افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

شکلک در بیاورید و به توسعه فناوری شناسایی احساسات کمک کنید!محققان فناوری شناسایی احساسات را ابداع کرده و برای کشف اشتباهات آن از مردم خواسته اند جلوی دوربین موبایل یا لپ تاپشان با صورتشان حالات مختلفی بگیرند.
 فناوری جدید,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، دانشگاه کمبریج از مردم خواسته جلوی دوربین موبایل با صورت حالات مختلفی را نشان دهند تا به این ترتیب اشتباهات فناوری شناسایی احساسات کشف شود.

 

در همین راستا محققان دانشگاه کمبریج و کالج لندن وب سایت جدیدی به نام Emojify راه اندازی کرده‌اند تا با استفاده از اسکن صورت افراد به درک از شیوه ردیابی احساسات توسط رایانه کمک شود.

 

 فناوری جدید,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

برای این منظور کاربران باید جلوی دوربین موبایل یا لپ تاپشان حالات مختلفی را نشان دهند تا فناوری جدید بتواند ۶ احساس عصبانیت، ترس، نفرت، خوشحالی، غم و تعجب را شناسایی کند. همچنین از بازدیدکنندگان این وب سایت خواسته می‌شود تا نظرات خود درباره فناوری را اعلام کنند.

 

دکتر الکسا هاگرتی محقق ارشد پروژه معتقد است هرچند این فناوری قدرتمند است اما اشتباهاتی دارد و امیدوار است وب سایت مذکور به ایجاد بحث و گفتگو درباره مزیت‌های فناوری شناسایی صورت خودکار و مرزهای استفاده از آن منجر شود.

 

هم اکنون از تجهیزات مشابهی در مناطق مختلف چین جهت ردیابی رفتار کودکان در مدارس و حرکات چهره مظنونین در بازجویی‌های پلیس استفاده می‌شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی