بروزرسانی جدید تلگرام/ چه چیزهایی اضافه شدند؟تلگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام با قابلیت شخصی‌سازی کانال‌ها و حذف پس‌زمینه‌ی عکس‌ها دردسترس قرار گرفت.

به گزارش زومیت، تلگرام هرسال به‌مناسب کریسمس به‌روزرسانی جدیدی دردسترس قرار می‌دهد و امسال با قابلیت‌های جدید مثل اضافه‌کردن پست به استوری به استقبال کاربران رفته است.

 

براساس بیانیه‌ی مطبوعاتی تلگرام، کانال‌ها ازاین‌پس می‌توانند با دریافت «بوست» از کاربران پریمیوم و افزایش سطح، ظاهر خود را شخصی‌سازی کنند.

 

بخش شخصی‌سازی کانال‌های تلگرام افزون‌بر رنگ پیام‌ها شامل انتخاب رنگ و لوگو برای کاور پروفایل، استفاده از ایموجی برای نشان‌دادن استاتوس و تنظیم والپیپر می‌شود. این موارد برای تمامی کسانی که کانال را باز می‌کنند، نشان داده خواهند شد.

 

همچنین، نسخه‌ی جدید تلگرام به‌ شما امکان می‌دهد تا هنگام ارسال استوری، پس‌زمینه‌ی عکس‌ها را حذف کنید. این قابلیت نیازمند نصب iOS 17 در گوشی آیفون و اندروید ۷ یا نسخه‌های جدیدتر است.

 

تلگرام می‌گوید که کاربرانش پس از نصب نسخه‌ی جدید می‌توانند پیام‌های موجود در کانال‌ها را وارد استوری‌ها کنند. هرکسی که استوری را می‌بیند، می‌تواند به‌راحتی ازطریق همان پیام وارد کانال شود.

 

قابلیت بازنشر در استوری، از انواع پیام‌ها شامل پیام متنی، عکس، فایل و حتی ویس و ویدئومسیج پشتیبانی می‌کند.

 

به‌لطف به‌روزرسانی جدید می‌توانید سرویس اشتراکی تلگرام پریمیوم را هم‌زمان به چندین نفر هدیه دهید. تلگرام ابزارهای جدیدی نیز در‌اختیار کانال‌ها قرار داده است تا بتوانند ری‌اکشن کاربران به استوری‌هایشان را مشاهده کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------