آموزش آنلاین موسیقی در آی نوازبسیاری از علاقمندان به موسیقی، به دلیل قرارگیری در محدودیت‌های فرهنگی یا حتی مکانی، از رشد و حضور در مسیر علاقه خود دور می‌شوند. خیلی از هنرجویان، به دلیل نبود استاد خوب یا فاصله زیاد با کلاس‌های موسیقی، به طور کلی از یادگیری موسیقی منصرف می‌شوند. آموزش آنلاین موسیقی، یکی از روش‌های نوین برای تمام علاقمندانی است که به هر دلیلی، امکان حضور در کلاس‌های حضوری موسیقی آموزشگاه‌ها را ندارند. 

 

ما در آی نواز، آموزش موسیقی رایگان مجازی را با بهترین اساتید در اختیار علاقمندان کودک و بزرگسال قرار دادیم تا با هزینه‌ای مناسب، ساز مورد علاقه خود را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرند. آموزش‌های آنلاین ما دارای ویژگی‌های بسیاری است که به هنرجویان در مسیر یادگیریشان کمک شایانی می‌کند. 

 

روند کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی

پس از دوران شیوع بیماری کرونا و تعطیل شدن تمامی مراکز آموزشی و تفریحی، برگزاری کلاس‌های آنلاین به یکی از روش‌های آموزش تبدیل شد. تقریبا این روزها، تمامی آموزش‌ها را می‌توانید به صورت آنلاین و غیرحضوری دنبال کنید. به راحتی در منزل خود باشید و از آموزش‌های اساتید خود استفاده کنید. ما در آی نواز، کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی برای تمامی سازها توسط بهترین اساتید را برگزار می‌کنیم تا علاقمندان، امکان استفاده بدون محدودیت را داشته باشند. 

 

در دوره های آنلاین موسیقی ما، هنرجویان هر هفته، یک جلسه 30 دقیقه‌ای خصوصی با استاد انتخابی خود دارند. کلاس‌ها به صورت تصویری و کاملا خصوصی، در حضور استاد و هنرجو برگزار می‌شود. در طول جلسات، دروس مربوط به آن جلسه به آنها آموزش داده می‌شود. حتی امکان رکورد کلاس نیز در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. پس از اتمام کلاس، یک هفته فرصت برای تمرین دروس وجود دارد که با پشتیبانی اساتید همراه است. در واقع، اساتید به طور آنلاین پاسخگوی تمام پرسش‌های هنرجویان خودشان هستند. 

 

آموزش گیتار به صورت آنلاین

 

در کلاس‌های آموزش مجازی موسیقی آی نواز، یادگیری تمامی سازها از پایه و کاملا اصولی انجام می‌شود. اساتید ما، در مسیر آموزش موسیقی از مبتدی تا حرفه ای در کنار هنرجویان هستند و قدم به قدم با آنها پیش می‌روند. 

 

نحوه شرکت در کلاس موسیقی آی نواز

شما در هر نقطه از دنیا که باشید، می‌توانید از کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی ما استفاده کنید. کلاس‌های آموزشی آی نواز، هیچ محدودیت مکانی ندارد. تنها کافی است که به اینترنت خوب متصل شوید تا با استاد خود ارتباط تصویری بگیرید. دقت کنید که برای شرکت در کلاس‌ها، باید تصویر خود را باز کنید تا استاد نیز نظاره گر شما باشد. در واقع، هنرجویان با دیدن تصویر استاد، حرکات درست نوازندگی را یاد می‌گیرند. استاد نیز با دیدن تصویر هنرجو خود، نوازندگی و اجرای تمرین‌های او را مورد بررسی قرار می‌دهد. حتی هنرجویان می‌توانند در فاصله میان جلسات خود، سوالات خود را از استاد بپرسند و از پشتیبانی آن استفاده کنند.

 

برای شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین موسیقی آی نواز، از سایت اصلی ما اقدام کنید. پس از انتخاب ساز مورد نظرتان، می‌توانید یک جلسه مشاوره موسیقی رایگان از استاد مورد نظرتان دریافت کنید. اگر علاقمندی شما کاملا جدی بود و با استاد انتخابی، ارتباط خوبی برقرار کردید، هزینه کلاس موسیقی را پرداخت می‌کند. در غیر این صورت، امکان تغییر ساز یا حتی تغییر استاد برای تمام هنرجویان وجود دارد. در ادامه، باید در روزهای مشخص شده، برای شرکت در کلاس‌ها، در فضای مجازی آی نواز حضور پیدا کنید. به همین سادگی، حتی می‌توانید کلاس موسیقی در کانادا داشته باشید. 

