تازه های آرایش مو

مدل موی خوب

چگونه یک مدل موی خوب انتخاب کنم؟

انتخاب مدل موی خوب انتخاب مدل موی مناسب چگونه یک مدل موی خوب انتخاب کنم؟ در این مقاله از بیتوته به…

رنگ موی سه صفر چیست و چگونه استفاده می شود؟رنگ سه صفر, رنگ موی سه صفر, بیرنگ کردن مو با سه صفر

رنگ موی سه صفر

 

در این بین افرادی هستند که رنگ موی سه صفر یا همان رنگ موی روشن کننده که بدون هرگونه ماده های شیمیایی و دارای آمونیاک است، را به سایر رنگ موها ترجیح می دهند. خيلي از خانم ها برای این که ظاهری شاداب تر و پر انرژی و از همه مهم تر جذابتر داشته باشند، از رنگ مو به ویژه رنگ مو های روشن یا سه صفر، استفاده می کنند.

رنگ موی سه صفر چیست؟

رنگ موی سه صفر در ردیف واریاسیون قرار گرفته ولی واریاسیون نیست و سبب بی رنگ کردن پیگمنت های رنگ مو می شود. از عمده ترین علتی که به رنگ موی سه صفر، رنگ موی روشن کننده گفته می شود، این است که رنگ موی سه صفر، تارهای مو را برای پذیرش رنگ هایی که بعد از استفاده، گذاشته می شود، آماده کرده و در واقع سبب روشن تر کردن و نزدیک تر کردن مو به رنگ مورد نظر می شود. در این بخش متوجه شدیم که رنگ موی ۰۰۰ با رنگ موی روشن کننده سه صفر، یکی بوده و هدف روشن کردن مو به پایه ۵ بوده و پذیرای رنگ های موی جدید نیز است.

 

رنگ سه صفر, رنگ موی سه صفر, بیرنگ کردن مو با سه صفر

بیرنگ کردن مو با سه صفر

 

شیوه رنگ کردن موها با رنگ موی سه صفر

با رنگ موی سه صفر ۰۰۰، میتوان رنگ موها را به پایه ۵ رساند( درصورتی که موهایتان رنگ نداشته باشد)

 

رنگ موی سه صفر به مقدار یک واحد

اکسیدان ۹ درصد به مقدار دو واحد

 

نخست درون کاسه رنگ موی روشن کننده را ریخته و دو برابر آن اکسیدان درون ظرف بریزید و کاملا با هم مخلوط کنید.

 

مثل رنگ مو به موها می زنیم. موها را تقسیم بندی و از قسمت پشت سر شروع می کنیم. برای موهای رنگ نشده، ابتدا ساقه ها، بعد از آن ریشه ها و ۳۰ تا ۴۵ دقیقه صبر می کنیم و موها را می شوییم.

 

زمانیکه به نارنجی رسیدید بعد از دو روز استراحت به موها میتوانید از رنگ های ديگر استفاده کنید و به رنگ های روشنتر دست پیدا کنید.( پس از روشن کردن موها با رنگ سه صفر، باید از رنگ های پایه ۵ و ۶ برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید. استفاده از رنگ های روشن تر توصیه نمی شود.)

 

رنگ مو زیتونی بدون دکلره با رنگ موی سه صفر000

موهایتان را با رنگ موی 000 و یا E20 روشن کنید و پس از روشن شدن مو رنگ موی زیتونی و یا همان M با شماره های( 5, 90.01, 10) را با واریاسیون سبزو نقره ای مخلوط کنید

 

بهتر است دو روز به موها استراحت بدهیم و بعد رنگ اصلی را بگذاریم یا رنگساژ کنیم. رنگ موی سه صفر، تنها برای هایلایت و روشن کردن استفاده میشود…برای مش استفاده نمیشود..

 

رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره

نخست موهایتان را با کمک رنگ موی 000 به پایه شش برسانید و بعد از آن رنگ موی عسلی شماره 7 را به میزان 70 میل و رنگ مو شکلاتی روشن را به اندازه20 میل و رنگ مو دودی شماره 7 را به میزان 30 میل با 10 سانت واریاسیون نقره ای و 5 سانت واریاسیون طلایی مخلوط می کنیم و 130 میل اکسیدان دو را به آن اضافه می کنیم و بعد از گذشت 35 دقیقه موها را آبکشی می کنیم.

 

رنگ سه صفر, رنگ موی سه صفر, بیرنگ کردن مو با سه صفر

طریقه روشن کردن مو با سه صفر

 

رنگ ۰۰۰ روی موی شرابی:

درجه روشنی رنگ شرابی در نتیجه کار روشن کننده بسیار مهم است به این معنی که اگر موهایی در پایه های ۲ تا ۴ شرابی دارید و مدت زمان زيادي از آخرین رنگ نمودن موهایتان نگذشته بهتر از به جای رنگ سه صفر از دکوکرم و یا دکلره استفاده نمایید. ولی اگر رنگ موی شرابی شما در پایه های ۵ تا ۷ است می توانید توسط رنگ سه صفر و اکسیدان ۹ درصد تا ۲ الی سه پایه موها را روشن نمایید.

 

رنگ ۰۰۰ روی موی مشکی:

برای استفاده رنگ ۰۰۰ بر روی موی مشکی توجه نمایید که آیا موی شما مشکی رنگ شده است و یا رنگ موی خودتان میباشد.

 

اگر رنگ ۰۰۰ را بر روی مویی که اخیرا مشکی رنگ شده استفاده نمایید نتیجه خاصی نخواهید گرفت و موهایتان احتمالا کمی خشک هم خواهد شد ولی در روشن كردن مو با رنگ ۰۰۰ اگر مشکی و یا قهوه ای تیره رنگ موهای خودتان بوده و رنگ ندارد می توانید به راحتی و با اکسیدان ۹ درصد جهت روشن کنندگی بیشتر و یا اکسیدان ۶ درصد جهت ۱ الی ۲ پایه روشن کنندگی اقدام نمایید و بعد از مخلوط کردن رنگ موی ۰۰۰ و اکسیدان, موها را یا این مخلوط کاملاً اغشته کنید و نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه مکث کنید بعد از آن موها را با شامپو بشویید.

 

آیا رنگ موی سه صفر عوارض دارد؟

با توجه به مطالبی که دربالا ذکر گردید، در پاسخ سوالی که آیا رنگ موی سه صفر دارای عوارضی است یا خیر، باید بگوییم خیر، این رنگ مو مثل یک واریاسیون عمل می کند و دارا ی نفوذ پذیری کمتری نسبت به دکلره و رنگ های ديگر دارد و با چند مرتبه شستشوی مو، رنگ پاک می شود و حتی دوام رنگ سه صفر بسیار کم تر هم می باشد.

 

البته افرادی هم هستند که با استفاده از واریاسیون ها، دچار خشکی ساقه مو میشوند که این موارد بسیار نادر بوده است. در حالت کلی، استفاده از رنگ موی سه صفر برای ما عوارض خاصی نخواهد داشت.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023