آرایش چشم زیبا و ماندگار با استفاده از پرایمر سایه چشمپرایمر قبل از آرایش چشم, مزایای پرایمر سایه چشم, روش استفاده از پرایمر سایه چشم

پرایمر چشم

 

پرایمر سایه چیست و چگونه استفاده می شود؟ 

پرایمر سایه چشم همانطور که از نامش پیداست قبل از این که آرایش چشمتان را شروع کنید، استفاده می شود و کمک می کند که سایه چشمی زیباتر و ماندگارتر داشته باشید. 

پرایمر سایه چشم بافتی سبک دارد و به دلیل ترکیبات سیلیکونی موجود در آن باعث می شود پوستی نرم و یکدست داشته باشید و آرایش چشمتان زیباتر جلوه کند و ماندگاری بیشتری داشته باشد. 

 

پرایمر سایه چشم چیست؟

پرایمر سایه چشم لوسیونی نرم کننده است که حالت کرمی دارد. از این لوسیون باید قبل از آرایش چشم استفاه کنید تا پوست پلک صاف و نرم و یکدست شود. استفاده از پرایمر سایه چشم باعث می شود که سایه چشم ماندگاری بالاتری داشته باشد. 

 

امروزه میک آپ آرتیست ها سعی میکنند برای ماندگاری بیشتر آرایش و داشتن یک ظاهر طبیعی بعد از میک آپ از پرایمر قبل از آرایش استفاده کنند.

یکی از پرایمرهای کاربردی قبل از میک آپ ، پرایمر سایه چشم است که کمک می کند خط چشم و سایه چشم بهتر روی پوست بنشیند. 

 

روش استفاده از پرایمر سایه چشم, بهترین پرایمر سایه چشم, پرایمر سایه چشم

پرایمر سایه چشم چیست

 

کاربرد مهم دیگر پرایمر ، پیشگیری از خراب شدن آرایش در اثر تعریق است و می توان آرایش شما را بی نقص ، طبیعی و براق تر نشان دهد. 

پرایمر سایه چشم معمولا دارای ترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده است و باعث می شود که مواد آرایشی آسیب کمتری به پوست بزنند. 

 

اگر پوست خشکی دارید استفاده از پرایمر گزینه بسیار خوبی برای شما است و مانع از ماسیدن مواد آرایشی یا پوسته پوسته شدن ، پوستتان می شود. 

از سوی دیگر اگر پوست چربی دارید ، استفاده از پرایمر سایه به شما کمک می کند که چربی پوست کنترل شود و مانع از به هم ریختن  آرایش در بلند مدت شود. 

 

پرایمر, پرایمر چیست, پرایمر صورت

مزایا استفاده از پرایمر سایه چشم

 

مزایای پرایمر سایه چشم

استفاده از پرایمر سایه باعث می شود که زیرسازی آرایش رنگی مات بگیرد و تمام چین و چروک های پوست پوشانده شود و سایه هایی که استفاده می شود جلوه بهتری داشته با شند. 

 

مهم ترین مزایای استفاده از پرایمر سایه عبارتند از :

• آماده سازی و زیرسازی پوست 

• پوشاندن منافذ و یکدست شدن سطح پوست

• پوشاندن چین و چروک های سطحی

• مات کردن آرایش و براق نشدن آرایش در پوست های چرب

• از بین بردن جای لکه و جوش و آکنه

 

پرایمر قبل از آرایش چشم, مزایای پرایمر سایه چشم, روش استفاده از پرایمر سایه چشم

روش استفاده از پرایمر سایه چشم

 

روش استفاده از پرایمر سایه چشم

برای زدن پرایمر ساده بهتر است به جای نوک انگشت از براش سایه استفاده کنید تا کرم به راحتی به تمام منافذ پوست برسد و یکدست پخش شود و مقدار کمتری پرایمر برای هر بار استفاده شود. 

 

پرایمر سایه چشم را باید بعد از مرطوب کننده و قبل از کرم پودر استفاده کنید.

برای زدن پرایمر باید مقدارکمی از آن را روی پوست بزنید و به صورت لایه ای نازک پخش کنید و 20 – 4 ثانیه به آن فرصت دهید تا جذب شود و بعد از خشک شدن پرایمر ، آرایش را ادامه دهید. 

 

معمولا از پرایمرها روی پوست زیر چشم استفاده نمی کنند چون نازک بودن و حساسیت پوست زیر چشم ممکن است به این مواد حساسیت نشان دهد. 

 

 

روش استفاده از پرایمر سایه چشم, بهترین پرایمر سایه چشم, پرایمر سایه چشم

بهترین پرایمر سایه چشم

 

بهترین پرایمر سایه چشم

از آنجا که در ساخت پرایمر سایه چشم از سیلیکون استفاده می شود ، این مواد میتواند پوست را کاملا نرم و یکدست کند. بهترین پرایمر سایه چشم ، پرایمری است که سازگاری لازم با پوست شما را داشته باشد. 

 

اگر پوست چربی دارید برای این که براق بودن پوست را کاهش دهید باید از پرایمرهای مات کننده استفاده کنید. این پرایمرها ترشح چربی پوست را کنترل کرده و مانع از تولید چربی اضافه در سطح پوست می شوند. 

اگر پوست خشکی دارید بهتر است از پرایمرهای روغنی استفاده کنید تا کمبود چربی پوستتان را جبران کرده و مانع از پوسته شدن آرایش شود.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------