لنوو از دستیار هوش مصنوعی جدید MotoAI رونمایی کرددستیار هوش مصنوعی لنوو،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
لنوو دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی MotoAI خود را با هدف استفاده در گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای شخصی معرفی کرد.

به گزارش دیجیاتو، در جریان رویداد لنوو «Tech World 23»،‌ این شرکت چینی دستیار هوش مصنوعی MotoAI خود را با هدف استفاده در گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای شخصی معرفی کرد. درحال‌حاضر این دستیار هوش مصنوعی در مرحله توسعه قرار دارد و طرح مفهومی آن از سوی شرکت به نمایش گذاشته شده است.

 

در بین بسیاری از فناوری‌های جالبی مانند گوشی‌های تاشو، کانسپت رول‌شونده و کامپیوترهای شخصی، لنوو از MotoAI (دستیار هوش مصنوعی جدید) رونمایی کرد. درحال‌حاضر این دستیار جدید درحال توسعه است و می‌تواند هم برای رایانه‌های شخصی و هم برای گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد. دستیار هوش مصنوعی جدید لنوو دارای یک مدل شخصی‌سازی‌شده برای کاربر است و از حریم شخصی کاربران محافظت می‌کند. علاوه‌براین، MotoAI لنوو به پایگاه داده‌ بزرگی مجهز شده که با قابلیت‌های تعامل صوتی و متنی در ارتباط است.

 

دستیار هوش مصنوعی لنوو چه قابلیت‌هایی دارد؟

به گفته لنوو، کاربران می‌توانند از دستیار شخصی MotoAI برای پاسخ به سؤالات، پیش‌نویس پیام‌ها، برنامه‌ریزی وظایف و انجام سایر فعالیت‌هایی مبتنی بر ابزارهای هوش مصنوعی استفاده کنند.

 

یکی دیگر از جنبه‌های جالب در مورد MotoAI لنوو این است که برخلاف سایر محصولات مشابه که عملیات مبتنی بر فضای ابری را اجرا می‌کنند، این محصول می‌تواند داده‌ها را پردازش کرده و وظایف را به‌صورت محلی روی دستگاه اجرا کند. این دستیار هوشمند قوانین مربوط به حریم شخصی کاربران را نیز رعایت می‌کند.

 

دستیار هوش مصنوعی لنوو،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

دستیار شخصی MotoAI لنوو قرار است در آینده‌ای نه‌چندان دور، به‌عنوان دستیار شخصی پویاتر، شخصی‌سازی‌شده و مفیدتر در دسترس کاربران قرار گیرد. درنتیجه انتظار می‌رود در ماه‌های آینده به ابزارهای بیشتری در حوزه هوش مصنوعی مجهز شود.

 

موتورولا اهمیت شخصی‌سازی برای کاربران را درک می کند و به همین دلیل است که این شرکت موضوع شخصی‌سازی را با کمک ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی بررسی می‌کند تا بتواند تجربه منحصربه‌فردی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------