یوتیوب با قابلیت‌هایی جدید از کاربران نوجوان محافظت می‌کندیوتیوب،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
یوتیوب همواره سعی دارد کودکان و نوجوانان را دربرابر محتوای مضر محافظت کند و در همین راستا ویژگی‌های جدیدی به پلتفرمش اضافه کرده است.

به گزارش زومیت، یوتیوب همچنان به‌ افزودن ویژگی‌های بیشتر برای جلوگیری از نمایش محتوای مضر به نوجوانان ادامه می‌دهد. این شرکت درحال‌حاضر قوانین سختگیرانه‌ای برای محافظت از نوجوانان دارد، اما همیشه افرادی هستند که راهی برای دورزدن آن‌ها پیدا می‌کنند.

 

اوایل هفته‌ی جاری، یوتیوب مجموعه‌ی جدیدی از ویژگی‌ها را معرفی کرد که محافظت از نوجوانان را بهبود می‌دهد. این شرکت ویژگی‌ها را با مشارکت کمیته‌ی مشورتی جوانان و خانواده‌ها توسعه‌ داده است.

 

یوتیوب می‌گوید اکنون پیشنهادهای مکرر ویدیوهای مرتبط با محتوای مقایسه‌ی ویژگی‌های فیزیکی، کمال‌گرایی در حوزه تناسب اندام یا نمایش پرخاشگری اجتماعی را محدود می‌کند.

 

تغییر دیگر یوتیوب، اصلاح کامل ویژگی‌های Take a Break و یادآوری‌ زمان خواب است تا از نظر بصری برجسته‌تر و به‌طور مکرر ظاهر شوند. این تغییرات برای کاربران زیر ۱۸ سال که ویژگی مذکور را فعال کرده‌اند اعمال خواهد شد.

 

ویژگی‌های محدودکننده‌ی یوتیوب برای محافظت از نوجوانان، در ویدیوهای کوتاه و بلند اعمال خواهد شد. در واقع می‌توان تنظیم پیش‌فرض برای یادآوری‌های Take a Break را روی هر ساعتی تنظیم کرد.

 

سرانجام یوتیوب اعلام کرد پنل‌های منابع بحران را به شکل تمام‌صفحه‌ ارائه خواهد داد که امیدواریم وقتی بینندگان در یوتیوب به‌دنبال سؤالاتی پیرامون خودکشی، خودآزاری و اختلالات پرخوری هستند به آن‌ها کمک کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------