آغاز مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاداخبار,اخبار کنکور
از مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش، ثبت‌نام تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته از روز شنبه ۲ آذر ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ادامه دارد.

 

متقاضیان پذیرش در این مقطع می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته‌ محل ها اقدام نمایند و مطابق تقویم زمانی اعلام شده جهت تکمیل فرآیند ثبت‌نام به واحدهای دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است متقاضیان  با دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید۳-۳-۶ در یکی از شاخه‌های نظری، فنی و حرفه‌ای، کاردانش یا دیپلم فنی و حرفه‌ای دوره چهار ساله (هنرستان نظام قدیم) و یا دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش ۳ ساله در رشته‌های متناسب با نوع دیپلم خود می‌توانند در کاردانی پیوسته ثبت‌نام نمایند.

 

همچنین دیپلمه‌های شاخه های کاردانش، فنی و حرفه ای و هنرستان نظام قدیم، مجاز به انتخاب یکی از رشته‌های کاردانی متناسب با نوع دیپلم خود می‌باشند.

 

لازم به ذکر است رشته تربیت بدنی از قاعده فوق مستثنی می‌باشد و متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل این رشته را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------