سرعت گوشی خود را با این اپلیکیشن ها افزایش دهید 

صدها اپلیکیشن در فروشگاه آنلاین گوگل پلی وجود دارد که ادعا می کنند قادر به بهبود عملکرد دستگاه های اندرویدی هستند، اما تعداد محدودی از آنها واقعأ موثر هستند. بسیاری از این اپلیکیشن ها در واقع Task Killer هایی هستند که به دروغ ادعا دارند باعث سریع تر شدن عملکرد گوشی شما می شوند، اما حقیقت این است که انجام این کار به سادگی فشردن یک دکمه و بهبود ناگهانی عملکرد گوشی نیست. امروز قصد داریم سه مورد از برترین اپلیکیشن های بهبود دهنده عملکرد دستگاه های اندرویدی را معرفی کنیم.

 

برای پاکسازی فایل ها: اپلیکیشن DU Speed Booster
اپلکیشن دو اسپید بوستر به دنبال اپلیکیشن هایی می گردد که در پردازش های پس زمینه گوشی شما جای گرفته اند و نسبت به پاکسازی آنها اقدام می کند. همچنین، قابلیت مدیریت پردازش های سیستمی و اپلیکیشن های اتو استارت را نیز دارد و میت واند اطلاعات غیر ضروری و جانبی این اپلیکیشن ها را پاک کند. از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن این است که به شما امکان حذف اطلاعات کش شده و بی مصرف اپلیکیشن ها را می دهد، درنتیجه فضای آزاد بیشتری روی گوشی در اختیار خواهید داشت.

 

اولین چیزی که در این اپلیکیشن توجه شما را به خود جلب می کند ،طراحی رابط کاربری آن است. طراحی این اپلیکیشن با رنگ ملایم بنفش و مدرن خود باعث می شود از کار با آن لذت ببرید. گشت و گذار در میان منوهای آن نیز ساده است. همچنین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که هر زمان گوشی شما به پاکسازی نیاز داشت، شما را آگاه کند.

 

اگرچه پرکاربردترین قسمت این اپلیکیشن، بخش پاکسازی آن است، ولی قابلیت های دیگری را نیز در اختیارتان قرار می دهد که از جمله آنها می توان به افزایش عمر باتری، امکان مدیریت برنامه ها، اجرای آزمایش های تشخیص سرعت و روش های÷صی برای ارتقای امنیت گوشی اشاره کرد.

 

سریع تر شدن عملکرد گوشی, پاکسازی گوشی

اپلیکیشن های بهبود عملکرد دستگاه های اندرویدی

 

قابل اطمینان ترین اپلیکیشن: Greenify
این اپلیکیشن باعث می شود برنامه های نصب شده روی گوشی وارد حالتی مشابه hibernation شوند تا میزان پردازش های پس زمینه کاهش پیدا کند. Greenify اپلیکیشنی ساده، قدرتمند و کارآمد است. اما هنگام استفاده از این برنامه به خاطر داشته باشید که اپیلیکیشن های محبوب و ضروری خود را از فهرست hibernate خارج کنید.

بهترین قابلیت Greenify این است که می تواند مانند قابلیت Doze در اندروید مارشملو عمل کند. این قابلیت باعث کاهش مصرف باتری می شود.

 

گوگل پلی, افزایش سرعت گوشی

 

انجام همه چیز با یک کلیک: Android Assistant
اگر می خواهید همه کارها تنها با یک اشاره انجام شوند، پیشنهاد ما برنامه Android Assistant است. با استفاده از این برنامه، کنترل کامل فایل ها و تنظیمات، پردازنده ،رم، کارت حافظه SD و باتری گوشی را در اختیار خواهید داشت.

 

این برنامه قابلیت مدیریت پردازش ها را نیز دارد، حافظه کش را پاکسازی می کند، میزان مصرف باتری را کاهش می دهد و فایل ها را مدیریت می کند، و در کنار همه این قابلیت ها گزینه ای را ارائه می کند که تنها با یک کلیک، وضعیت کلی گوشی را بهبود می دهد.

 

افزایش سرعت گوشی, دستگاه های اندرویدی

اپلیکیشن کنترل کامل فایل ها و تنظیمات، پردازنده ،رم، کارت حافظه SD و باتری گوشی

 

منبع:techshot.ir

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023