رازهای جذاب آرایش با خط چشم سفیدخط چشم سفید

آرایش با خط چشم سفید

 

نکات جذاب آرایش با خط چشم سفید

در این مقاله بیتوته به شما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توانید از مداد سفید به عنوان یک مکمل عالی برای مداد و خط چشم مشکی استفاده کنید و به راحتی آرایش چشمی زیبا و جذابی را به دست آورید.

اگر به قفسه‌های مدادهای آرایشی در فروشگاه‌ها نگاه کنید، متوجه خواهید شد که مدادهای سفید در بین محصولات کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این موضوع به دلیل عدم آگاهی برخی از خانم‌ها از کاربردهای این مدادهاست. 

 

خط چشم سفید برای پلک پایین

یکی از موارد استفاده از خط چشم سفید، پرکردن بخش داخلی پلک پایین است. این کار در کنار یک خط چشم تیره در پلک بالا، به روشن شدن و بزرگ‌تر شدن چشم، کمک بسیار زیادی می‌کند.

 

این ترفند، به طور ویژه به کسانی پیشنهاد می‌شود که چشم کوچکی دارند و یا رنگ پوست آن‌ها تیره است و این خط چشم سفید، به داشتن چشمانی روشن و بزرگ و همچنین ایجاد یک کنتراست عالی با خط چشم تیره، به آن‌ها کمک می‌کند.

 

ارایش چشم با خط چشم سفید

خط چشم سفید

 

خط چشم سفید برای گوشه داخلی چشم

ترفند استفاده از خط چشم سفید، یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای پنهان کردن خستگی و خشکی چشم‌هاست و باعث می‌شود چشمان شما باز و شاداب به نظر بیایند.

 

برای انجام این ترفند، می‌توانید با استفاده از مداد سفید، شکل "V" گوشه چشم را رسم کنید و حواستان به این موضوع باشد که شکل آن درست باشد و بیرون زده نشود. این ترفند می‌تواند به خصوص برای پنهان کردن خستگی و گرفتگی چشم‌ها در مواقعی که به طور مداوم به صفحه کامپیوتر یا دیگر دستگاه‌های الکترونیکی نگاه می‌کنید، مفید باشد.

 

یک بیس عالی برای سایه اصلی

همیشه پیش از اعمال سایه اصلی، باید بر روی پلک بالا، خط چشم یا سایه، یک لایه بایس سفید بزنید. برای این کار، اگر از سایه استفاده می‌کنید، با یک براش و اگر از مداد استفاده می‌کنید، با انگشت یا یک براش پهن، بایس سفید را در سرتاسر چشم پخش کنید. این کار سه دلیل بسیار هوشمندانه دارد:

 

جلوگیری از چین خوردن سایه روی پلک

استفاده از بایس سفید باعث می‌شود که سایه روی پلک جا نگذارد و به پوست چسبیده و چین خورده نشود.

 

حفظ رنگ سایه

استفاده از بایس سفید به رنگ سایه کمک می‌کند تا دقیقاً همان رنگی که روی پالت می‌بینید، بماند و کمرنگ یا پررنگ نشود.

 

افزایش ماندگاری سایه

استفاده از بایس سفید باعث می‌شود که سایه روی پلک بیشتر ماندگار باشد و به مدت طولانی‌تری در پوست شما بماند.

 

آرایش چشم با خط چشم سفید

آرایش چشم با خط چشم سفید

 

خط چشم سفید برای لیفت ابرو و چشم

از مداد سفید برای لیفت ابرو و جذاب‌تر نشان دادن چشم‌های خود استفاده کنید. برای این کار، در بالاترین بخش استخوان ابرو و دقیقاً زیر ابروها، یک خط سرتاسری از جایی که آرک ابرو شروع می‌شود تا جایی که دم ابرو تمام می‌شود، بکشید و با یک براش باریک، آن را محو کنید. این ترفند باعث می‌شود که چشم‌ها و ابروها بالاتر از حدود معمول به نظر بیایند و شما به راحتی می‌توانید چشمان باز و جذابی داشته باشید.

 

مداد سفید برای آرایش لب

برای جلب توجه به لب‌های خود، می‌توانید از مداد چشم سفید استفاده کنید. قبل از اعمال رژ لب، در بخش "V" شکل لب که در مرکز لب بالا قرار دارد، با مداد سفید یک خط سرتاسری در این بخش ایجاد کنید. این کار باعث می‌شود لب‌ها برجسته‌تر و بزرگ‌تر به نظر بیایند و برای افرادی که به دنبال داشتن لب‌های حجیم هستند، مناسب است. رمز موفقیت در این ترفند، در پخش کامل رنگ سفید بر روی لب است، بنابراین بهتر است به خوبی این کار را انجام دهید تا رد و خطی در لب‌های شما ایجاد نشود.

 

کاربرد مداد چشم سفید

چند پیشنهاد ساده از کاربرد مداد چشم سفید در آرایش روزانه

 

چشم‌تان را درشت نشان بدهید!

