افزایش میل جنسی با دمنوش های گیاهیچای های گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی وجود دارند

 

دمنوش های گیاهی خاصی براي افزایش میل جنسی به بازار ارائه میشوند که بطور معمول شامل چند گیاه در ترکیب خود هستند. دو گونه جنسینگ وجود دارد که براي افزایش و بازگراندن میل جنسی در مردان استفاده ميشود.

بهترین دمنوش های گیاهی براي افزایش میل جنسی
گاهی میل جنسی در زنان و مردان به علل مختلفی کاهشمیابد و غالباً سبب نگرانی زوجین ميشود. مشکل میتواند به علت فکری و احساسی ایجاد شود یا در اثر مسایل فیزیکی مثل نبود روانکاری یا جریان خون در اندام تناسلی. محصولات گیاهی زيادي در بازار موجود است که ادعا ميکنند میل جنسی را افزایش می‌دهند ولی باید قبل از استفاده ، از درستی ادعایشان آگاه شویم.

 

دمنوش های گیاهی خاصی به این منظور به بازار ارائه میشوند که بطور رایج شامل چند گیاه در ترکیب خود هستند. ماده های تشکیل دهنده موجود در این دمنوش های گیاهی دارای مکانیسم های مختلفی براي عملکرد میل جنسی هستند بدین ترتیب درصورتی که مطمئن نیستند که علل کاهش میل جنسی تان چیست، مورد هایی را انتخاب کنید که مزایای متعددی داشته باشد.


افزایش میل جنسی با دمنوش جنسینگ آمریکایی
دو گونه جنسینگ وجود دارد که براي افزایش و بازگراندن میل جنسی در مردان استفاده ميشود . با وجودی که بصورت سنتی معمولاً جنسینگ چینی تجويز ميشود ولی باید بدانید جنسینگی که در پژوهش های حیوانی مورد استفاده قرار گرفته مدل آمریکایی آن بوده است. به نظر میرسد جنسینگ آمریکایی American Ginseng با تغيير اثر دوپامین dopamine در مغز، میل جنسی را افزایش ميدهد.


در تحقیقاتی که در دانشگاه ایلینویز جنوبی Southern Illinois University روی هر دو گونه جنسینگ چینی و آمریکایی انجام شد، محققین به این نتيجه رسیدند که هر دو نوع جنسینگ روی پاسخ و میل جنسی حیوانات اثر گذار بوده اند. جینسنوزید Ginsenoside موجود در ریشه جنسینگ بعنوان محرک میل جنسی شناخته ميشود و همچنين سبب تسهیل نعوظ در مردان است.

 

  بیشتر بخوانید: علل اختلال نعوظ در مردان 

 

افزایش میل جنسی با دمنوش گیاه بز شاخدار
گیاه بز شاخدار Horny Goat Weed یا Epimedium grandiflorum با تاثیرات مثبتی که روی میل جنسی مردان و زنان دارد شناخته ميشود . این گیاه در طب سنتی کشور چین به اسم یین یانگ هو Yin Yang Huo شناخته ميشود . ماده فعال گیاه بز شاخدار ایکارین icariin است که سبب تحریک جریان خون و افزایش فشار آن به آلت تناسلی مرد و کلیتوریس در زن ميشود .

 

 گیاه بز شاخدار برای افزایش میل جنسی مفید است


به گزارش پژوهشگران ایتالیایی گیاه بز شاخدار زمانیکه در معرض آنزیمی که جریان خون به طرف آلت تناسلی مردان را تنظیم ميکند و سبب ایجاد نعوظ ميشود ، قرار بگیرد سبب تأثير حداکثری آنزیم ميشود . با اصلاح و تولید ماده فعال خالص موجود در این گیاه محققان توانستند فرمولی با مشابهت زیاد به ویاگرا به دست آورند.

شما میتوانید این گیاه را به صرت خشک تهیه کرده و یک مشت از آن را بهمراه 4 لیوان آب جوش به مقطع 15 دقیقه دم بگذارید و روزی دو لیوان از آن میل نمایید. در عرض چند روز متوجه اثر آن خواهید شد.

 

افزایش میل جنسی با دمنوش آشواگاندا
به نظر میرسد که استفاده آشواگاندا Ashwaganda سطح تولید اکسید نیتریک را افزایش داده و سبب افزایش انبساط عروق خونی ميشود . مطالعه انجام شده در مرکز علوم دانشگاه تگزاس نشن ميدهد که این چای عصب هایی که در مغز سبب ایجاد استرس میشوند را محدود کرده و سبب بهبود وضعیت فرد ميشود . همچنين سبب افزایش ایمنی  ميشود . این گیاه سال هاست که در طب هندوستان مورد استفاده قرار می گیرد. یک فرمول افزایش دهنده میل جنسی با این گیاه عبارت است از ترکیب یک بخش آشواگاندا با شیر و روغن یا کره.


افزایش میل جنسی با دمنوش ماکا
ماکا Maca با متعادل کردن سطح هورمون های جنسی عمل می کنید. مطالعه ای که در سال 2000 در Urology منتشر شد اثرات ماکا را تائید میکرد . شرکت کنندگان پس از استفاده 2000 ميلي گرم ماکا بصورت روزانه ادعا کردند که افزایش چشمگیر در میل جنسی، عملکرد بهتر جنسی و تعداد مراتب روابط جنسی داشته اند. همچنين به نظر میرسد که قدرت باروری مردان را هم افزایش داده است. با اینکه خیال ميشود ماکا روی میل جنسی زنان و مردان اثر مثبت می گذارد ولی صرفا روی مردان ازمایش شده است. ماکا را میتوان بعنوان یک ویاگرای طبيعي در نظر گرفت اما باید توجه داشته باشید که اثرات آن فوري نبوده و دست کم دو ماه باید از آن استفاده نمایید.

 

منبع: سیمرغ

 

کالا ها و خدمات منتخب

  منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

  سایر مطالب زناشویی

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023