بیوگرافی و عکس های سپیده علایی بازیگرسپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, سپیده علایی بازیگر

سپیده علایی بازیگر

 

سپیده علایی بازیگر سینما و تلویزیون

سپیده علایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. وی اولین بار فعالیت خود را در سینما و سال 1387 در فیلم حوالی اتوبان به کارگردانی سیاوش اسعدی بازی کرده است. او تا به حال در فیلم های سینمایی هوو ساخته علیرضا داوودنژاد، شبانه روز به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علی محمدی بازی نموده و تجربه بازی در تئاتر را هم دارد.

بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی با بازی در مجموعه تلویزیونی «بچه‌ها نگاه می‌کنند» سال ۱۳۹۰ تجربه‌ای تازه را در کارنامه‌اش ثبت کرد .

 

سپیده علایی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری مثل سریال تلویزیونی «پرده‌نشین»، فیلم سینمایی «ماحی» و سریال تلویزیونی «سال‌های ابری» فعالیت داشته است.

 

سپیده علایی اولین بار در سینما و سال 1387 در فیلم حوالی اتوبان به کارگردانی سیاوش اسعدی بازی کرده است. هر چند موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مثل سریال پرده‌نشین، بیشتر نبود ولی تجربه خوبی برای سپیده علایی به حساب می آمد و همکاری با هنرمندانی مانند گلچهره سجادیه، شهاب حسینی، بهناز جعفری و افسانه چهره‌ آزاد را تجربه کرد.

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, عکس های سپیده علایی

سپیده علایی

 

سپیده علایی در سال 1393 دوره‌ی دشواری را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی نموده است. وی در این سال با بازی در 2 سریال مهم تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم سپیده علایی در این سال، بازیگری در سریال پرده‌نشین به کارگردانی بهروز شعیبی و سریال سال‌های ابری به کارگردانی مهدی کرم‌پور به حساب می آید.

 

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی سپیده علایی بازی در سریال پرده‌نشین بوده است. سپیده علایی سال 1393 سریال پرده‌نشین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با توانایی خود، آن نقش و همین طور خودش را بین مخاطبان تلویزیون مطرح کند. سپیده علایی توانست با بازی در سریال پرده‌نشین تجربه بازیگری موفقیت آمیزی برای خود به دست آورد و همکاری در کنار بازیگرانی مانند ویشکا آسایش، فرهاد آئیش، حامد کمیلی و سارا بهرامی بر تجارب او اضافه کند.

 

سپیده علایی علاوه‌بر سریال پرده‌نشین، سال 1393 در سریال سال‌های ابری نیز بازی کرده است. سپیده علایی این‌بار با مهدی کرم‌پور یعنی کارگردان سریال سال‌های ابری و هنرمندانی مانند علی عمرانی، حمید ابراهیمی، فرزاد حسنی و لیندا کیانی همکاری داشت.

 

یکی از خصوصیات حرفه‌ای سپیده علایی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. سپیده علایی را باید هم بازیگر سینما و هم بازیگر تلویزیون دانست چون که 50% آثار او سینمایی و 50% آثارش تلویزیونی است. در حقیقت سپیده علایی از مجموع 4 اثری که در کارنامه دارد، در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم ماحی و فیلم حوالی اتوبان به ایفای نقش پرداخته و در 2 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال پرده‌نشین و سریال سال‌های ابری بازی کرده است.

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, تصاویر سپیده علایی

بیوگرافی سپیده علایی

 

ازدواج سپیده علایی

از ازدواج سپیده علایی اطلاعی در دسترس نیست.

 

فعاليت هاي هنری سپیده علایی

فیلم شناسی

فیلم بچه‌ها نگاه می‌کنند سال (۱۳۹۰ ) سریال یه تیکه زمین (۱۳۹۱) سریال پرده نشین (۱۳۹۳)
سریال سال های ابری ( ۱۳۹۳) فیلم حوالی اتوبان (۱۳۸۷) فیلم ماحی (فیلم ماحی)

 

گالری تصاویر سپیده علایی:

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر,زندگینامه سپیده علایی

بیوگرافی سپیده علایی بازیگر

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر,تصاویری از سپیده علایی

سپیده علایی بازیگر

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر,ازدواج سپیده علایی

زندگینامه سپیده علایی

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, عکس های جدید سپیده علایی

عکس سپیده علایی

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, تصاویر سپیده علایی

تصاویر سپیده علایی

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------