انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و موراهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ پوست

 

بسياري از خانم‌ها ، موقع انتخاب رنگ لنز مناسب با پوستشان با مشکل روبرو میشوند . خيلي ها رنگی از پیش مشخص شده را انتخاب ميکنند زیرا اعتقاد دارند که برایشان مناسب است و از رنگ پوستشان چشم پوشی می کنند؛ ولی این درست نیست و هر پوستی با رنگهای خاصی تناسب دارد که جذابیتش را بیش تر ميکند .

 انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ پوست 

 

– اشخاص دارای موهای بلوند و روشن

براي رنگ موهای بلوند و روشن، طيف انتخاب بسیار زيادي پیش رو دارید که میتواند سبب شود که سایه های چشمتان بیش تر نمایان شوند. از دیدگاه عمومی، انتخاب رنگ لنز آبی براي ایجاد تعادل با موی بلوند، یک انتخاب بسیار مناسب است که حاوی هر دو رنگ تیره و روشن آبی ميشود .

 

همچنين لنزهای رنگ سبز روشن، گزینه مناسب دیگری براي ایجاد هارمونی مطلوب با موهای بلوند است که سبب روشنی بیش تر صورت، به ویژه براي چهره هاي رنگ پریده می گردد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ سبز روشن، اثربخشی بیشتری در مقایسه با رنگ سبز تیره خواهد داشت. انتخاب سوم براي ست کردن با موی بلوند، رنگ لنزهای بنفش تیره است که سبب ایجاد جذابیت و زيبايي بسیار زيادي خواهد شد. در درجه بعدی، میتوانید رنگ های عسلی، قهوه ای روشن و یا فندقی را هم مدنظر قرار دهید .

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

راهنمای انتخاب لنز

 

– اشخاص دارای موهای قرمز و شرابي

به اعتقاد بسياري، بهترین رنگ لنز براي ایجاد تعادل با رنگ موهای قرمز، رنگ رنگ سبز است. کنتراست بین این دو رنگ، سبب نمایش بیش تر زيبايي و درخشندگي چشم ميشود و هر رنگ رنگ سبز تیره ای، کاملا به رنگ قرمز موها مي‌ايد . اما باید به این نکته توجه داشته باشید که براي ایجاد اعتدال، هرچه رنگ موهای قرمز روشن تر باشد، الزامی است که رنگ لنز تیره تری انتخاب کنید. بعنوان مورد ديگر، رنگ آبی هم، اگر رنگ رنگ سبز انتخابتان نیست، میتواند همین اثربخشی را داشته باشد.

 

– اشخاص دارای موهای قهوه ای

به این دسته از اشخاص، شدیداً پیشنهاد ميشود که رنگ لنز قهوه ای تیره را انتخاب نمایند. سایه های موجود در رنگ لنز قهوه ای تیره، تناسب بسیار زيادي با رنگ موهای قهوه ای دارد و یک صورت طبيعي و زیبا را می سازد. رنگ فندقی هم، مورد بسیار مناسب دیگری است که ساختار صورت را حفظ کرده و زيبايي خاصی براي اشخاص دارای موهای قهوه ای ایجاد ميکند . اما میتوان رنگ های بسیار روشن هم براي این دسته از اشخاص پیشنهاد نمود که چهره ای خاص و جذاب را به ارمغان می آورد.

 

– اشخاص دارای موهای تیره

مثل رنگ بلوند، این دسته از اشخاص هم طيف انتخاب بسیار گسترده ای دارند. تقریبا هر رنگ لنزی را میتوان با رنگ مشکی و تیره موها ست کرد. علت این امر میتواند وجود تیرگی و کنتراست موجود در رنگ مو جهت تقابل با رنگ لنز براي ایجاد یک ساختار هماهنگ باشد. یک انتخاب بسیار فوق العاده، رنگ لنزهای بنفش تیره با موهای رنگ مشکی است که هرچند امکان دارد عجیب به نظر برسد، ولی چهره ای بسیار خاص و جذاب را براي فرد فراهم ميکند . در درجه بعدی، رنگ های آبی و رنگ سبز هم ساختار مناسبی را نتيجه خواهند داد. همچنين واضح است که ترکیب رنگ های تیره لنز با رنگ رنگ مشکی مو، چه جذابیت عمیقی دارد.

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

بهترین رنگ لنز براي تمام رنگهای پوست

 

انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست 

 

۱. انتخاب لنز براي پوست سفید رنگ و روشن

درصورتی که پوست سفید رنگ و روشنی دارید، واقعا خوش شانس هستید، برای این که هر رنگ لنزی روی صورت شما جلوه ای فوق العاده خواهد داشت. به خصوص لنز های دارای تونالیته آبی و خاکستری رنگ، براي چهره هاي بور خیره کننده خواهند بود. پوست سفید رنگ همچنين یک زمينه مطلوب براي استفاده از لنز های رنگ روشن است. بطور خاص لنز های درخشانی مانند فیروزه ای، ارغوانی و آبی بسیار روشن پیشنهاد میشوند .

 

۲. انتخاب لنز براي پوست سبزه یا معمولی

درصورتی که سبزه هستید و رنگ چهره تان متمایل به قهوه ای است باید به سراغ رنگ هایی بروید که درخشان تر و روشن تر از رنگ پوست شما باشد. اشخاص سبزه معمولاً بهتر است رنگ های فندقی، رنگ سبز، عسلی، خاکستری رنگ یا آبی تیره را انتخاب کنند. تنالیته های روشن رنگ آبی مثل فیروزه ای یا آبی روشن مورد های خوبی براي افرادی با پوست سبزه نیستند و در پوست هایی به رنگ کاراملی جلوه خوبی ندارند. اگر رنگی های خنثا تری مانند قهوه ای یا خاکستری رنگ را می پسندید اطمینان حاصل کنید که آنها یک یا دو درجه از رنگ سایه چشمتان روشن تر باشند تا بیش تر به چشم بیایند.

 

۳. انتخاب لنز براي پوست تیره

افرادی که رنگ پوست تیره ای دارند، انتخاب های متنوعی خواهند داشت. معمولاً اگر بخواهید چهره ای طبيعي و جذاب داشته باشید، رنگ های گرم بهترین مورد هستند، قهوه ای، فندقی یا لنزی که کمی در لبه ها سایه ای از بنفش دارد، مناسب است. رنگ های دودی هم جذابیت زيادي به صورت شما می بخشند. اگر چهره ای خاص می خواهید که تمامی نگاه‌ها را بخود جذب ميکند ، به سراغ لنز های عسلی، تنالیته های پائيزي یا حتی طوسی بروید. از رنگ هایی مانند آبی روشن پرهیز کنید به دلیل آن که با صورت شما همخوانی ندارد.

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

راهنمای انتخاب لنز

 

بهترین رنگ لنز براي تمام رنگهای پوست

استفاده از لنزهایی که سه درجه از یک نوع رنگ را بصورت ترکیبی در خود دارند، براي تمام رنگهای پوست مناسبند. با این وجود، قانون های مشخص و محدودی براي انتخاب رنگ مطلوب وجود ندارد. چیزی که باید در نظر داشته باشید، این است که از انتخاب و تست رنگ های جدید هراسی نداشته باشید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------