تازه های آرایش صورت

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

درد میکروبلیدینگ ابرو عوارض جانبی میکروبلیدینگ ابرو درد میکروبلیدینگ ابرو یکی از موضوعات مهم در…

چطور مثل حرفه ای ها چشمها را آرایش تیره کنیم؟چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

آرایش چشم تیره

 

 آرایش چشم به صورت حرفه ای

چطور در خانه مانند حرفه ای ها چشم ها را آرایش کنیم ؟ نکته هایی حرفه ای آرایش چشم در خانه چیست ؟ در این جا با مقاله ای در مورد رازهای زیبایی با آرایش چشم در منزل در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

در اینکه آرایش چشم مهم ترین قسمت آرایش چهره میباشد هیچ شکی نیست و کیفیت آن در دیگر قسمت های آرایش بسیار تاثیر گذار است. انواع مدل های گوناگون آرایش چشم وجود دارد که در این بین آرایش چشم تیره یکی از جذاب ترین مدل های آرایش چشم میباشد که این روزها بین خانم‌ها طرفداران زيادي دارد.

 

آماده سازی پلک با کانسیلر

نخستین کاری که انجام میدهید این است که با یک براش کوچک کانسیلر را به پشت پلک تان بزنید, از کانسیلرهایی که پوشش دهی بالایی دارند استفاده کنید این کار سبب میشود آرایش چشم تان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

سایه چشم بژ ملایم را به روی سطح پلک بزنید. مرحله ۳:به گوشه های داخلی چشم هایلایت بزنید و رنگ روشن آنرا تا مرکز چشم پیش ببرید.

 

چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

مدل آرایش چشم تیره

 

رنگ سایه ر ا انتخاب کنید

آرایش تیره معمولاً با ترکیب چند رنگ مختلف، زیباتر می شود. بنابراین ابتدا یک پالت سایه چشم در رنگهای متنوع تهیه کنید و از رنگهای سرد آن سایه زدن را شروع کنید. یک رنگ سرد به دلخواه خویش انتخاب نموده و پشت پلک را بطور کامل سایه بزنید.

 

آنگاه با استفاده از براش کوچک مخصوص خط چشم، انتهای پلک را به صورت خيلي باریک و محو سایه دودی بزنید. برای این که عمق بیشتری به چشمها بدهید، یک براش سایه را کمی خیس و یک رنگ بنفش برّاق انتخاب کنید و روی پلک و داخل چشم بکشید. نکته ای که وجود دارد این است که این لایه ها را با ظرافت و سبک انجام دهید که رنگ ها خوب با هم ترکیب شده و محو شوند.

 

آرایش چشم تیره تنها با یک رنگ سایه نیست و بلکه با ترکیب چند رنگ انجام میشود، سایه چشمی که رنگ سرد دارد را انتخاب کنید و به پشت پلک تان بزنید انتهای پلک باید سایه دودی بزنید. یک لایه نازک سایه صورتی کم رنگ زیر ابروها بزنید و با ریمل مژه هایتان را جلوه بدهید.

 

چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

آموزش آرایش چشم تیره

 

خط چشم

با سایه مشکی در راستای بن مژه یک خط چشم روی پلک بالا بکشید. سایه مشکی را بگونه ای محو کنید که به صورت V در بیاید و تأکید بر گوشه بیرونی و بالایی چشم باشد.

 

چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

مدل خط چشم

 

ریمل

به مژه ها از ریمل حجم دهنده بزنید. در صورت تمایل و برای جلوه زیباتر میتوانید در یک سوم انتهایي خط مژه بالای چشم، مژه مصنوعی های تکی در لابه لای مژه ها به کارببرید.

 

چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

چشم آرایش کرده

 

آرایش ابروها

داخل ابروها را با مدادی که به رنگ ابروهایتان نزدیک است با توجه پر کنید و تاج ابروها را قدری روشن تر کنید این کار سبب میشود ابروها شرایط طبیعی و زیباتری داشته باشند. آرایش چشم شما کامل شد، این آرایش چشم تیره برای مهمانی ها و مجالس مختلف مناسب است.

 

چشم آرایش کرده, مدل خط چشم, آرایش چشم تیره

نحوه آرایش چشم تیره

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------