ابراز علاقه مردان نسبت به همسرشان چگونه استنشانه علاقه مردان،پی بردن به علاقه مردان،فهمیدن علاقه مردان

پی بردن به علاقه مردان

 

شیوه های ابراز علاقه مردان کاملاً با زنان متفاوت است به همین علت در بعضی از مواقع خانم‌ها فکر ميکنند همسرشان به وی علاقه ندارد. زنان دوست دارند ابراز علاقه مردان را در قالب کلمات بشنوند ولی مردان اینطور نیستند و در بیش تر مواقع علاقه خود را با کارهایشان ثابت ميکنند .

در این بخش شیوه های ابراز علاقه مردان را بیان می کنیم پس با ما همراه شوید.

 

علامت های ابراز علاقه مردان که در متن ذیل آمده است ثابت ميکند مرد زندگی تان شما را عاشقانه دوست دارد.

 

مرد عمل است

همسرتان یک مرد سنتی است که فکر ميکند ابراز احساسات و علاقه کار زنانه است؟ اگر اینگونه است شما دست کم تا زمانی باید به دنبال علامت ديگر ابراز علاقه مردان بگردید و عشقش را از روی آن حدس بزنید. چنين مردهایی دوست دارند به زبان بی زبانی حرف بزنند ابراز علاقه از خود نشان دهند و شما میتوانید از هزار و یک موقعیت این زبان را رمزگشایی کنید.

 

همسر شما امکان دارد « دوستت دارم» را با درست کردن وسایل منزل و کارهای تعمیراتی نشان دهد یا این که به جایش حمام را بشوید یا زباله ها را بیرون ببرد. این گروه از مرد ها دوست ندارند براي ابراز عشقشان کار شورانگیز و بزرگی انجام دهند. آن ها بیش تر از آنکه بخواهند شما را متوجه حس خودشان کنند، دوست دارند برایتان یک زندگی ارام بسازند.

 

شما را اول صف می گذارد

یکی ديگر از شیوه های ابراز علاقه مردان سنتی به همسرشان این است که براي وی بسیار وقت می گذارند و کوچکترین وقت خالی خود را به همسرش اختصاص ميدهد .

 

درست است وی اهل خریدن دسته گل براي همسرش نیست و به همسرش نمی گوید که دلم برایت تنگ شده ولی با کارهایش این حرف را ثابت ميکند و درست از سرکار بدون هدر کردن وقت پیش همسرش مي‌ايد تا باقی اوقاتش را با وی سپری کند و یا با تمام خستگی های کاری همسرش را دعوت به با هم وقت گذراندن ميکند .

 

نشانه علاقه مردان،پی بردن به علاقه مردان،فهمیدن علاقه مردان

نشانه های علاقه شدید مردان به زنان

 

توانایی اقرار به اشتباهش را دارد

یکی ديگر از علامت های ابراز علاقه مردان نسبت به زنان این بخش می باشد. یک مرد عاشق گرچه برایش عذاب آور است ولی قابلیت قبول اشتباهاتش و اقرار به آنها را دارد. وی به نظر زن مورد علاقه اش احترام می گذارد و این برایش یک وعده ی پوچ نیست. به همین خاطر است که توانایی سازش دارد و لجاجت نمی کند.

 

به شما توجه ميکند 

یک همسر پراحساس کاملاً به شما توجه ميکند و پیش از انجام هر کاری، نظر شما را می رسد همچنين درصورتی که از هم دور باشید، با شما تماس می گیرد و حال شما را می پرسد. تمام توجه وی در میهمانی های خانوادگي و یا قدم زدن در پارک متوجه شما میباشد .

 

اعتراف کردن

مردی که به شما علاقه داشته باشد تلاش ميکند القاب های مناسبی براي شما انتخاب کند که بتواند به سایرین نشان دهد شما زن دوست داشتی وی هستید. به عنوان مثال در جمع ميگويد « این همان بانوی دلخواه من است» یا« این خانم آينده ی من است»، این لقب ها به این معنی هستند که همسرتان حقیقتا شما را دوست دارد و به همین علت شما را شخصی براي همراهی در آينده و یا راهنما انتخاب نموده اند .

 

به همین علت است که چنين لقب هایی را براي شما انتخاب نموده است . زمانی که شوهرتان از شما در جمع یاد ميکند ، نشان ميدهد که به شما افتخار ميکند و در حافظه خود یک برنامه ی دو نفره براي آينده ای مشترک با شما ریخته است. در واقع براي وی این لقب ها شروع یک زندگی شیرین و جذاب هستند.

 

زمانی که مرد در جمع احساسات خود را نسبت به زن ابراز ميکند ، از این کار منظورهای دیگری هم دارد. به عنوان مثال می خواهد بگوید که این زن متعلق به اوست و فرد دیگری نباید نظر بدی به وی داشته باشد یا مرد دیگری نباید در فکر وی باشد. چنين رفتار و زبانی بین مردها طبيعي است و خودشان به آسانی زبان هم‌دیگر را متوجه میشوند . در واقع مرد می خواهد اعلام کند که این خانم را براي خودش انتخاب کرده است .

 

اما درصورتی که مردی در جمع از شما با اسم فامیلی تان یاد کرد ، یا بعداز مدتی چه بسا شما را به مادر و دوستانش هم معرفی نکرد به این معنی است که فکر خاصی در خصوص شما نکرده است و احیانا علاقه ی خاصی به شما ندارد. پس نباید روی چنين شرایطی حساب باز کنید یا درصورتی که حس کردید که در حال وابسته شدن هستید همان موقع روابط تان را قطع کنید.

