مرورگر بریو؛ مرورگری پرسرعت و ایمنویژگی های مرورگر بریو, تنظیمات مرورگر بریو, نحوه استفاده از مرورگر Brave

عمده تمرکز مرورگر بریو به حریم خصوصی اختصاص دارد

 

معرفی مرورگر بریو (Brave)؛ رهایی از تبلیغات و امکان کسب درآمد

مرورگر بریو، یک وب منبع باز است که به موجب تسریع روند بازگشایی وب سایت های مختلف، عنوان سریع ترین مرورگر را به خود اختصاص داده است. مرورگر بریو به وسیله برایان باندی و برندان آیک با هدف مسدود سازی تبلیغات طراحی شده است. از ویژگی های برجسته مرورگر بریو می توان به امنیت بالا در انتقال اطلاعات، بهبود عملکرد ویندوز و کسب درآمد با وب گردی اشاره کرد. 

مرورگر بریو چیست؟

Brave نوعی مرورگر وب منبع باز به شمار می رود که بر اساس مرورگر وب "Chromium" توسعه یافته است.

عمده تمرکز مرورگر بریو به حریم خصوصی اختصاص دارد. این مرورگر به صورت پیش فرض، ردیاب های وب سایت و تبلیغات آنلاین را در تنظیمات مسدود می کند. 

 

هدف اصلی سازندگان مرورگر بریو، ایجاد یک راهکار در خصوص حذف تبلیغات ناخواسته از فضای اینترنت بوده است. سازندگان مرورگر بریو، برایان باندی و برندان آیک بر این باور بودند که یکی از مشکل های اساسی اینترنت، نمایش تبلیغات اجباری است. بدین ترتیب مروگر بریو را به گونه ای طراحی کردند که به مسدود سازی تبلیغات بپردازد و در صورت تمایل کاربر، قابلیت مشاهده تبلیغات میسر باشد. 

 

مرورگر بریو برای بررسی شبکه های اجتماعی به صورت آنلاین اعم از تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و توییتر گزینه مناسبی به شمار می رود. 

براساس تست های صورت گرفته، عنوان امن ترین و سریع ترین مرورگر به مروگر بریو اختصاص دارد.

 

اولین نسخه مرورگر بریو در 20 ژانویه 2016 به وسیه شرکت Brave Software با قابلیت مسدود سازی تبلیغات راه اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سانتا کلارا، در کالیفرنیا قرار دارد. 

 

مرورگر بریو, مرورگر Brave, معرفی مرورگر بریو

مرورگر بریو یک وب سریع و امن برای سیستم عامل ویندوز است

 

مشخصه های مرورگر بریو 

• پرینت گرفتن از صفحات وب سایت 

• بلاک کننده تبلیغات اینترنتی 

• کنترل کننده کوکی ها 

• Unload سازی به صورت خودکار 

• جلوگیری کننده از Fingerprinting

• پیکر بندی برنامه از جنبه های متمایز 

• قابلیت پین سازی تب های مورد علاقه 

• انتخاب موتور جست و جو گر دلخواه 

• برخورداری از سرعت بسیار بالا در مرور وب سایت ها 

• یک مرورگر سریع و ایمن 

• برخورداری از بخش مدیریت پسورد ها

• ارسال کننده درخواست Do not track به وب سایت های مختلف

• ارتقا عملکرد سیستم ویندوز

• نیازمند باتری کم در طول استفاده از مرورگر بر روی لپ تاپ و گوشی 

• امنیت بالا در انتقال اطلاعات 

 

 نحوه استفاده از مرورگر Brave, بررسی مرورگر بریو, مرورگر بریو

مرورگر بریو مدت زمان بارگذاری صفحات سایت را کاهش می دهد

 

برجسته ترین ویژگی های مرورگر بریو 

مسدود کننده تبلیغات 

مرورگر بریو یک وب سریع و امن برای سیستم عامل ویندوز و پلتفرم های مختلف است که به منظور مشاهده سایت فاقد تبلیغات، از افزونه های ضد تبلیغاتی و مسدود کننده بهره مند است.

در سال های اخیر، وب سایت ها به تبلیغاتی مجهز شده اند که از قابلیت شناسایی فعالیت کاربران بهره مند هستند. تبلیغات مقدر هستند فعالیت کاربران را به مراکز تبلیغاتی ارسال نمایند.

ویژگی مسدود کردن پاپ آپ های مزاحم و مسدود کردن تبلیغات در یک بازه زمانی طولانی موجب صرفه جویی در حجم اینترنت و زمان می گردد. 

 

سرعت بالا در بازگشایی وب سایت 

به استناد از توسعه دهندگان برنامه مرورگر بریو، این برنامه قادر است حدود 6 برابر سریع تر از فایرفاکس وب، کروم و سافاری به بازگشایی سایت ها بپردازد.

