جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرامجلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام, یافتن مخاطبین در اینستاگرام, پنهان شدن در اینستاگرام

ساده ترین راه برای جلوگیری از پیدا شدن اینستاگرام شخصی سازی حساب کاربری است

چگونه در جستجوگر اینستاگرام مخفی شویم؟

اینستاگرام، شبکه ی اجتماعی محبوب در دنیای مجازی است. این شبکه اجتماعی به کاربران قابلیت اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو را ارائه می دهد. ارائه اطلاعات شخصی اعم از شماره تلفن همراه باعث می شود تا کاربران مختلف، در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق تلفن همراه، اکانت شما را پیدا کنند. ما در این مقاله روش های جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام را بیان کرده ایم. 

یکی از شبکه های اجتماعی محبوب که قابلیت اشتراک گذاری عکس و تصایور را به کاربران ارائه می دهد، اینستاگرام است. 

ارائه اطلاعات شخصی اعم از تلفن همراه در اختیار افراد سبب می شود تا آن ها بتوانند به راحتی از طریق شماره تماس شما را در شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام و فیس بوک دنبال کنند. 

 

ساده ترین راه برای جلوگیری از پیدا کردن پروفایل اینستاگرام توسط کاربران مختلف، شخصی سازی حساب کاربری است. زمانی که کاربر یک حساب را در اینستاگرام ایجاد می کند، به صورت پیش فرض این اکانت در حالت عمومی قرار می گیرد. 

 

در حالت عمومی، کاربران مختلف قادر هستند پست و استوری های اینستاگرام شما را مشاهده نمایند. شما می توانید اکانت اینستاگرام را در حالت خصوصی یا Private قرار دهید. 

علاوه بر این، شما قادر هستید به منظور جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام، عکس نمایه، نام کاربری، وب سایت و بیوگرافی را از ویژگی های شخصی تهی کنید. 

 

روش های جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام

تکنیک اول؛ جدا سازی حساب فیس بوک از اینستاگرام

یکی از روش های پیدا کردن حساب شخصی اینستاگرام، به وسیله ی فیس بوک میسر است. در واقع زمانی که یک کاربر شما را در حساب فیس بوک به لیست دوستان اضافه می کند، قادر است حساب کاربری اینستاگرام شما را در بخش " Facebook Friends" پیدا کند. 

 

در صورتی که قصد دارید در بخش دنبال کردن دوستان فیسبوک، حساب شخصی اینستاگرام شما نمایش داده نشود، می بایست حساب فیس بوک را از اینستاگرام جدا کنید. 

برای این منظور ابتدا وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید. سپس در بخش تنظیمات "Setting"  وارد پروفایل شوید و بر روی گزینه " Account" ضربه بزنید. زین پس گزینه "حساب های متصل" یا “Linked Accounts”را انتخاب کنید. 

 

شبکه اجتماعی اینستاگرام, حذف شماره تلفن از اکانت اینستاگرام, جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام

برای جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام ابتدا وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید

 

در طی این روند یک صفحه مشمول حساب های متصل شده تعدادی از حساب ها اعم از توییتر، فیس بوک و وبلاگ Tumblr نمایش داده می شود. 

برای جدا سازی حساب فیس بوک از اینستاگرام بر روی فیس بوک ضربه بزنید و گزینه "Unlink Account" را انتخاب کنید. 

 

تکنیک دوم ؛ غیرفعال سازی گزینه پیشنهاد اکانت های مشابه 

یکی از راه های جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام، غیر فعال کردن گزینه "Similar Account Suggestions" است. در طی این روند، پیج شخصی شما در لیست پیشنهاد های کاربران قرار نمی گیرد. علاوه بر این، در بخش جست و جوی اینستاگرام هیچ کاربری قادر به پیدا کردن حساب شما نخواهد بود. 

 

برای غیر فعال کردن ویژگی عدم نمایش حساب کاربری در اینستاگرام ، می بایست در یک مرورگر وب، تلفن همراه، رایانه و تبلت متمایز وارد حساب کاربری اینستاگرام شوید. 

سپس در بخش نمایه بر روی ویرایش پروفایل ضربه بزنید. در بخش پایینی صفحه نمایشی، گزینه پیشنهادات حساب های مشابه با عنوان " Similar Account Suggestions"  تعبیه شده است. 

 

برای عدم نمایش حساب کاربری به صورت پیشنهادی، می بایست تیک موجود در کنار گزینه پیشنهادات حساب های مشابه در کنار گزینه " Include your account when recommending similar accounts people might want to follow " بردارید. 

 

جلوگیری از پیدا کردن پروفایل اینستاگرام, شخصی سازی حساب کاربری, شبکه اجتماعی اینستاگرام

بهترین روش برای جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام حذف شماره تماس از اکانت است

 

توجه داشته باشید که ضرورت دارد برای غیر فعال کردن گزینه پیشنهاد اکانت های مشابه از طریق یک دستگاه جداگانه وارد حساب کاربری شوید. 

 

تکنیک سوم؛ حذف شماره تلفن از اکانت اینستاگرام

متداول ترین و کاربردی ترین روش برای جلوگیری از پیدا شدن حساب کاربری در اینستاگرام، حذف شماره تماس از اکانت اینستاگرام است. 

در پروسه ایجاد حساب کاربری، می بایست به عنوان یک کلید برای اضافه کردن مخاطبین از تلفن همراه به اینستاگرام یک شماره تماس اضافه کنید. اگر شماره تماس را از حساب اینستاگرام حذف نمایید، حساب کاربری شما در بخش یافتن دوستان از طرق شماره تماس برداشته می شود. 