 

ولی زمانیکه مرد شما را به سایرین معرفی کرد و شما را با لقب های مورد علاقه اش نسبت داد، بدانید که برنامه ای طولاني‌مدت در ذهنش با شما چیده است و شما را شخصی مناسب براي عشق خود انتخاب کرده است . اعتراف کردن راهی است که بفهمید مرد به شما علاقه دارد یا نه!

 

نشانه علاقه مردان،پی بردن به علاقه مردان،فهمیدن علاقه مردان

نحوه ابراز علاقه مردان

 

مراقبت کردن 

درصورتی که مردی شما را حقیقتا دوست داشته باشد، ابداً نمی گذارد چیزی یا کسی به شما اسیب بزند یا شما را تحت فشار قرار دهد. مرد هر چیزی که شما را آزار دهد از بین می برد. طبیعت مرد چنين است و نمی خواهد که خانواده اش مورد تهدید قرار بگیرد. مرد با چنين روحیه ای بزرگ ميشود و چه بسا حاضر است بخاطر چنين موضوعاتی دعوا هم بکند. مرد زمانیکه می بیند کسی به مادرش توهین ميکند عصبانی ميشود و به وی حمله ميکند . براي مرد اصلاً چیزی مهم تر از امنیت خانواده اش نیست و مثل یک سرباز مدام از خانواده اش دفاع ميکند .

 

تمام مردها از کودکی می آموزند که باید مراقب خانواده و مخصوصا مادرشان باشند. حال همان مرد زمانیکه بزرگ ميشود یاد می گیرد که باید مراقب همسر و فرزندانش باشد و نباید بگذارد که چیزی آنها را تهدید بکند و‌اگر نه مردانگی وی زیر سؤال میرود . یک مرد حقیقی مدام تلاش ميکند محافظه کار عمل کند.

 

این مراقبت کردن هم نوعی نشان دادن عشق و علاقه ی مرد به زن است که با گفتار نیست بلکه با عمل انجام می شود . مرد در واقع می خواهد نشان دهد تنها چیزی که براي وی اهمیت دارد همسرش است و از همسرش بیش از هر فرد دیگری مراقبت ميکند ، برای این که براي وی ارزش زيادي دارد.

 

زن ها مدام می خواهند به مردی تکیه کنند و با مردی زندگی کنند که مرد بتواند امنیتشان را حفظ کند. اما مرد نباید تنها با زور بازو از شما مراقبت کند. این مراقبت میتواند به شیوه های مختلفی صورت بگیرد. به عنوان مثال درصورتی که قرار است شب تنها بیرون بروید و هوا کاملاً تاریک باشد، مرد شما را همراهی ميکند یا درصورتی که قرار است که کاری را انجام دهید مرد از خطرات آن کار براي شما ميگويد که شما حواستان به همه چیز باشد. مرد از طريق نصیحت و پند هم میتواند از شما مراقبت کند.

 

چنين چیزی در مردها از کودکی وجود داشته است. زمانیکه پسر می بیند پدرش چطور مراقب مادر و خانواده اش میباشد وی هم تلاش ميکند مثل پدرش باشد و حال همان روحیه هنوز با مرد مانده است و هیچگاه مرد تغيير نمی کند.

 

این همان عشقی است که مردها تلاش ميکنند به زن نشان دهند. آنها مثل زن ها نمی توانند با صحبت کردن علاقه شان را نشان دهند برای این که در این کار مهارت ندارند و با چنين روحیه ای بزرگ نشده اند، ولی درصورتی که قدری به رفتار و کارهای خود توجه کنید متوجه می شوید که آنها هر کاری را انجام می‌دهند تا شما در ارامش باشید.

 

به شما ميگويد :« دوستت دارم»

مردان پراحساس پیش از این که همسرشان جمله دوستت دارم را به آنها بگوید آنها این جمله را بکار می برند بدون این که به مکان بکار بردن این جمله توجه کنند.

 

از رابطه با خانواده تان خودداری نمی کند

دیدن خانواده و اقوام شریک عاطفی مان همیشه دلهره آور و سبب نگرانی است. بدین ترتیب تنها یک مرد واقعا عاشق امادگی هر کاری را دارد صرفا براي آنکه بتواند به شما نزديک شود؛ تفاوتی نمی کند این کار ملاقات با پدرتان باشد که یک نظامي بازنشسته است یا مادربزرگ سختگیرتان.

 

وی سعی ميکند تا دل تمامی را بدست‌آورد و آماده است تا این رابطه را ادامه دهد، زیرا عاشق شما است، به خانواده ی شما احترام می گذارد و می داند که آنها هم میتوانند به اقوام وی تبدیل شوند.

 

رویاهایش را بدون شما نمی سازد

براي یک همسر عاشق حضور شما در زندگی کافی است و سایرین تنها آنگاه اهمیت دارند که بتوانند به بهتر شدن حس و زندگی شما کمک کنند.

 

وی تمام تلاشش را براي شما ميکند و براي رسيدن به یک ثبات مالی بیش تر از همیشه قدم برمی دارد. این مرد عاشق در رویاهایش تمام چیزها را در کنار شما می خواهد و دوست دارد کنار شما یک خانواده کامل داشته باشد.

 

مدام و تحت هر شرایطی شما را زیبا می بیند

یک مرد عاشق مدام از زيبايي شما حرف ميزند زیرا شما را براي ظاهرتان دوست ندارد. و در روزهایی که ظاهرتان زیبا نیست هم وی امکان دارد متوجه این تغييرات در ظاهرتان نشود.

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------