پذیرش در رشته‌های پزشکی تنها از طریق کنکور سراسری/ مردم فریب تبلیغات فروش صندلی رشته‌های پزشکی را نخورند  کنکور, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه
معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد، هموطنان فریب تبلیغات غیر واقعی در خصوص اخذ مجوز از وزارت بهداشت برای فروش صندلی در رشته‌های پزشکی را نخورند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای  اعلام کرد: هموطنان و والدین عزیز، فریب تبلیغات موهوم و غیر واقعی در خصوص فروش صندلی رشته‌های پزشکی را نخورند و موارد مرتبط را به مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت گزارش کنند. 

 
پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی داخل کشور فقط از طریق کنکور سراسری امکان‌پذیر بوده و هیچ دانشگاه دولتی یا خصوصی مجوز پذیرش از طرق دیگر را ندارد. 

 

عده‌ای سودجو با عنوان شرکت و دانشگاه خصوصی داخلی و یا خارجی مدعی اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جذب دانشجو خارج از مسیر کنکور سراسری و اخذ شهریه می‌باشند که صحت نداشته و تحت پیگرد حقوقی و قانونی قرار گرفته اند.

 

ضمنا ارزشیابی مدارک دانشجویان ایرانی خارج از کشور در رشته‌های علوم پزشکی فقط در اختیار معاونت آموزشی وزارت متبوع بوده و به هیچ شرکت، سازمان و دانشگاهی تفویض نشده است.


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------