ترفند های گوشی های نوکیارمز گوشی نوکیا ساده, تنظیمات تماس گوشی نوکیا ساده

تنظیمات گوشی نوکیا ساده

 

کدهای مخفی برای گوشی نوکیا:

برای اینکه تلفن شما بهتر کار کند، برخی از اطلاعات جالب را آزاد کرده و عملکردهای پنهان را باز کنید، از نوکیا استفاده کنید. تلفن همراه مانند رایانه است و یک سیستم عامل در پشت صحنه در حال اجرا است پس چرا آن را شخصی تر نمی کنیم؟ اکثر تلفن های دیجیتالی و برخی از آنالوگ ها دارای برخی ترفندها هستند. چنین ترفندهایی که به نام رمزهای مخفی نیز شناخته می شوند ، توسط کاربران برای بدست آوردن اطلاعات اضافی کلید می خورند ، در بعضی موارد ممکن است باعث تغییر عملکرد تلفن شما شود. ترفندها ممکن است برای تلفن شما مضر بوده و باعث غیرفعال یا بدتر شدن شوند. چنین مواردی هر از گاهی توسط کاربران نوکیا گزارش می شوند.

 

در حقیقت بیشتر به اصطلاح ترفندها فقط ویژگی های تلفن های نوکیا ما هستند که برخی از مردم نمی دانند با آنها چه کاری انجام دهند. اما این ترفندها به کاربران نوکیا امکان دسترسی به برخی از اطلاعات جالب را می دهد و برخی از ویژگی ها و عملکردهای مخفی تلفن را باز می کند. حتی مواردی وجود دارد که کیفیت خروجی برخی از عملکردهای گوشی مانند کیفیت تصویر یا کیفیت فیلم را بهبود می بخشد.

 

اگر مانند اکثر مردم هستید، حداقل یکی از ویژگی های تلفن همراه خود را دارید که واقعاً هرگز از آن استفاده نکرده اید. شاید تاکنون نفهمیده باشید که با آن چه کار باید بکنید یا سعی کرده اید از آن استفاده کنید و در جایی وسط کار گیر کرده اید که از شما پسورد یا اطلاعات دیگری را که می خواهد که از آن استفاده نکردید. در این مقاله ده ترفند تلفن قدرتمند نوکیا که می توانید از طریق تلفن همراه خود استفاده کنید ، با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

 

1- اطلاعات پنهان

اولین ترفند تلفن نوکیا در لیست ما از کدهای مخفی نوکیا استفاده از 0000#* برای تهیه نسخه سیستم عامل و تاریخ ایجاد شده است. این خصوصاً در هنگام خرید گوشی نوکیا دست دوم بسیار مفید است زیرا تخمین می زند که مالک فعلی تلفن چه مدت از آن استفاده کرده است. اگر سیستم عامل از مدتها قبل تاریخ گذاری شده باشد ، احتمالاً این گوشی مدت طولانی است که از آن استفاده شده است.

 

2- شماره IMEI

یکی دیگر از محبوب ترین کدهای تلفن های نوکیا استفاده از #06#* برای نمایش کد هویت بین المللی تجهیزات تلفن همراه است که در غیر این صورت با نام IMEI شناخته می شود. این یک دستور استاندارد GSM است. این کد روی هر گوشی کار می کند.

 

3- تاریخ تولید نوکیا شما

ممکن است بسیاری از کدهای نوکیا برای بررسی تاریخ تولید تلفن وجود داشته باشد اما کد بهتر نوکیا برای دانستن سن دقیق تلفن شما ، کد #92702689#* است . این کد حقایق جالبی مانند تاریخ تحویل تلفن از کارخانه را نشان می دهد. این همچنین می تواند تاریخ تعمیر تلفن شما را بدهد. مشکل اصلی خاموش کردن این فهرست است. شاید مجبور شوید گوشی خود را خاموش کرده و مجدداً آن را در مدل های قدیمی دوباره راه اندازی کنید.

 

4- حذف آرم اپراتور

اگر لوگوی فانتزی اپراتور خود را دوست ندارید ، می توانید با استفاده از کد نوکیا #67705646#* آن را خاموش کنید. اما بخاطر داشته باشید که اگرچه این یک ویژگی هیجان انگیز است ، اما این تنها در مدل های خاصی موجود است.

 

5- وضعیت ساعت

اگر کنجکاو هستید که وضعیت ساعت سیم کارت مورد استفاده در تلفن خود را بدانید، دستگاه را با کد #746085685#* بررسی کنید .

 

رمز گوشی نوکیا ساده, تنظیمات تماس گوشی نوکیا ساده

 تنظیمات تماس گوشی نوکیا ساده

 

6- قالب بندی نرم حافظه

برای افراد با فکر و تجربه فنی بیشتر ، کد نوکیا #7370#* جذاب خواهد بود. این کد به آنها امکان می دهد حافظه دستگاه را نرم کنند. این تنها در صورتی ممکن است که تلفن دارای سیستم عامل Symbian باشد.

 

7- نمایش رمز فعلی گوشی:

کد #2640#* رمز فعلی گوشی نوکیا را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345 میباشد.

 

8- آدرس MAC

اگر مدل شما در آداپتور بلوتوث ساخته شده است ، کد #2820#*، جذاب خواهد بود. این آدرس برای عیب یابی مشکلات اتصال بلوتوث مورد نیاز است. این تسهیلات در مدل های جدیدتر موجود است.

 

9- شناخت هویت پنهان

در صورت تماس تلفنی از شماره خصوصی ، کد شماره تلفن #30#* نوکیا به شما امکان می دهد آن شماره خصوصی را ببینید.

 

10- کد بازگشت به تنظیمات کارخانه نوکیا 

آخرین مورد در لیست ما کدهای مخفی نوکیا #7780#* است. این کد دستگاه را به صورت پیش فرض کارخانه تنظیم می کند. این کد معمولاً هنگام انجام اشتباه در آزمایش تنظیمات به شما کمک می کند. مراقب باشید این هم یک ریسک است. با بازگرداندن پیش فرض های کارخانه ، جزئیاتی که در دستگاه خود ذخیره کرده اید مانند مخاطبین برای همیشه از بین می روند. این کد فقط با مدل های جدیدتر کار خواهد کرد.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------