 

برای حذف شماره تماس از اینستاگرام می بایست یک ایمیل تایید شده را به حساب کاربری اضافه کنید. سپس احراز هویت دو مرحله ای را غیر فعال نمایید. 

 

 یافتن مخاطبین در اینستاگرام, پنهان شدن در اینستاگرام, پیدا نشدن اکانت اینستاگرام در سرچ

برای افزودن ایمیل به حساب اینستاگرام، وارد شبکه اجتماعی مربوطه شوید

 

مرحله اول

برای افزودن ایمیل به حساب اینستاگرام، وارد شبکه اجتماعی مربوطه شوید. سپس بر روی آیکون موجود در پایین صفحه که نشان از پروفایل کاربر دارد، ضربه بزنید. وارد بخش ویرایش مشخصات شوید و در بخش خصوصی، عنوان ایمیل را وارد نمایید. زین پس، یک آدرس ایمیل در خصوص تأیید اعتبار اطلاعات برای کاربر ارسال می گردد. 

 

بهتر است در راستای وارد کردن ایمیل، از یک ایمیل ناشناس استفاده کنید. در حال حاضر، قابلیت یافتن کاربران از طریق ایمیل میسر نمی باشد. با این وجود احتمال می رود در آینده قابلیت پیدا کردن کاربر از طریق ایمیل اضافه گردد.

 

 حذف شماره تلفن از اکانت اینستاگرام, جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام, یافتن مخاطبین در اینستاگرام

پس از غیر فعال کردن تأیید هویت دو مرحله ای شماره تماس را از اینستاگرام حذف کنید

 

مرحله دوم 

در مرحله دوم ضرورت دارد تا در صورت فعال بودن تأیید هویت دو مرحله ای بر اساس شماره را غیر فعال نمایید. 

برای غیر فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای یا 2FA در بخش مشخصات اینستاگرام، وارد تنظیمات پروفایل شوید و بر روی آیکون سه خطی ضربه بزنید. در صفحه نمایشی، گزینه “Setting” را انتخاب کنید و وارد بخش " Privacy and Security" شوید. 

 

سپس گزینه تایید دو مرحله ای یا " Two-Factor Authentication " را انتخاب کنید و در منوی نمایشی بر روی ضامن موجود در کنار پیام متنی ضربه بزنید تا غیر فعال گردد. 

توجه داشته باشید عدم نمایش تأیید دو مرحله ای حاکی از غیر فعال شدن این قابلیت دارد. 

 

 شخصی سازی حساب کاربری, شبکه اجتماعی اینستاگرام, حذف شماره تلفن از اکانت اینستاگرام

جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام یکی از قابلیت اینستاگرام است

 

مرحله سوم

پس از غیر فعال کردن تأیید هویت دو مرحله ای، قادر هستید شماره تماس را از اینستاگرام حذف کنید. برای این منظور، در بخش پایینی صفحه اصلی بر روی نماد پروفایل ضربه بزنید. وارد بخش ویرایش مشخصات شوید و شماره تماس را از بخش اطلاعات خصوصی حذف نمایید. 

 

شخصی سازی حساب کاربری, شبکه اجتماعی اینستاگرام, حذف شماره تلفن از اکانت اینستاگرام

برای جدا کردن حساب اینستاگرام از فیس بوک، ابتدا وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید

 

غیر فعال سازی قابلیت مشاهده آخرین بازدید یا فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام 

یکی از قابلیت های برجسته ای که شبکه اجتماعی اینستاگرام به کاربران ارائه می دهد، قابلیت غیر فعال کردن مشاهده آخرین فعالیت است. 

 

برای غیر فعال کردن امکان مشاهده آخرین بازدید یا فعالیت در اینستاگرام، وارد بخش "setting" اینستاگرام شوید. سپس بر روی گزینه " Privacy and Security" و " Activity status" کلیک کنید. 

بر روی دکمه آبی گزینه " Show Activity Status" ضربه بزنید تا رنگ آن به خاکستری مبدل گردد. 

 

جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام, یافتن مخاطبین در اینستاگرام, پنهان شدن در اینستاگرام

برای جدا سازی حساب فیس بوک از اینستاگرام گزینه Unlink Account را انتخاب کنید

 

جمع بندی مطالب

همان طور که بیان کردیم، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پیام رسان برای اشتراک گذاری تصویر و فیلم است. 

احتمال می رود در طی در اختیار گذاشتن شماره تلفن همراه، کاربران متعدد قابلیت پیدا کردن حساب کاربری شما را از طریق شماره کسب کنند. 

یکی از راه های آسان برای جلوگیری از پیدا شدن در اینستاگرام، جدا سازی حساب فیس بوک از اینستاگرام است. 

 

برای جدا کردن حساب اینستاگرام از فیس بوک، ابتدا وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید. سپس در بخش تنظیمات "Setting"  وارد پروفایل شوید و بر روی گزینه " Account" ضربه بزنید. زین پس گزینه "حساب های متصل" یا “Linked Accounts”را انتخاب کنید. 

 

در طی این روند یک صفحه مشمول حساب های متصل شده تعدادی از حساب ها اعم از توییتر، فیس بوک و وبلاگ Tumblr نمایش داده می شود. 

برای جدا سازی حساب فیس بوک از اینستاگرام بر روی فیس بوک ضربه بزنید و گزینه " Unlink Account" را انتخاب کنید. 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------