ال‌جی از DukeBox رونمایی کرد؛ دستگاه پخش موسیقی با نمایشگر OLED شفافدستگاه پخش موسیقی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
این دستگاه از نظر طراحی شبیه به دستگاه‌های پخش موسیقی کلاسیک Jukebox است اما از نمایشگر OLED شفاف بهره می‌برد.

به گزارش دیجیاتو، ال‌جی به‌تازگی از یک پروژکتور هوشمند جدید 4K به ‌نام CineBeam Qube رونمایی کرده که شبیه به یک دوربین فیلم قدیمی است. اکنون غول کره‌ای یک دستگاه پخش موسیقی را معرفی کرده که DukeBox نام دارد. این دستگاه از نظر طراحی شبیه به دستگاه‌های پخش موسیقی کلاسیک جوک‌باکس (Jukebox) است اما از فناوری نمایشگر OLED شفاف بهره می‌برد.

 

ال‌جی DukeBox را به‌عنوان یک جوک‌باکس مدرن توصیف کرده است. درحال‌حاضر اطلاعات بسیار کمی منتشر شده و فقط می‌دانیم که این دستگاه دارای اسپیکرهای رو‌به‌جلو در پایین و یک اسپیکر 360 درجه در بالاست تا شنونده صدا را به‌خوبی دریافت کند. می‌توان انتظار داشت که اکثر افراد برای گوش‌دادن به موسیقی از DukeBox استفاده کنند، اما ال‌جی می‌گوید که می‌توان از آن برای پخش محتواهای دیگری مانند فیلم‌ها نیز استفاده کرد.

 

ویژگی مهم دیگر این دستگاه، پنل OLED شفاف آن است که می‌تواند تجربه بصری جذابی را ارائه دهد. ال‌جی در محصول خود از فناوری لامپ خلأ استفاده کرده است که در صنعت موسیقی برای ارائه یک تجربه صوتی تقویت‌شده و دقیق‌تر استفاده می‌شود. با وجود این فناوری و سه اسپیکر تعبیه‌شده در DukeBox، می‌توان انتظار داشت که این دستگاه تجربه صوتی بسیار چشمگیری را به کاربران ارائه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------