تازه های آرایش صورت


آرایش صورت با لباس سبز, مدل آرایش صورت با لباس سبز, نمونه های آرایش با لباس سبز

آرایش صورت با لباس سبز

آرایش صورت با لباس سبز مدل آرایش صورت با لباس سبز ست کردن لباس با آرایش از اهمیت بسیاری برخوردار…

آرایش صورتهای کشیده و لاغرارایش صورت کشیده ,خودآرایی صورت کشیده ,صورت کشیده

ارایش صورت کشیده

 

اصول آرایش صورت کشیده 

در این مقاله تصمیم داریم شیوه آرایش برای صورت لاغر را را آموزش دهیم. چانچه شما هم حالت صورت‌تان به این گونه است، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه آرایش صورت های کشیده و لاغر

رنگ پوست خود را روشن کنید

رنگ پوست خود را بهتر است تنها ۱ تا ۲ درجه از رنگ اصلی پوست خود روشن کنید و چنانچه پوست روشنی دارید تنها ۱ درجه رنگ پوست خود را روشن تر کنید.

 

ارایش صورت کشیده ,خودآرایی صورت کشیده ,صورت کشیده

خودآرایی صورت کشیده

 

زیرسازی آرایش

زاویه‌سازی و بازی با رنگ‌های کانتور روی صورت، می‌تواند به طور مستقیم خطوط صورت شما را متعادل کند و فرم دلخواهتان را به صورت ببخشد. پس بهتر است پیش از آغاز میکاپ با لوازم آرایش، با کمک کانتور و کانسیلر بهترین زیرسازی میکاپ را انجام دهید.

 

رنگ کانتور برای گرد کردن صورت

اشخاصی با صورت لاغر و بلند اغلب پیشانی و چانه کشیده هم دارند. برای کانتور پیشانی باید بالاترین قسمت پیشانی و نقطه رویش مو را با کانتور تیره بپوشانید. ولی این پوشانندگی باید بیشتر از اندازه معمول باشد تا پس از پوشش دهی به وسیله پنکیک یا پدر فیکس، پیشانی کوتاه‌تر نشان داده شود. همینطور فراموش نکنید که استفاده از رنگ‌های روشن‌تر کانسیلر به شما کمک می‌کند تا صورت توپرتری داشته باشید.

 

ارایش صورت کشیده ,خودآرایی صورت کشیده ,صورت کشیده

صورت کشیده

 

کانتورینگ صورت کشیده و لاغر

با قلم کانتور می‌توانید علاوه بر کوتاه‌تر کردن پیشانی و چانه، خط رویش موهای بغل صورت را هم بکشید. ولی بر خلاف کانتور صورت گرد، کانتور خط گونه باید رنگ ملایم‌تر و غلظت کمتری داشته باشد. پس از کانتورینگ صورت کشیده، خطوط را ناپدید و پوست صورت را با پودر فیکس یا پنکیک یکدست کنید.

 

به علت اینکه کانتور گونه در این نوع از میکاپ کمتر انجام می‌شود، پس از پودر فیکس با کمک یک رژگونه با رنگ ملایم، گونه را برجسته کنید. برای برجسته‌سازی رژگونه و گردتر نشان دادن صورت، رژگونه را در حالت لبخند و با مقداری کمی انحنا با گونه بزنید. بهترین رنگ رژگونه برای صورت لاغر، رنگ‌هایی با تم گلبهی و صورتی هستند.

 

به ابرو زاویه دهید

ابرو‌ها می‌توانند تفاوت زیادی در چهره شما به وجود بیاورند. ابروی پرپشت می‌تواند با ایجاد وزن در صورت شما تعادل به وجود آورد . همینطور وجود زاویه در ابرو (ابروی هشتی)، صورتتان را پهن ‌تر می‌کند و در نتیجه دقت از کشیدگی و لاغری صورت دور می شود. ابروهایتان را نازک نکنید تا صورتتان بیش از اندازه کشیده و لاغر به نظر نرسد.

 

ارایش صورت کشیده ,خودآرایی صورت کشیده ,صورت کشیده

مدل ابرو برای صورت های کشیده و لاغر

 

خط چشم های بلند بکشید 

حالت های خط چشم گربه ای این می توانند که صورت شما را قدری حجیم تر نشان بدهند. خط چشم های گربه ای می توانند صورت شما را پهن تر نشان دهند . رنگ خط چشم تان هم بهتر است شباهت خوبی به رنگ سایه چشم های تان داشته باشد تا ترکیب زیبایی به وجود آورد.

 

مژه هایتان را حجیم کنید

چنانچه شما مژه‌های بلند و پرپشتی داشته باشید، چشم هایتان بیشتر از همیشه جلب توجه می‌کند، از این رو هنگامی که تمرکز روی چشم هایتان باشد، یعنی نگاه‌ها به طرف بالای صورت تان کشیده شود، صورت شما هم پهن‌تر و پرتر به چشم می‌آید. استفاده از مژه مصنوعی خود راهی برای پر نشان دادن صورت‌های لاغر و کشیده است ، به ویژه برای کسانی که مژه‌های کم یا کوتاهی دارند در آرایش بسیار اثرگذار خواهد بود.

 

گونه های خود را برجسته نشان دهید

با رژ گونه می توانید گونه های خود را برجسته نشان دهید و برای کشیدن رژگونه باید حالت خنده بر روی چهره داشته باشید و آنگاه زیر برآمدگی به وجود آمده از خندیدن را با کمک برسی پهن به دو سمت صورت مخصوصا گوش ها رژ گونه بزنید با این شیوه صورت شما پرتر به نظر می رسد.

 

ارایش صورت کشیده ,خودآرایی صورت کشیده ,صورت کشیده

گریم صورت کشیده

 

از سایه چشم تیره استفاده نکنید

سایه چشم تیره سبب می‌شود چهره شما حتی از آنچه که هست هم لاغرتر به نظر برسد. برای بازشدن رنگ صورت و چشم‌ها، سایه‌هایی به رنگ پاستلی و رنگ‌های روشن استفاده کنید.

 

آرایش لب

آرایش لب در واقع آخرین مرحله از این میکاپ ساده ولی کاربردی است. پیش از انتخاب رنگ رژ، سطح لب را با پنکیک بپوشانید. آنگاه با کمک مداد لب به طور کامل خط دورلب را بکشید. در رسم خط تلاش کنید که بیش از حالت افقی، به حالت عمودی لب دقت کنید. پس از انتخاب رنگ و آرایش لب با رژ، مقدار کمی از سایه سفیدی که مرکز پلک کشیده بودید را با فرچه به مرکز لب پایین بزنید تا لب حالتی قلوه‌ای پیدا کند.

 

قدری حجیم کردن لب‌ها با کمک خط لب و برق لب هم می‌تواند صورتتان را تا اندازه‌ای درشت‌تر نشان بدهد.

 

موهایتان به دو طرف محکم کشیده نشود

بهتراست موها باز و اطراف صورت ریخته شود و زیاد بالا و به دو سمت محکم کشیده نشود که البته چنانچه شلوغ و حالت دار دورتان بریزد بسیار زیباتر و جذابتر خواهد بود.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------