قابلیت کسب درآمد از تبلیغات برای تمامی کانال‌های تلگرام با بیش از ۱۰۰۰ عضو، فعال شدتلگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
درآمد ناشی از تبلیغات تلگرام در قالب رمزارز تون‌کوین به صاحبان کانال‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش دیجیاتو، تلگرام از امروز قابلیت کسب درآمد از تبلیغات را برای تمام کانال‌ها با بیش از ۱۰۰۰ عضو، فعال کرد. صاحبان کانال‌ها ۵۰ درصد از درآمد حاصل از نمایش تبلیغات را در قالب رمزارز تون‌کوین (Toncoin) دریافت خواهند کرد. ظاهراً این ویژگی برای کانال‌هایی که با شماره ایران ساخته شده‌اند هم فعال است.

 

«پاول دورف»، مدیرعامل تلگرام، چند وقت پیش وعده داد که قابلیت درآمدزایی از کانال‌ها در بیش از ۱۰۰ کشور فعال می‌شود و حالا چنین وعده‌ای عملی شده است. به گفته تلگرام، از امروز صاحبان کانال‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰ عضو، ۵۰ درصد از درآمد تبلیغات نمایش داده‌شده در کانال‌های خود را دریافت می‌کنند.

 

کسب درآمد از کانال های تلگرام ممکن شد

صاحبان کانال‌های تلگرام می‌توانند بدون پرداخت هیچ‌گونه کارمزدی، درآمد خود را دریافت کنند. برای اطلاع از وضعیت درآمد ناشی از تبلیغات، باید به تنظیمات کانال و آمارها (Statistics) بروید و در اینجا دنبال نمودار کسب درآمد (Monetization) باشید.

 

صاحبان کانال‌ها می‌توانند از چند هفته دیگر از طریق پلتفرم Fragment، درآمد خود را دریافت کنند.

 

تلگرام برای اینکه بتواند درآمدهای تبلیغات را به صاحبان کانال‌ها بپردازد، نوع جدیدی از تبلیغات را معرفی کرده است که افراد می‌توانند با تون‌کوین این نوع تبلیغات را بخرند. بنابراین پرداخت درآمد ناشی از تبلیغات به صاحبان کانال از طریق بلاکچین TON و در قالب رمزارز تون‌کوین انجام می‌شود. بنابراین برای کسب درآمد از تلگرام تنها کافیست صاحب کانال با بیش از ۱۰۰۰ عضو باشید.

 

هر فردی می‌تواند با پرداخت چندین تون‌کوین، بات یا کانال خود را تبلیغ کند. زمانی که می‌خواهید تبلیغات تلگرام را بخرید، می‌توانید کانال‌های مدنظرتان برای نمایش تبلیغات را انتخاب کنید. بنابراین تلگرام کنترل کامل را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

تبلیغات تلگرام تنها در کانال‌های عمومی بزرگ به نمایش گذاشته می‌شوند و شاهد حضور آن‌ها در صفحه چت شخصی یا لیست چت‌ها نخواهید بود. علاوه‌براین، تلگرام می‌گوید تبلیغات این پیام‌رسان مبتنی بر اطلاعات کاربران نیستند و تنها به کانال‌هایی از آن‌ها استفاده می‌کنید، وابسته هستند.

 

در نهایت اگر علاقه‌ای به مشاهده تبلیغات در کانال‌ها ندارید، می‌توانید با تهیه سرویس پولی تلگرام پریمیوم، آن‌ها را غیرفعال کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------