دستبند هوشمند Samsung با صفحه نمایش خمیدهدستبند هوشمند Samsung ,دستبند هوشمند Gear Fit,کاربرد دستبند هوشمند

دستبند هوشمند Samsung با صفحه نمایش خمیده
کنگره جهانی موبایل 2014 روز دوشنبه در بارسلون افتتاح شد تا سیل معرفی محصولات جدید در اسپانیا به راه بیفتد. در این رویداد علاوه‌بر خدمات ارتباطی جدید، موبایل‌ها، تبلت‌ها و دستبندهای هوشمند، محصولات جدید و داغی هستند که معرفی می‌شوند.

 شرکت Samsung هم در این رویداد از جدیدترین دستبند هوشمند خودش رونمایی کرده است. این دستبند هوشمند که با نامGear Fit معرفی شده است، در واقع با هدف کنترل وضعیت سلامتی کاربران و فعالیت‌های ورزشی آنها طراحی و تولید شده است.

 

این دستبند در واقع نمونه کوچک‌شده ساعت هوشمند این شرکت است که می‌تواند تعداد قدم‌های کاربران در زمان پیاده‌روی را محاسبه کرده و همچنین ضربان قلب آنها را هم حساب کند. این محصول دارای صفحه نمایش خمیده از نوع AMOLED بوده و قابلیت مشاهده محتوای آن از زوایای مختلف برای کاربرانش وجود دارد. در واقع این صفحه نمایش خمیده استفاده از این دستبند را روی مچ دست راحت‌تر می‌کند و ساختار مستطیلی شکل آن امکان خواندن راحت‌تر محتوای آن و همچنین لمس صفحه نمایش برای انتخاب گزینه‌های مختلف روی آن را راحت‌تر می‌کند.

 

دستبند هوشمند Gear Fit هیچ دوربین، بلندگو و میکروفونی نداشته و در مقابل می‌تواند تمام اعلان‌‌های مربوط به موبایل هوشمند کاربرانش را برای آنها به نمایش بگذارد تا به این ترتیب یکی از هوشمندترین دستبندهای بازار به حساب بیاید. به‌طور کلی اما شرکت Samsung برای طراحی و تولید این دستبند بیشتر روی وضعیت سلامتی و فعالیت‌های ورزشی کاربران تمرکز کرده است و به همین دلیل امکان برقراری ارتباط با اپلیکیشن ویژهS Health و موبایل‌های هوشمند گلکسی این شرکت را برای آن فراهم آورده است.

 

مسوولان Samsung اعلام کرده‌اند که این دستبند هوشمند می‌تواند تا چهار روز به صورت مداوم کار کند و مانند بعضی از محصولات جدید این شرکت از گواهی IP67 برای ساختار ضدآب و ضدگرد و غبار بودن هم بهره می‌برد، تا به این ترتیب کاربران آن هیچ نگرانی برای کار با آن در زیر آب یا با تعریق زیاد نخواهند داشت. به گفته بازدیدکنندگان، این دستبند هوشمند طراحی باریک‌تر و سبک‌تر ساعت‌های هوشمند Samsung را داشته و کاربری ساده‌تری هم دارد.

 

همچنین بد نیست بدانید که بند این دستبند قابل تعویض بوده و کاربران می‌توانند به راحتی این کار را خودشان انجام بدهند. شرکت Samsung اعلام کرده است که این دستبند هوشمندش را از روز یازدهم ماه آوریل آینده به صورت رسمی روانه بازار می‌کند. با این حال اما این شرکت اطلاعاتی درباره قیمت عرضه آن اعلام نکرده است.
منبع:donya-e-eqtesad.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------