خرید فالوور اینستاگرام، آری یا نه!خرید فالوور اینستاگرام

 

خرید فالوور اینستاگرام، آری یا نه!

گستردگی اینترنت موجب شده تا کسب و کارهای سنتی به شکلی امروزی تر در شبکه های اجتماعی فعال شوند. تبلیغات سینه به سینه و کاغذی تقریبا منسوخ شده و اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی پر مخاطب، عهده دار امر تبلیغات شده اند.


پیج های اینستاگرامی پر طرفدار که فالوورهای بیشتری دارند بازار تبلیغات را قبضه کرده اند و خرید فالوور اینستاگرام پر رونق شده است. 


آیا تعداد فالوورها تاثیرگذار است؟
دنبال کننده های صفحات اینستاگرام همان فالوورهای اینستا هستند که میزان محبوبیت یک پیج را مشخص می کنند. از همین صفحات شخصی فامیلی و دوستانه هم می توان محبوبیت و جاذبه یک فرد را تشخیص داد.


شاید شما هم دوست داشته باشید جای دوست اینستایی با تعداد فالوورهای چند صد هزارتایی باشید. آیا می دانید سلبریتی مورد علاقه تان چه تعداد فالوور دارد؟ چه بخواهیم یا نخواهیم همه ما تحت تاثیر تعداد فالوورها قرار می گیریم.


خرید فالوور اینستاگرام به منظور هویت سازی و تاثیرگذاری در فضای مجازی شکل تازه ای از تبلیغات است که روی اعتماد به نفس افراد نیز تاثیر مثبت دارد. اصلا انگار این فالوورهای ندیده و نشناخته می توانند شخصیت صاحبان پیج را بالا ببرند. چه فراوان صفحات پر محتوای اینستاگرامی که هرگز توسط مخاطب ها دیده و درک نشدند زیرا هرگز دنبال کننده ای نداشتند.

 

خرید فالوور اینستاگرام


چرا فالوور اینستاگرام می خریم؟
این روزها استارتاپ های آنلاین جایگزین کسب و کارهای سنتی شده اند. فراگیر شدن اینترنت در گسترده شدن شبکه های اجتماعی آنلاین نقش موثری ایفا کرده است.


با توجه به تغییرات چشمگیری که در حوزه کسب و کارهای آنلاین دیده می شود شکل و محتوای تبلیغات و بازاریابی نیز تغییرکرده است. خرید فالوور ایستاگرام یکی از شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی است که می تواند شکوفایی کسب و کار را به دنبال داشته باشد.

 

تبلیغات رایگان اینستاگرامی فضا را برای جلب بازدید کننده ها فراهم می کند. هر چه تعداد بازدید کننده ها بیشتر باشد درصد فروش هم بالاتر می رود. بازار تجارت جهانی هم از این سفره بی نصیب نمانده است و از فضای رایگان اینستاگرام برای کسب سرمایه های کلان بهره می برد. ساخت کلیپ های حرفه ای و پر هزینه با محتوای تبلیغاتی، طنز و سرگرم کننده صرفا برای جذب فالوور اینستاگرام است. در این میان خرید فالوور اینستاگرام و لایک و تبادل لینک همگی برای همین منظور انجام می شود.


آیا خرید فالوور اینستاگرام رونق کسب و کارهای نوپا را به همراه دارد؟
با توجه به تاثیر تعداد فالوورها در افزایش محبوبیت شخصی، تبلیغات ایستاگرامی هم به طور قطع اثرگذار خواهد بود. جذب تعداد فالوورهای بیشتر به معنای دیده شدن کالا یا خدمات کسب و کارهای نوپا است. استارتاپ های تازه تاسیس می توانند با خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغات هدفمند یک شبه ره صد ساله را طی کنند.


هر بازدید کننده یک مشتری بالقوه است که می تواند به مشتری بالفعل و خریدار واقعی تبدیل شود.


 فعالیت در بستر اینترنت و استفاده از پتانسیل بزرگترین شبکه اجتماعی در ایران، ترفندها و ظرافت های خاصی دارد.