چنانچه نمی‌خواهید از خطوط سفید برای آرایش چشم استفاده کنید، نیاز نیست از این تکنیک آرایشی جذاب صرف نظر کنید. شما می‌توانید بدون استفاده از خطوط سفید، از این تکنیک جذاب بهره ببرید. برای این کار، می‌توانید یک مداد چشم سفید تهیه کنید، پلک پایین چشمتان را کمی به سمت پایین بکشید و سپس مداد را روی خط داخلی پلکتان بکشید. حالا می‌توانید روی مژه‌های پایینتان یک ریمل هم بکشید و تمام! این تکنیک ساده باعث می‌شود چشمانتان درشت‌تر و جذاب‌تر به نظر بیایند، در حالی که خطوط سفید در آن به طور قابل توجهی قابل مشاهده نیستند.

 

کشیدن خط چشم سفید چگونه باید باشد

کشیدن خط چشم سفید چگونه باید باشد

 

چشمان شاداب‌تری داشته باشید!

اگر همچنان تمایل دارید از رنگ سفید در آرایش چشم خود استفاده کنید، می‌توانید از یک مداد سفید آرایشی استفاده کنید و دو گوشه داخلی چشمتان (بخش هشتی شکل متصل به بینی) را با مداد سفید پر کنید. این کار به شما امکان می‌دهد از یک آرایش مدرن‌تر بهره ببرید و همچنین به چشمانتان حالت شاداب‌تر و سرحال‌تری ببخشید، در حالی که استفاده از رنگ سفید به صورت نامحسوس‌تری در آرایش شما ظاهر خواهد شد.

 

خنثی کردن چشمان قرمز شده

اگر چشمانتان قرمز شده و به یک مهمانی یا مجلسی دعوت شده‌اید، می‌توانید با استفاده از مداد سفید روی پلک‌های چشمتان بکشید تا قرمزی چشمان شما کمرنگ شود. این کار باعث می‌شود چشمان شما باز و بزرگتر به نظر بیایند.

 

کاربرد مداد سفید در آرایش

استفاده از خط چشم سفید

 

ابروهایتان را جذاب‌تر نشان دهید!

استفاده از مداد چشم سفید زیر خط ابروها، یکی دیگر از تکنیک‌های معمول در آرایش است که به شما ظاهر شیک‌تری می‌بخشد. برای جلوگیری از ابروهای شما در نیمه راه قرار گرفتن، می‌توانید یک مداد چشم سفید آرایشی بگیرید و آن را به طور نرم و ملایم زیر خط ابروی خود بکشید. با این کار، وقتی از آینه کمی فاصله بگیرید و به چهره‌تان نگاه کنید، ابروهایتان برجسته‌تر به نظر خواهند آمد و یک خط سفید ملایم هم زیر ابروهای شما قرار داده می‌شود که توجه‌تان را به خود جلب می‌کند، در حالی که به طور نامحسوس ظاهر خواهد شد و از شما خوشایندی بیشتری به دست می‌دهد.

 

چشم‌هایتان را به آرایشی خاص دعوت کنید

اگر جسارت و اعتماد به نفس تجربه پدیده‌های جدید روی صورتتان را دارید، نیاز نیست به سراغ تکنیک‌هایی بروید که استفاده از خطوط سفید در آن‌ها محسوس نباشد. شما می‌توانید با کشیدن خط چشم دلخواهتان به رنگ سفید یک تغییر اساسی و یک زیبایی منحصر به فرد را تجربه کنید. کافی است خط چشم سفید از برند محبوبتان را بردارید و آن را دقیقا مانند کشیدن خط چشم‌های سیاه قبلی‌تان پشت پلکتان بکشید. وقتی جلوی آینه ایستادید حتما حس متفاوت‌تر و سطح بالاتری از اعتماد به نفس را در خودتان احساس خواهید کرد.

 

آرایش چشم با مداد سفید

کاربرد مداد سفید در آرایش

 

نکات ویژه و مهم 

- اگر چشم‌های شما بسیار بزرگ و گرد هستند، بهتر است از مداد چشم، به خصوص داخل چشم، استفاده نکنید زیرا حتی اگر آرایش چشم زیبایی داشته باشد، ممکن است این مدادها چشم‌های شما را بزرگتر و بدفرم‌تر به نظر بیاورند.

 

- اگر می‌خواهید از مداد استفاده کنید، بهتر است داخل چشم را با مداد سیاه برجسته کنید؛ این روش زیبایی چشم‌های شما را بیشتر به مخاطبین نشان خواهد داد.

 

- استفاده از مداد سفید بدون ریمل ممکن است چشم‌های شما را بی روح و کم حجم نشان دهد، بنابراین بهتر است با استفاده از ریمل، از مداد سفید استفاده کنید.

 

- استفاده از مداد سفید با سایه‌های دودی و خاکستری بسیار زیباست و ترکیبی زیبا و جذاب را ایجاد می‌کند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------