بیوگرافی و عکس های آن هاتاوی بازیگر آمریکاییآن هاتاوی, عکس آن هاتاوی, آن هاتاوی با مادرش

آن هاتاوی بازیگر سینما و تلوزیون آمریکایی است

 

آن هاتاوی؛ بیوگرافی بازیگر زیباروی هالیوود

آن هاتاوِی بازیگر آمریکایی می باشد نام آن هاتاوِی در سال ۲۰۱۵ در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن بود. وی تاکنون برای هنرنمایی خود نامزد و برنده جوایز متعددی همچون جایزه اسکار، جایزه گلدن گلوب، جایزه بفتا و جایزه امی ساعات پربیننده شده‌است.

چکیده ای از بیوگرافی آن هاتاوی

نام کامل: آن جَکلین هَتوِی

تاریخ تولد: 12 نوامبر 1982

محل تولد: بروکلین نیویورک آمریکا

پیشه: بازیگر سینما

وضعیت تأهل: متأهل

 

بیوگرافی کامل آن هاتاوی

آن هاتاوی متولد 12 نوامبر 1982 در آمریکا ، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی آمریکا می باشد و همچنین دانشجوی انصرافی رشته علوم سیاسی است. او در سن نوجوانی فعالیت خود را از خوانندگی شروع کرد و زمانی که 19 ساله شد، وارد عرصه بازیگری شد.

 

آن هاتاوی تحصیلکرده آکادمی هنرهای نمایشی آمریکا و دانشجوی انصرافی علوم سیاسی از کالج می باشد، که در سن 19 سالگی وارد عرصه بازیگری شد.

او با 55 کیلوگرم وزن و 173 سانتی متر قد، جوایز بسیاری از گلدن کلوب، بفتا و اسکار دریافت کرده است.

 

 آن هاتاوی بازیگر سینما و تلوزیون, فیلم های آن هاتاوی, ان هاتاوی

آن هاتاوی بازیگر

 

آغاز فعالیت آن هاتاوی

او در سال 1993 هنگامی که 11 سال سن داشت، به آکادمی هنرهای نمایشی آمریکا ملحق شد و در آن زمان، به اولین نوجوانی تبدیل شد که در تئاتر Barrow Group بازی کرد.

 

آغاز بازیگری حرفه ای آن هاتاوی

او در سال 1999 برای بازی در سریال تلویزیون Get Real جلوی دوربین رفت. همچنین آن هاتاوی در آن زمان از افسردگی و اضطراب رنج می برد.

 

خانواده آن هاتاوی

آن هاتاوی متولد شهر بروکلین نیویورک می باشد و در یک خانواده کاتولیک بزرگ شده است که پدرش وکیل و مادرش نیز قبلا بازیگر بوده است. او دو برادر دارد که خودش فرزند دوم خانواده می باشد و به گفته والدینش، نام او را از روی نام همسر شکسپیر انتخاب کردند.

 

وضعیت تأهل آن هاتاوی

او در سال 2004 با شخصی به نام رافائل فولیئری نامزد کرد. او و نامزدش در کشور های فقیر برای کودکان در زمینه ی تولید واکسن خدماتی انجام دادند. اما در سال 2008 نامزدش به جرم کلاهبرداری دستگیر و راهی زندان شد.

 

با دستگیر شدن نامزدش او تصمیم گرفت به رابطه اش با او خاتمه دهد و با بازیگری به نام آدام شولمن آشنا شد. آن هاتاوی و آدام شولمن در سال 2012 در مراسمی که به سنت یهودی برگزار شد، با یکدیگر ازدواج کردند.

 

آن هاتاوی بازیگر سینما و تلوزیون, فیلم های آن هاتاوی, ان هاتاوی

آن هاتاوی و همسرش آدام شولمن

 

آنان در سال 2016 صاحب یک پسر شدند. نام پسر این دو بازیگر، جانات رزبانکس می باشد.

همچنین این دو زوج برای آزادی کردن گروه ازدواج همجنس گرایان، عکس عروسی خود را به فروش گذاشتند و سود حاصل از آن را به این گروه اهدا کردند.

 

ان هاتاوی, بیوگرافی آن هاتاوی, عکس های آن هاتاوی

عکس جدید آن هاتاوی

 

علاقه ی دوران کودکی آن هاتاوی

آن هاتاوی در زمان کودکی به راهبه شدن علاقه زیادی داشت و همچنین به دلیل اینکه مادرش در تئاتر بازی میکرد و صحنه های بازی را می دید به بازیگری هم علاقه نشان می داد، اما خانواده اش به او اجازه نمی دادند تا وارد عرصه بازیگری شود.

 

تحصیلات آن هاتاوی

این بازیگر هالیوودی در مدرسه Brooklyn Heights Montessori و Wyoming تحصیل کرده و در رشته هنرهای نمایشی فارغ التحصیل شده است و همچنین مدتی در رشته ی علوم سیاسی به تحصیل می پرداخت که از این رشته پس از مدتی انصراف داد.

هاتاوی در مدرسه تحصیل کرد و در آنجا به فوتبال و نمایش علاقه نشان داد.

 

آن هاتاوی, عکس آن هاتاوی, آن هاتاوی با مادرش

آن هاتاوی فعالیت صداپیشگی نیز انجام می دهد

 

شروع خوانندگی آن هاتاوی

آن هاتاوی در سال های 1998 و 1999 گروه کر Eastern U.S. High School Honors Chorus سوپرانو به خوانندگی پرداخت و همچنین در برخی نمایش ها نیز شرکت کرد. این بازیگر در سال 2004 با مک کارتنی آهنگ تیتراژ فیلم Ella Enchanted را ضبط کرد.