جذب فالوور و بالا بردن تعداد فالوورها در اینستاگرام  یک چالش بزرگ برای صاحبان کسب و کارهای نوپا و استارتاپ های تازه تاسیس است که از طرق مختلف انجام می شود.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرام
همه پیج های اینستاگرام از دو طریق عمده فالوور جذب می کنند:
•    الف- خرید فالوور اینستاگرام
•    ب- تبلیغات اینفلوئنسری

خرید فالوور


 الف- خرید فالوور
شرکت های ارائه دهنده خدمات خرید فالوور می توانند در زمان یک چشم بر هم زدن، تعداد زیادی فالوور را به پیج مورد نظر ارسال کنند. خریداری فالوور از متداول ترین شیوه هاست که سریع و کم هزینه است. به جرات می توان گفت کمتر صفحه ای است که تعداد بالای فالوورها را خریداری نکرده باشد. اما یک سوال جدی وحود دارد و آن اینکه " اصلا خرید فالوور فایده ای هم دارد یا پول هدر کردن است؟


آیا خرید فالوور اینستاگرام به نفع کسب و کارمان است؟
صفحاتی که تعداد فالوور بیشتری دارند بازدید کننده های بیشتری را جذب می کنند. خرید فالوور می‌تواند مفید و یا مضر باشد و این بستگی به نوع فالوور خریداری شده و همچنین تعداد آن دارد. فالوور اینستاگرام را می شناسید؟ آیا می دانید این فالوورهای خریداری شده چگونه به پیج جذب می شوند؟  اشکال خرید فالوور اینستاگرام یکی از این موارد است:


• فالوور واقعی
اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد و در کمتر از یک دهه بیش از یک میلیارد حساب کاربری در آن ثبت شد. تعداد کاربران اینستاگرام  در ایران بیش از سایر شبکه های اجتماعی است. همه افرادی که اکانت اینستاگرام دارند می توانند فالوورهای واقعی پیج باشند.


برخی از این اکانت ها در اختیار اپلیکیشن ها و شرکت ها هستند و دستور لایک یا فالوو صفحات خاص را دریافت می کنند. در واقع این اکانت ها متعلق به افراد واقعی است ولی فالوورها به طور واقعی از پست های پیج بازدید نمی کنند. البته برخی شرکت ها مثل وبسایت گلد فالوور سرویس هایی ویژه را ارائه می دهند که فالوورها پست ها را لایک می کنند.


با خرید فالوور اینستاگرام هم وجهه کسب و کارتان بیشتر می شود هم احتمال لایک و بازدید از صفحات بیشتر می شود.


• فالوور تقلبی
خرید فالوور اینستاگرام  واقعی یا فالوور فیک، مساله این است! فالوور فیک اینستاگرام دنبال کنندگان حقیقی نیستند و توسط ربات ایجاد شده اند. اغلب فالوورهای تقلبی با اکانت های بین المللی و خارج از ایران ساخته می شوند و همیشه دیر یا زود توسط اپلیکیشن اینستاگرام حذف می شوند.


ریزش ناگهانی تعداد فالوورهای پیج به همین دلیل است. خرید فالوور اینستاگرام تقلبی خطر اسپ شدن ار اینستاگرام را به دنبال دارد و چندان به نفع کسب و کارتان نیست.


• روبات اینستاگرام
استفاده از ربات برای جذب فالوور اینستاگرام یک شیوه مرسوم است. در این شیوه ربات پست ها را لایک می کند و قادر است صفحات را فالو یا آنفالو کند. در واقع فعالیت ربات برای جذب فالوورهای واقعی و فعال است ولی نوع کار کاملا ماشینی و مصنوعی است. اگر نمی خواهید حساب کاربری اینستاگرام تان توسط اینستاگرام غیر فعال شود، دقت بیشتری در انتخاب ربات ها و تنظیمات آن داشته باشید.


خرید فالوور اینستاگرام از وبسایت هایی مثل گلد فالوور این ویژگی را دارد که می توانید از سرویس های تخصصی و متناسب با کسب و کارتان استفاده کنید در واقع فعالیت ربات ها هدفمند و به طرز هوشمندانه ای برنامه ریزی می شود.


ب- تبلیغات اینفلوئنسری
به غیر از خرد فالوور اینستاگرام یک راه نه چندان ساده دیگری هم برای افزایش فالوورها وجود دارد و آن تبلیغات از طریق اینفلوئنسری است. اینفلوئنسرها را می شناسید؟ اینها افراد واقعی و تاثیرگذاری هستند که در شبکه های مجازی شناخته شده اند. اینفلوئنسرها صدها هزار فالوور واقعی دارند و از هر کاری برای جذب دنبال کننده های بیشتر دریغ ندارند.


از کلیپ های ساده و جذاب اینفلوئنسری گرفته تا مستر تسترها و تست کننده های لوازم آرایشی و ... در همه جای دنیا فالوورهای واقعی و دنبال کننده های فعال دارند.


تبلیغات اینفلوئنسری اغلب به قیمت چندین میلیون تمام می شود. اگر اینفلوئنسر در رابطه با کسب و کارتان فعال باشد، بدون تردید تبلیغات اینفلوئنسری سود سرشاری را نصیب تان خواهد کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,تبلت و کتابخوان ، لپ تاپ ،کامپیوتر، لوازم جانبی(کامپیوتر - لپ تاپ - تبلت)

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024