ایلان ماسک: از فردا توییتر جهنم دره ای نیست که هرچه دل‌تان خواست در آن بنویسید/ پرنده آزاد شدایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در بیانیه‌ خود پیش از تکمیل خرید شرکت رسانه اجتماعی توییتر گفت که این شبکه‌ اجتماعی قرار نیست به «جهنم‌ دره‌ای» تبدیل شود که بتوان در آن هر حرفی را بدون عواقب بیان کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، ماسک در صفحه شخصی خود در توییتر در پیامی خطاب به شرکت‌های تبلیغاتی گفت که هدفش از خرید توییتر ایجاد محفلی برای گردهمایی مردم است، جایی که طیف وسیعی از عقاید به شیوه‌ای سالم به بحث گذاشته شوند.

 

بااین‌حال مدیرعامل اسپیس‌ایکس گفت که توییتر به جهنم‌دره‌ای که بتوان در آن هر حرفی را بدون عواقب زد، تبدیل نخواهد شد.

 

ماسک نوشت: «توییتر در عین تبعیت از قوانین،‌ باید پلتفرمی گرم و دلپذیر برای همه باشد.» از دید او، توییتر قرار است به پلتفرمی برای تقویت برند و رشد شرکت‌ها تبدیل شود.»

 

او نوشت: «من توییتر را خریدم چون فرصت برای گفت‌وگو از بین رفته است. این کار را نکردم، چون آسان بود. برای پول توییتر را نخریدم. این کار را انجام دادم تا به انسانیتی که عاشق آن هستم، کمک کنم.»

 

مالک آینده توییتر در توییت خود می‌گوید دیدگاه‌های او درباره تبلیغات به شیوه‌ای اشتباه در رسانه‌ها بازتاب داده شده‌اند.

 

ایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

ایلان ماسک توییتر را تصاحب و بلافاصله مدیرعاملش را اخراج کرد/ پرنده آزاد شد

خبرفوری نوشت: پس از چندین ماه کشمکش و دعواهای حقوقی، بالاخره ثروتمندترین فرد جهان، قرارداد خرید ۴۴ میلیارد دلاری یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا را تکمیل کرد تا توییتر به یکی دیگر از شرکت‌های تحت مالکیت ایلان ماسک تبدیل شود. 

 

صاحب جدید توییتر تکمیل این معامله را با اخراج مدیرعامل و مدیران ارشد توییتر جشن گرفته و در توییتی نوشته: «پرنده از قفس آزاد شد.»

 

یک منبع به رویترز گزارش داده که همزمان با تکمیل قرارداد توییتر و ایلان ماسک، «پاراگ آگراوال» مدیرعامل توییتر و چند مدیر ارشد دیگر بلافاصله اخراج و برای ترک ساختمان مرکزی توییتر به بیرون اسکورت شده‌اند!

 

ایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 ‏ایلان ماسک پس از خرید توییتر این افراد رو اخراج کرد

"پاراگ آگاراول" مدیر عامل توییتر

 

"ند سگال" مدیر مالی توییتر

 

"شان ادجت" مشاور عمومی توییتر

 

"ویجایا گاد" مدیر ارشد حقوقی که اکانت پرزیدنت ترامپ رو در توییتر ساسپند و خبر لپ تاب هانتر بایدن رو قبل از انتخابات ۲۰۲۰ سانسور کرده بود.

 

ایلان ماسک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022