نحوه حذف برنامه ها در BlueStacks 

آیا می خواهید از یک برنامه در BlueStacks خلاص شوید؟ این را می توان به دو صورت انجام داد یعنی استفاده از تنظیمات BlueStacks یا استفاده از تنظیمات پیشرفته و انجام هر دو آنها بسیار آسان است. این مقاله به شما کمک می کند تا برنامه های BlueStacks را حذف کنید.

 

روش 1

با استفاده از تنظیمات BlueStacks :

 

نحوه حذف برنامه ها در BlueStacks, حذف برنامه ها در BlueStacks

 آیکون BlueStacks

 

شروع BlueStacks :  روی آیکون BlueStacks کلیک کنید تا برنامه باز شود

 

نحوه حذف برنامه ها در BlueStacks, حذف برنامه ها در BlueStacks

BlueStacks Settings

 

تنظیمات BlueStacks را باز کنید: برای باز کردن کشوی برنامه، "All Apps " را از سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید. BlueStacks Settings (آیکون آچار) را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات باز شود.

 

 

برای مشاهده برنامه های نصب شده، Manage Applications را انتخاب کنید. این منو تمام برنامه های نصب شده را نمایش می دهد و به شما اجازه می دهد تا:

Choose App Size: اندازه برنامه را می توان از طریق این گزینه اندازه گیری کرد. اندازه برنامه متفاوت است. یکی از آنها را انتخاب کنید تا اندازه برنامه را تغییر دهید.

Delete apps : انتخاب این گزینه روند حذف برنامه را آغاز خواهد کرد.

 

 

گزینه حذف (نماد سطل آشغال) را انتخاب کنید تا برنامه را حذف کنید . نماد سطل زباله در ردیف برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

یک جعبه پاپ آپ ظاهر خواهد شد و از شما میخواهد تصمیم خود را برای حذف برنامه حذف کنید. Continue را انتخاب کنید برای ادامه حذف برنامه.

 

 

به محض اینکه برنامه حذف شود، خط افقی قرمز روی نام برنامه ظاهر می شود که نشان می دهد برنامه با موفقیت حذف شده است. همچنین، یک نوار پاپ آپ در نوار وظیفه ظاهر می شود که اطلاع رسانی می کند که برنامه حذف شده است.

 

روش 2

با استفاده از تنظیمات پیشرفته :

 

 

تنظیمات BlueStacks را باز کنید. کشوی برنامه را باز کنید و BlueStacks Settings (آیکون آچار) را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات باز شود.

 

 

Advanced Settings را از منو انتخاب کنید. Advanced Settings (نماد آچار شبیه به تنظیمات BlueStacks) را از پایین منو برای باز کردن تنظیمات Android انتخاب کنید.

 

نحوه حذف برنامه ها در BlueStacks, حذف برنامه ها در BlueStacks

 

Apps را از منوی تنظیمات پیشرفته انتخاب کنید. این گزینه زیر بخش 'Device'  منو می آید.

 

 

برنامه ای را که می خواهید از دسته 'Downloaded' حذف کنید را انتخاب کنید. هنگامی که 'Apps' را از منو انتخاب می کنید پنجره ای باز می شود که برنامه ها را براساس برنامه های دانلود شده، برنامه های اجرا شده و برنامه هایی که در کارت SD ذخیره می شوند، مرتب می کند. ضربه بزنید تا به صفحه 'Downloaded' بروید و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

برای شروع روند،Uninstall را انتخاب کنید. دکمه Uninstall در سمت راست بالای صفحه زیر نام برنامه است.

 

 

تصمیم خود را تأیید کنید به محض این که گزینه "Uninstall" را انتخاب کنید، یک جعبه محاوره ظاهر خواهد شد و از شما میخواهد "آیا میخواهید این برنامه را حذف کنید؟" برای پاک کردن برنامه، OK را انتخاب کنید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------