آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار جدید,اخبار

جزئیات فرایند مصاحبه دکتری در دانشگاه تهران/ اعلام نتایج از ۵ مهر

جزئیات فرایند مصاحبه دکتری و پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی نیمه متمرکز در دانشگاه تهران اعلام شد. به گزارش مهر به نقل از دانشگاه…


جزئیات برگزاری ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
 ثبت نام برای شرکت در ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی دهم تیر ماه پایان می‌پذیرد و کلاس های آموزشی نیز از ۲۰ تیر آغاز می‌شود. 

به گزارش ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام کرد به عنوان دانشگاه پیشرو در امر مجازی سازی برنامه های علوم پزشکی کشور، ضمن رعایت تمامی قوانین مصوب وزارت بهداشت و با بهره مندی از ظرفیت های آموزش مجازی و نیز در راستای پاسخ گویی جامع به نیازهای دانشجویان اقدام به ارائه برنامه ترم تابستانی ۹۹ نموده است.

 

بر این اساس، با توجه به موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مجازی در طراحی و اجرای ترم تابستانی الکترونیکی و با توجه به درخواست های مکرر تعداد زیادی از دانشجویان علوم پزشکی کشور و انجام مکاتبات متعدد با این دانشگاه مبنی بر برگزاری این برنامه برای دروس نظری کلیه مقاطع رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی به صورت آموزش مجازی تصمیم به اجرای دوباره این برنامه گرفته است.

 

در این راستا برنامه‌ای برای رشته های مختلف آموزش پزشکی در قالب گروه های آموزشی مجازی ۵۲ عنوان درسی و چهارده گروه آموزشی طراحی شده است تا دانشجویان علوم پزشکی کلیه رشته ها بتوانند نسبت به انتخاب و گذراندن آنها اقدام کنند.

 

ثبت نام برای شرکت در تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی که از ۲۰ خرداد ماه سال جاری آغاز شده بود تا دهم تیر ماه ادامه دارد. همچنین کلاس های آموزشی دانشجویان این دانشگاه در ترم تابستانی نیز از ۲۰ تیر ماه آغاز می شود.

 

ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای ۵۲ واحد درسی برگزار می‌شود و دانشجویان می‌توانند عناوین این دروس را در سایت این دانشگاه به آدرس https://vums.ac.ir/ مشاهده کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------