 

ترک تحصیل آن هاتاوی

آن هاتاوی به دلیل فیلم برداری در فیلم سینمایی The Princess Diarie در سال 2001، در اولین ترم از تحصیل بازماند.

او از این موضوع بسیار پشیمان و ناراحت است، چرا که دوست داشت بزرگ شدن را با هم سن و سال های خود تجربه کند.

 

موفقیت های اولیه آن هاتاوی

آن هاتاوی در سال 2001 با بازی در فیلم The Princess Diaries بسیار درخشید و با نظرات تحسین آمیزی از منتقدین های سینما روبرو شد، همچنین او جایزه MTV را برای بازی در این فیلم به دست اورد.

 

دیگر فعالیت های آن هاتاوی

او در سال 2001 برای شخصیت Yoshioka در ورژن انگلیسی انیمه The Cat Returns صداپیشگی انجام داد. همچنین او در سال 2010 جایزه صدا گذاری را برای گویندگی انیمیشن سیپسون ها دریافت کرد. او در انیمیشن ریو در سال 2011 نیز کار گویندگی کرده است.

 

مصدومیت شدید آن هاتاوی

آن هاتاوی با بازی در سریال تلویزیونی Get Smart در سال 2008 به دلیل اینکه در این سریال این بازیگر باید فنون رزمی را اجرا می کرد، متأسفانه در هنگام فیلم برداری دچار مصدومیت در ناحیه لگن شد که 15 بخیه خورد و باعث شد تا مدتی خانه نشین شود و از ادامه فعالیت بازیگری برای مدتی بازماند.

 

برگزاری کنسرت جایزه نوبل و اسکار آن هاتاوی

این بازیگر به همراه دنزل واشنگتن، در سال ، 2010 اسلو، نروژ کنسرت جایزه صلح نوبل را برگزار کرد. همچنین پس از دوماه با برگزاری هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار عمومی، با میزبانی این بازیگر و جیمز فرانکو توانستند مورد تحسین عمومی قرار بگیرند.

 

بازی آن هاتاوی در فیلم بتمن

کارگردان فیلم سه گانه بتمن در آخرین قسمت خود از آن هاتاوی درخواست کرد که در این فیلم بازی کند و او پس از چند ساعت مصاحبه و به توافق رسیدن با کارگردان توانست در این فیلم بازی کند. او برای ایفای نقش در این فیلم باید به طور مداوم در سالن بدنسازی حضور داشته باشد و تمرین کند و به همین دلیل او بازی در این نقش را یکی از فیزیکی ترین تجربه های کاری خود می داند. همچنین این بازیگر در نهایت موفق به دریافت جایزه Saturn بهترین نقش مکمل زن شد.

 

آن هاتاوی بازیگر سینما و تلوزیون, فیلم های آن هاتاوی, ان هاتاوی

آن هاتاوی بعد از بازی در فیلم بینوایان موفق به کسب جایزه اسکار شد

 

دریافت جایزه اسکار آن هاتاوی

او در سال 2012 با بازی در فیلم بینوایان به عنوان نقش یک فاحشه مجبور شد موهای خود را کوتاه کند و همچنین درباره فحشا تحقیق کرد و تصمیم گرفت از شوهرش دور شود تا خلق و خوی خود را تغییر بدهد.

 

او برای بازی در این فیلم باید 11 کیلو کم می کرد و به همین دلیل در روز کمتر از 500 کالری مصرف می کرد. او برای بازی در این فیلم تلاش های بسیاری کرد و در نتیجه تلاش های او به ثمر نشست و موفق به دریافت جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا شد.

 

ویژگی های اخلاقی و اجتماعی آن هاتاوی

از ویژگی های اخلاقی این بازیگر می توان به خون گرم و صمیمی بودن او اشاره کرد. همچنین به گفته برخی از خبرنگارانی با این بازیگر در ارتباط هستند، او بسیار مردمی و فروتن است و برخلاف برخی از هنرمندان، او مغرور و متکبر نیست.

 

البته در برخی از مراسماتی که حضور داشته است رفتار مغرورانه داشته که به دلیل این رفتار ازاو انتقاد شده است. این بازیگر در واکنش به انتقاد ها گفته است که در برخی اوقات با صحبت کردن با غریبه ها دچار استرس می شود و نباید به چشم یک آدم همیشه کامل به او نگاه شود.

 

میزان ثروت آن هاتاوی

این بازیگر در مجله مالی فوربز، بار ها در لیست پر درآمد ترین بازیگر زن قرار گرفته است. میزان ثروت این بازیگر هالیوودی تقریبا بالغ بر 60 میلیون دلار است.

 

آن هاتاوی حامی زنان و کودکان

او با ازدواج کودکان مخالف است و به همین منظور برای مدت طولانی فعالیت هایی تحت عنوان مخالفت با ازدواج کودکان انجام داد.

او به کشورهای آفریقایی سفر می کرد و از حقوق کودکان و زنان حمایت می کرد. همچنین او در سال 2008 به دلیل حمایت از کمپین های حقوق بشر، موفق به کسب جایزه شد.

 

عکس های آن هاتاوی

 

 فیلم های آن هاتاوی, ان هاتاوی, بیوگرافی آن هاتاوی

آن هاتاوی در فیلم بتمن

 

عکس های آن هاتاوی, زندگی نامه ان هاتاوی , آن هاتاوی و همسرش

عکس های آن هاتاوی

 

آن هاتاوی بازیگر سینما و تلوزیون, فیلم های آن هاتاوی, ان هاتاوی

آن هاتاوی بازیگر

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------