نحوه فعال سازی Second Space در گوشی های شیائومیآموزش فعالسازی فضای دوم گوشی های اندروید, چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را غیر فعال کنیم

نحوه فعال سازی Second Space در گوشی های شیائومی

 

فعال سازی فضای دوم شیائومی؛ آموزش نحوه فعال کردن Second Space 

ویژگی Second Space در گوشی‌های هوشمند شیائومی به شما این امکان را می‌دهد تا فضای جداگانه‌ای را در گوشی هوشمند خود ایجاد کنید تا هر چیزی مانند عکس‌های شخصی، فایل‌ها، برنامه‌ها و غیره را نگه دارید. در این مقاله از بیتوته شما را با فضای دوم در گوشی هوشمند آشنا می کنیم.

شیائومی برندی است که به دلیل نسبت کیفیت/قیمت عالی دستگاه هایش شناخته شده است. علاوه بر این، دستگاه های آنها دارای ویژگی های بسیاری هستند. یکی از آن ویژگی ها فضای دوم در گوشی شیائومی است. بنابراین در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چگونه Second Space را در دستگاه شیائومی خود فعال کنید.

 

فضای دوم (Second Space) چیست؟

The Second Space یک ویژگی ادغام شده در دستگاه های شیائومی است که دارای سیستم عامل مبتنی بر اندروید MIUI است. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که به طور کاملا مستقل یک حساب کاربری اضافی در دستگاه خود ایجاد کنید. اگر می خواهید دستگاه خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید، این ویژگی ایده آل است. همچنین اگر می‌خواهید حساب دومی برای استفاده خصوصی‌تر داشته باشید، می‌توانید با رمز عبور، الگو و اثر انگشت از آن محافظت کنید.

در ادامه نحوه استفاده از ویژگی Second Space را قرار داده ایم.

 

گام اول

تنظیمات را باز کنید به special features> second space بروید، همچنین می توانید به راحتی در قسمت تنظیمات Second Space را جستجو کنید. سپس Turn on Second space فشار دهید.

 

نحوه فعال سازی Second Space در گوشی های شیائومی, نحوه فعال سازی Second Space, حذف فضای دوم در گوشی‌های اندروید

ایجاد فضای دوم در گوشی شیائومی

 

گام دوم

اکنون دستگاه شما به طور خودکار شروع به ایجاد فضای دوم می کند. پس از آن، از شما می خواهد که حالتی را برای جابجایی بین فضاها انتخاب کنید. استفاده از رمز عبور را انتخاب کنید ، سپس continue را فشار دهید ،set now را فشار دهید. پس از آن رمز عبور First Space خود را تأیید کنید. سپس رمز دوم Space را وارد کرده و set را فشار دهید.

 

آموزش فعالسازی فضای دوم گوشی های اندروید, چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را غیر فعال کنیم

انتخاب رمز عبور برای ورود به صفحه دوم شیائومی

 

مرحله سوم

تنظیم اثر انگشت. صفحه راه‌اندازی از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید اثر انگشت را پیکربندی کنید. Set now را فشار دهید و رمز عبور First Space خود را تأیید کنید. به یاد داشته باشید که یک اثر انگشت متفاوت از اثر انگشتی که قبلاً در دستگاه خود تنظیم کرده اید تنظیم کنید. اگر این کار را انجام ندهید به چیزی که قبلاً پیکربندی کرده اید تغییر می کند و نمی توانید در فضای اول از آن استفاده کنید.

 

نحوه انتقال فایل به فضای دوم شیائومی, نحوه فعال سازی Second Space در گوشی های شیائومی

تنظیم اثر انگشت برای ورود به صفحه دوم شیائومی

 

مجدداً رمز عبور Second Space را تأیید کنید. حالا اثر انگشت خود را روی سنسور قرار دهید. و تمام، کل سیستم در صفحه اصلی بارگیری می شود و آماده استفاده از آن است.

 

آموزش فعالسازی فضای دوم گوشی های اندروید, چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را غیر فعال کنیم

جابجایی بین فضاها در گوشی های شیائومی

 

برای جابجایی بین فضاها 3 گزینه دارید:

- از فضای اول به settings> special features>second space بروید.

- از طریق نمادی به نام switch در صفحه اصلی.

- قفل دستگاه را با استفاده از اثر انگشت مربوط به هر فضا باز کنید.

 

در صورتی که می‌خواهید فضای دوم را حذف کنید، کافیست از فضای اول خود به Settings> Special features>Second Space بروید. پس از آن نماد حذف واقع در گوشه بالا سمت راست را فشار دهید. رمز عبور حساب MI خود را برای تایید وارد کنید. با این کار فضای دوم حذف می شود.

 

نحوه فعال سازی فضای دوم شیائومی, نحوه انتقال فایل به فضای دوم شیائومی

حذف فضای دوم در گوشی‌های شیائومی

 

نتیجه

شیائومی با دقت این عملکرد را در نسخه MIUI شخصی سازی کرده است. اکنون می توانید از پتانسیل کامل این ویژگی لذت ببرید. به عنوان مثال، اگر می خواهید زندگی شخصی خود را از زندگی تجاری خود جدا کنید، این عملکرد برای شما ایده آل است. یا به سادگی می خواهید دستگاه خود را با شخصی دیگر به اشتراک بگذارید، این کارآمدترین راه برای انجام این کار بدون آسیب به داده های شخصی شما است.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------