ارضا جنسی و صمیمیت بیشتر با یک راهکار سادهاوج لذت جنسی

رسیدن به رضایت جنسی کلید موفقیت یک زندگی مشترک صمیمی است‎

 

 رسيدن به رضایت جنسی کلید موفقیت یک زندگی مشترک صمیمي است و براي رسيدن به این صمیمیت صرفا یک قدم ساده و اما دلیرانه باید برداشته و از فانتزی های خود با شریک زندگیتان حرف بزنید .

زمانی که در یک روابط جدّي هستید تمایل دارید که تمام چیزها را با هم درمیان بگذارید. احتمالا خيلي راحت غذایتان را با هم شریک شوید، یا حمام و مخارج خانه ولی کاملاً قابل درک است که در خصوص مسایل شخصی مانند فانتزی های جنسیتان کم تر با هم حس راحتی داشته باشید.

ولی مطالعه تازه که در مجله روابط جنسی منتشر شده نشان ميدهد درصورتی که بتوانید به آسودگی در مورد فانتزی جنسی خود با یکدیگر حرف بزنید کیفیت روابط تان بیش تر ميشود .

براي این مطالعه پژوهشگران از افرادی که روابطی طولاني‌مدت ، دست کم 2. 5 سال با شریک خود داشته اند بصورت آنلاین سوالاتی پرسیدند. پرسش های در خصوص ثبات روابط اشخاص، کیفیت رابطه با شریک زندگی، کیفیت رضایت جنسی، اطلاعات جنسی ای که با هم به اشتراک می گذارند، و اینکه آیا در خصوص چیزی که براي شریکشان توهین آمیز باشد با هم صحبت ميکنند یا نه.

  

براي داشتن یک روابط صمیمي از فانتزی های جنسی خودتان حرف بزنید

دانشمندان دریافتند ، افرادی که گزارش کرده بودند خشنودی جنسی از هم دارند، بیش تر تمایل به برقراری گفتگوی خوب در روابط شان داشتند و از روابط شان بسیار حس خشنودی کرده و حس ثبات در این روابط داشتند. همچنين نسبت به افرادی که حس ارامش کمتری در روابط داشتند، بیش تر تمایل داشتند که در خصوص فانتزی هایشان با شریکشان صحبت کنند. بدین ترتیب اساساً حرف زدن در خصوص فانتزی های شما از همه نظر سبب ایجاد یک روابط شاد و حس خوب در روابط خواهد شد.

پژوهشگران اذعان داشتند که مطالعه آنها براي تائید اهمیت درک این مسئله بوده که به چه دلیل برخی اشخاص راحت تر درباره خواست های جنسیشان حرف میزنند و این دستور چطور روی خشنودی جنسی آنها تأثير گذار است.

لازم به یادآوری است که اشخاص معمولاً در خصوص تجربه های جنسی قبل، روابط جنسی مقعدی و پورن، مضطرب هستند. با این حال نباید نسبت به صحبت کردن در مورد چیزی که حقیقتا از روابط جنسی می خواهند حس عجیبی داشته باشند. از خواست های شخصی خود با شریکتان حرف بزنید و بصورت ایمن آنها را با هم تجربه کنید و تأثير خوبی که روی روابط تان خواهد گذاشت را ببینید.

رابطه بین حرف زدن درباره فانتزی های جنسی و داشتن یک روابط شاد در بعضی سطح ها کاملاً منطقی است:درصورتی که حس امنیت حقیقی در روابط تان نداشته باشید احیانا نمی توانید به آسودگی درمورد فانتزی های خود با شریکتان حرف بزنید .

ولی درصورتی که حس می کنید در روابطی هستید که امنیت کافی دارید و هنوز هم براي درمیان گذاردن فانتزی های خود با شریکتان راحت نیستید، باید بدانید که اوضاع احیانا بهتر از چیزی خواهد شد که فکرش را می کنید و سبب نزدیکی بیش تر شما( چه در تختخواب و چه پس از آن) خواهد شد.

منبع: سیمرغ

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------