 

هزینه کلاس‌های موسیقی آنلاین ما، به صورت جلسه‌ای در کنار پروفایل هر استاد ذکر شده است. دوره‌های آنلاین برای یادگیری هر ساز، 4 جلسه 30 دقیقه‌ای هستند که هر هفته یک جلسه از آن برگزار می‌شود. تقریبا مدت زمان گذاراندن هر دوره آموزشی، یک ماه است. پس از اتمام هر دوره، امکان ثبت نام در دوره جدید و ارتقا سطح وجود دارد.  

 

یادگیری آنلاین هنگدرام

 

مشاوره رایگان آی نواز

در جلسه مشاوره، هنرجویان امکان آشنایی کامل با ساز و استاد انتخابی خود را دارند. به عنوان مثال، شما ساز هنگدارم را به همراه یکی از اساتید آی نواز انتخاب می‌کنید. در جلسه مشاوره رایگان، با تمام ویژگی‌های ساز هنگدرام، نحوه آموزش هنگدرام، شناخت بهترین ساز و دیگر ویژگی‌های مربوط به ساز آشنا می‌شوید. همچنین، امکان آشنایی کامل با استاد و روش‌های تدریس او دارید تا انتخاب بهتری انجام دهید. معمولا این جلسات، برای کودکانی که علاقه زیادی به یادگیری ساز دارند، مفید است. در واقع، به والدین کمک می‌کند تا فرزند خود را در مسیر درستی قرار دهند. 

 

تقریبا برای تمامی سازها کلاسیک و ایرانی  کلاس‌های آموزش مجازی در آی نواز برگزار می‌شود. هر یک از این سازها، اساتید متنوعی دارد که دست هنرجویان را برای انتخاب باز می‌گذارد. برخی از این کلاس‌های آموزشی ما شامل کلاس سنتور، کلاس گیتار، کلاس نی، کلاس سه تار، آموزش سلفژ، آموزش سازدهنی، آموزش آواز پاپ و سنتی، آموزش تئوری موسیقی و آموزش پیانو می‌شود. آموزش آنلاین موسیقی کودکان نیز به صورت اختصاصی و جداگانه برگزار می‌شود تا کودکان، موسیقی را از پایه و اصولی آموزش ببینند. 

 

اساتید موسیقی کلاس‌های آنلاین آی نواز

تقریبا برای هر ساز، چندین استاد خانم و آقا وجود دارد که هنرجویان با توجه به ویژگی‌های خود، می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند. تمامی این اساتید، حرفه‌ای و دارای سابقه بالا در تدریس موسیقی هستند. به عنوان مثال، ما در کلاس‌های آموزش سنتور، بهترین استاد سنتور را برای هنرجویان انتخاب کردیم. 

 

اساتید کلاس‌های آنلاین آموزش ویولن

 

از آن‌جایی که استاد در یادگیری هر تخصص و هنری، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند، ما هم از این بابت، بهترین‌ها را برای هنرجویان قرار دادیم. اساتید با انتخاب روش‌های درست و به روز برای تدریس و آموزش موسیقی، می‌توانند تاثیر بسیار خوبی در روند یادگیری هنرجویان بگذارند. مثلا، آموزش موسیقی به کودکان، روش‌های خاصی دارد که تمامی اساتید نسبت به آن مسلط نیستند. به همین دلیل، انتخاب یک استاد درست برای آموزش، مسیر روشن و مثبتی را به شما نشان می‌دهد.

 

آموزش آنلاین موسیقی برای همه علاقمندان

همان‌طور که گفتیم، آموزش آنلاین موسیقی، تمام محدودیت‌ها را کنار می‌زند تا همه علاقمندان در مسیر یادگیری ساز مورد علاقه یا حتی هنر مورد علاقه خود قرار بگیرند. فرقی ندارد که شما در کدام شهر یا کشور زندگی می‌کنید. کلاس موسیقی تورنتو نیز به صورت آنلاین برای شما برگزار می‌شود. اگر شما هم به یادگیری موسیقی علاقه دارید، هر چه سریع‌تر در کلاس‌های آنلاین ما ثبت نام کنید.   

 

کالا ها و خدمات منتخب

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023