نسخه کم حجم اینستاگرام تنها ۲ مگابایت است اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اینستاگرام
اینستاگرام با عرضه نسخه کم حجم برنامه خود رضایت کاربرانی که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارند را جلب می‌کند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، از آنجایی که خیلی از مناطق در دنیا اینترنت پر سرعت ندارند و حتی این مسئله در کشورهای پیشرفته دنیا هم به چشم می‌خورد، شرکت اینستاگرام تصمیم گرفت نسخه کم حجم برنامه خود را به بازار عرضه کند و آن را در دسترس کاربران قرار دهد.

 

نکته‌ای که در رابطه با نسخه کم حجم برنامه اینستاگرام وجود دارد آن است که این نرم افزار تنها ۲ مگابایت از کل حجم حافظه گوشی‌های هوشمند را اشغال می‌کند. اینستاگرام در حالی نسخه کم حجم برنامه خود را منتشر کرده که اوایل سال جاری نمونه‌ای از آن را از دسترس عمومی خارج و دلیل آن را ارائه مدلی متفاوت و کاربردی‌تر عنوان کرد.

 

اکنون اینستاگرام به وعده خود عمل کرده و نسخه کم حجم و جدید برنامه خود را در اختیار کاربران قرار داده است. این برنامه در حال حاضر تنها در کشور هند قابل استفاده از و اینستاگرام سعی دارد ابتدا از ایرادات مهم این نرم افزار باخبر شود و پس از انجام آزمایش‌های اولیه آن را در بازار جهانی منتشر کند.

 

نحوه فعالیت نسخه کم حجم اینستاگرام 

برنامه کم حجم اینستاگرام همانند نسخه معمولی کار می‌کند و کاربران به تمامی قابلیت‌های اصلی و قدیمی نرم افزار مانند استوری دسترسی خواهند داشت. با این وجود برخی از قابلیت‌هایی که سن کمتری دارند و مانند بخش ریلز تازه عرضه شده‌اند در این نرم افزار قابل استفاده نخواهند بود. همچنین کاربران با استفاده از این نرم افزار نمی‌توانند از برچسب‌های واقعیت افزوده بخش استوری اینستاگرام بهره‌مند شوند.

 

متاسفانه شرکت اینستاگرام همچنان اطلاعات دقیقی را از زمان عرضه جهانی نسخه کم حجم برنامه خود اعلام نکرده اما انتظار می‌رود فرآیند آزمایش این نسخه در هند حداقل یک ماه به طول انجامد. اینستاگرام می‌تواند با عرضه نسخه کم حجم کاربران بیشتری را به پلتفرم خود دعوت کند چرا که حتی در صورت وجود اتصال سریع به اینترنت فعالیت با برنامه‌های کم حجم بسیار ساده‌تر و سریع‌تر است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------