نکته های آرایشی برای آنهایی که سبزه هستندرنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

آرایش برای پوست سبزه

 

آرایش پوست سبزه

برای آرایش پوست سبزه نکته ها و تکنیک هایی وجود دارد که با دانستن و انجام آن ها چهره خود را جذاب تر و زیباتر میکنید. چنانچه پوست سبزه و تیره ای دارید با ما همراه باشید تا شیوه های آرایش اینگونه پوست ها را با شما در میان بگذاریم.

پوست سبزه یکی از زیباترین رنگ پوست ها است که جذابیت ویژه ای دارد، افرادی که پوست سبزه دارند اغلب موهای مشکی و مژه های پری دارند. آرایش کردن خانم هایی که پوست تیره دارند احتیاج به مهارت زیادی دارد چون باید از ترفندهایی استفاده کنند که پوست شان  زیباتر به نظر بیاید.

 

رنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

خصوصیت های خوب پوست سبزه

 

نکات آرایش برای پوست سبزه

مرطوب‌کننده

افرادی که پوست تیره دارند، به ویژه اگر پوست‌شان خشک باشد، چنانچه به درستی آن را مرطوب نکنند، امکان دارد پوست‌شان کدر و خاکستری به چشم بیاید. پس از حمام و هر بار که صورت خود را می‌شویید، حتما از یک مرطوب‌کننده خوب استفاده کنید که رطوبت مورد احتیاج صورت و بدن را حفظ کند. با مرطوب‌کننده ظاهری شاداب و جذاب خواهید داشت.

 

فاندیشن (کرم‌پودر و پنکک)

یکی از خصوصیت های خوب پوست سبزه این است که رنگ آن براق است و زیر نور خورشید، به‌ جای قرمز شدن، برنزه می‌شود؛ پس فاندیشن زیادی نیاز ندارد. فاندیشن‌های رنگ خنثی چه با تم سرد و چه با تم گرم، برای پوست سبزه مناسب است.

 

رنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

آرایش چشم برای پوست سبزه

 

آرایش چشم و ابرو 

آرایش چشم یکی از مهم ترین مرحله های در آرایش پوست سبزه است و چنانچه شما دوست دارید آرایشی طبیعی داشته باشید بهتر است از ریمل و خط چشم مشکی برای آرایش چشم های خود استفاده کنید. سایه ها با رنگ ها و تناژهای آبی و بنفش و سبز برای آرایش چشم های شما می تواند انتخابی خوب باشد.

 

یا خانم هایی که پوست سبزه یا تیره دارند بهتر است از سایه هایی مانند کرم، بژ، شکلاتی، آجری و غیره استفاده کنند، همینطور به هیچ عنوان سراغ سایه های تیره مثل مشکی، سرمه ای و غیره نروید چون که سبب گرفته شدن چهره شما خواهد شد.

 

بعد از سایه نوبت به کشیدن خط چشم می رسد. توصیه می شود یک خط چشم متوسط که نه نازک و نه پهن است در پشت پلک خود بکشید و احتیاجی به کشیدن خط چشم در زیر پلک نمی باشد. ولی چنانچه دوست دارید زیر پلک نیز خط چشم بکشید بهتر است از مداد همرنگ لباس خود استفاده کنید چرا که این کار به زیباتر شدن و جذابیت چشم هایتان کمک می کند.

 

رنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

آرایش پوست سبزه

 

رژ گونه

بهترین رژگونه برای این پوست ها، رژگونه برنز است. به غیر از آن، رژگونه‌های مناسب دیگر برای رنگ پوست سبزه، رنگ‌هایی مثل هلویی گرم یا صورتی رزی است. رژگونه قدری براق نیز به این پوست می‌آید، ولی مواظب باشید زیاده‌روی نکنید تا آرایش خراب نشود.

 

رنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

رنگ رژگونه برای پوست سبزه

 

رژ لب

رژ لب مخصوص این رنگ پوست با چشمهای سیاه بهتر است از مخلوط گروه رنگهای نارنجی و آجری تا بژ و کرم استفاده شود به این صورت که اول با یک مداد لب آجری رنگ یا قهوه ای روشن که قرمزی داشته باشد خط لب بکشید و رنگ آن را به آهستگی بر روی همه لب پخش کنید آنگاه از رژ لب نارنجی کمرنگ بر روی آن بزنید و به طور کامل با رنگ خط لب مخلوط کنید و در نهایت یک رژ براق کرم شکلاتی روشن برروی آنها بزنید .

 

ترکیب این رنگها ، رنگ جدید و زیبایی به دست می آورد که برای این رنگ پوست بسیار شیک و مناسب می باشد. بعض وقتها ترکیب رنگهای رژلب را برای پوستهای تیره با چشمهای مشکی می توان از گروه رنگهای زرشکی هم انتخاب کرد.

 

رنگ رژگونه برای پوست سبزه, آرایش برای پوست سبزه,خصوصیت های خوب پوست سبزه

رژ لب برای پوست سبزه

 

رنگ مو 

بهترین رنگ مو برای پوست سبزه با تن گرم رنگ های شاه بلوطی و رنگ هایی که در گروه رنگ های قرمز هستند می باشند و چنانچه پوست شما دارای تن سرد می باشد بهتر است از رنگ موهای طلایی یا بژ استفاده کنید چون این رنگ موها به صورت شما رنگ و لعاب فوق العاده ای می بخشند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------