۱۴ نکته آرایش برای چاق تر نشان دادن صورت خانم هاچگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم, چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم, چگونه ارایش کنیم که صورتمان چاق دیده شود

چگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم

 

چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم؟

نوع آرایش می تواند اثر زیادی در چاق یا لاغر نشان دادن صورت داشته باشد؛ بنابراین آرایش صورت اشخاص چاق باید با آرایش خانم هایی که صورت لاغری دارند، فرق داشته باشد. ولی آرایش صورت لاغر و کشیده چطور است؟ برای آرایش صورت لاغر چه راه ها و نکاتی را باید بدانیم؟ چطور از باریک تر شدن بیشتر صورت با آرایش پیشگیری کنیم؟

نکات آرایشی برای چاق تر نشان دادن صورت خانم ها

 

- مدل ابروها باید پهن، بلند، صاف و گوشه آن قدری مایل به بالا باشد.

 

- از سایه چشم تیره دوری کنید. حتما می‌دانید که ما برای این که بعضی از قسمت‌های صورت را لاغر‌تر نشان دهیم، از رنگ‌های تیره‌تر استفاده می‌کنیم؛ پس رنگ‌های تیره برای کسانی که صورت لاغری دارند، مناسب نمی‌باشد و این برای سایه چشم هم درست است. 

 

- رنگ کرم پودر را درست انتخاب کنید. حتی کانسیلر و کرم پودری که شما استفاده می‌کنید هم می‌تواند صورت شما را پرتر نشان دهد. ولی چه رنگی برای شمایی که صورت لاغری دارید، مناسب است؟ شاید فکر کنید که کرم پودر و کانسیلر‌های روشن برایتان مناسب است، ولی در حقیقت رنگ‌های روشن به صورت شما حالتی مریض، بی روح و کسل کننده می‌دهد. پس بهتر است که رنگی را انتخاب کنید که با تن صورت شما هماهنگی داشته باشد.

 

چگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم, چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم, چگونه ارایش کنیم که صورتمان چاق دیده شود

چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم

 

- ابرو‌ها می‌توانند تفاوت چشمگیری در چهره شما به وجود بیاورد. ابروی پرپشت می‌تواند با ایجاد وزن در صورت شما تعادل به وجود آورد. همینطور وجود زاویه در ابرو (ابروی هشتی)، صورتتان را پهن ‌تر می‌کند.

 

- برای زدن رژ گونه از لاله گوش آغاز کنید و تا روی استخوان گونه به صورت افقی پیش بروید . روی چانه را قدری رژ گونه تیره و مات بزنید . این کار به کوتاه تر نشان دادن صورتتان کمک خواهد کرد . در حالی که براش رژ گونه دستتان است آن را به صورت ملایم تر روی گونه های خود هم بزنید .

 

- موهایتان به دو طرف محکم کشیده نشود. بهتر است موها باز و اطراف صورت ریخته شود. چنانچه شلوغ و حالت دار دورتان بریزد بسیار زیباتر و جذابتر خواهد بود.

 

- حجیم کردن لب ها با کمک خط لب و برق لب می تواند صورت شما را درشت تر و جذاب تر نشان دهد. برای این کار نخست یک خط لب قدری تیره تر از رنگ رژلب خود را بردارید و دور لب بزنید. آنگاه رژلب را بزنید و خط بین آن ها محو کنید. در آخر هم می توانید قدری برق لب روی لب ها بزنید تا حجیم تر به نظر برسند.

 

- بهتر است آقایان صورتشان را کاملا اصلاح و از گذاشتن ریش و سبیل دوری کنند. چنانچه اصرار دارند ریش بگذارند، باید خط روی گونه‌ها را تا حد ممکن هلال کنند. کوتاه کردن موهای کناره‌های سر و بلند نگه‌داشتن موهای بالا، صورت را لاغر نشان می‌دهد. آقایانی که صورت لاغری دارند بهتر است موهای کناره سر را بلند نگه دارند و آن را به طرف بیرون شانه کنند.

 

- همینطور چشمان خود را درشت‌تر کنید تا چهره‌‌تان پرتر به چشم آید. برای این‌کار استفاده همزمان از ریمل، خط چشم و مژه مصنوعی توصیه می‌شود. این مدل آرایش نه تنها چشم‌هایتان را زیباتر کرده بلکه صورت‌تان را هم جذاب‌تر می‌کند.

 

چگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم, چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم, چگونه ارایش کنیم که صورتمان چاق دیده شود

چاق نشان دادن صورت لاغر با آرایش

 

- سیاه شدن دور چشم ها و روی گونه ها، یکی از مشکلاتی است که معمولا با بالا رفتن سن افراد با آن مواجه می شوند و چهره آنها را لاغرتر نشان می دهد. شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل، بعد از تما شدن آرایش ، قدری کرم پودر براق و روشن را با انگشت سبابه، به آرامی دور چشم ها، زیر استخوان ابرو و روی گونه هایتان بزنید.

 

- تیره کردن داخل چشم با مداد یا سرمه، چشم‌ها را ریز و ترکیب صورت را لاغر نشان می‌دهد.

 

چگونه صورت لاغر را با آرایش پرتر نشان دهیم, چگونه با آرایش صورت خود را چاق کنیم, چگونه ارایش کنیم که صورتمان چاق دیده شود

چگونه ارایش کنیم که صورت چاق دیده شود

 

استفاده از معجون شگفت‌آور خیار و گلابی

خیار به علت بافتی که دارد در دسته میوه‌های پرآب به حساب می آیند که خواص بسیاری برای لطیف کردن پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست دارد. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می‌تواند به بهتر شدن آبرسانی سلول‌های پوستی کمک کند به خصوص اگر از ماسک تهیه شده از این میوه به صورت موضعی در قسمت صورت استفاده کنید.

 

به این ترتیب می‌توانید در عرض ۲ هفته با آبرسانی به سلول‌های پوست و افزایش آب میان‌بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت‌تان کمک کنید. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود قرار دهید. علاوه بر این می‌توانید از گلاب مرغوب هم برای این‌ کار استفاده کنید. فقط باید گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید. این کار را ۲۰ دقیقه و هفته‌ای سه بار انجام دهید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022