گوگل دیسکاور فیلتر شد گوگل دیسکاور ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
به‌نظر می‌رسد که در ادامه‌ی روند فیلترینگ سرویس‌ها و اپ‌های خارجی، فید خبری هوشمند گوگل دیسکاور نیز از دسترس خارج شده است. 

به گزارش زومیت،در ادامه‌ی روند فیلترینگ اپ‌ها و سرویس‌های پرکاربرد، به‌نظر می‌رسد که سرویس فید خبری هوشمند گوگل، موسوم به Google Discover نیز از دسترس خارج شده است. بررسی‌‌های زومیت نشان می‌دهد که هم‌اکنون بر بستر اینترنت موبایل و اینترنت ثابت، دیگر نمی‌توان بدون تغییر IP، فهرست محتوایی گوگل دیسکاور را به‌روز کرد.

 

فید خبری گوگل دیسکاور براساس علاقه‌مندی‌های کاربر و فعالیت‌های او بر بستر وب، محتوای دلخواه او را به‌طور هوشمند از فضای اینترنت گردآوری می‌کند و دراختیار او می‌گذارد. فیلترینگ گوگل دیسکاور هم دسترسی کاربر به محتوای دلخواهش را دچار مشکل می‌کند و هم آمار بازدید وب‌سایت‌های داخلی را به‌طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

 

در چند وقت گذشته تعداد زیادی از اپ‌ها و سرویس‌های خارجی پرکاربرد از دسترس کاربران داخل کشور خارج شده است که از جمله‌ی مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به واتساپ و اینستاگرام اشاره کرد. از سوی دیگر موارد حیاتی دیگری همچون فروشگاه اپلیکیشن گوگل و سرویس نقشه‌ی آن نیز فیلتر شده‌اند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022