برنامه بریو، مدت زمان بارگذاری صفحات سایت را کاهش می دهد. این امر با افزایش سرعت اینترنت 2X تا 4X در راستای مشاهده سایت صورت می گیرد که سبب کاهش میزان مصرف اینترنت می گردد.

 

مرورگر بریو, مرورگر Brave, معرفی مرورگر بریو

مرورگر بریو به کاربر امکان فعال سازی تبلیغات اختیاری را ارائه می دهد

 

تضمین کننده حریم خصوصی کاربران 

Brave تضمین کننده حریم خصوصی کاربران در اینترنت است. سیستم کاربران مجهز به مرورگر بریو به موجب مسدود شدن کوکی های شخص ثالث، اسکریپت و نرم افزار های مخرب از آلودگی مصون می ماند. 

مرورگر بریو تمام داده های کاربر را در دستگاه خصوصی ذخیره می کند. آن داده ها در دسترس هیچ شخص ثالثی قرار نمی گیرد و تنها کاربر قادر است به مشاهده داده های مرور بپردازد. یکی از ویژگی های متمایز مرورگر بریو، در راستای تأمین امنیت کاربر قابلیتی به نام " Fingerprint Randomization" می باشد.  

 

 تنظیمات مرورگر بریو, نحوه استفاده از مرورگر Brave, بررسی مرورگر بریو

در مرورگر بریو برای جا به جایی پول از ارز دیجیتالی BAT استفاده می شود

 

کسب درآمد با وب گردی 

طراحان مرورگر بریو یک مثلثی را در نظر گرفتند که متشکل از سه ضلع شرکت های تبلیغاتی، کاربران عادی و وب مستران تولید کننده محتوا در دنیای اینترنت بود. هر کاربر  با مشاهده تبلیغات در گردش مالی سهیم می شود. آن ها برای شرکت کاربران در گردش مالی، از یک ارز دیجیتال به نام بت استفاده کردند.

 

مرورگر بریو به کاربر امکان فعال سازی تبلیغات اختیاری را ارائه می دهد. با فعال کردن این قابلیت به صورت رمز های BAT توجه کاربران را جلب می کند. زین پس کاربران قادر هستند به وب سایت هایی که از BAT پشتیبانی می نمایند، با قالبیت ارز دیجیتالی کمک ارسال کنند.

به موجب مسدود کردن تبلیغات توسط مرورگر بریو، تبلیغات قابلیت جلب توجه کاربر را از دست می دهند و ملزم هستند هزینه ای را بابت وقت و توجه کاربر پراخت نمایند.

 

عده ای بر این باور هستند که پس از مسدود شدن تبلیغات ضورت دارد تا کاربر بر روی تبلیغ نمایشی کلیک نماید تا یک مبلغ برای او در نظر گرفته شود. این در حالی است که در راستای کسب درآمد نیاز به کلیک کردن بر روی تبلیغ وجود ندارد و به دلیل نمایش تبلیغ در صفحه، تبلیغ کننده ملزم است یک مبلغ را برای شما در نظر بگیرد. 

 

شعار مرورگر بریو به شرح زیر است:

" در گردش مالی میان تبلیغ دهنده و تبلیغ گیرنده اعم از وب سایت شما به عنوان کاربر و مخاطب هدف باید سهیم باشید." 

بهتر است بدانید در مرورگر بریو برای جا به جایی پول از ارز دیجیتالی BAT استفاده می شود. ارزش و قیمت ارز دیجیتالی مذکور نسبت به دلار تعیین می گردد.

 

 مرورگر Brave, معرفی مرورگر بریو, مرورگر بریو چیست

یکی از اقدام های امنیتی مروگر بریو، در برابر حملات فیشینگ صورت می گیرد

 

محافظت از کاربر در برابر حملات phishing

رایج ترین حملات سایبری حمله phishing (فیشینگ) است. در طول این حمله، هکر هایی مجرب در خصوص سرقت اطلاعات کاربران نوعی صفحات جعلی را تشکیل می دهند. زین پس به روش های گوناگون اعم از ارسال لینک، ایمیل و پیام های آلوده کاربران را فریب می دهند تا با بازگشایی صفحات جعلی، به سرقت اطلاعات بپردازند. 

 

یکی از اقدام های امنیتی مروگر بریو، در برابر حملات فیشینگ صورت می گیرد. این مرورگر در خصوص ارتقا ایمنی کاربران از فناوری متن باز شرکت امنیتی فیش فورت بهره گرفته است. 

شرکت امنیتی فیش فورت در راستای کشف، رهگیری و جلوگیری از حملات فیشینگ عملکرد بسیار بالا و قوی دارد. 

 

گردآوری: بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------