بیوگرافی و عکس های مونیکا بلوچی بازیگر معروف ایتالیاییتصاویر مونیکا بلوچی, لیست فیلمهای مونیکا بلوچی, عکس های جدید مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی بازیگر و مدلینگ ایتالیایی

 

بیوگرافی مونیکا بلوچی و همسرش + داستان زندگی با عکس

مونیکا آنا ماریا بلوچی بازیگر و مدلینگ معروف ایتالیایی است که با بازی در فیلم های "دراکولای برام استوکر" ، "مالنا"، "برگشت ناپذیر"، "برادران گریم" و .... به شهرت رسید. او هم در حرفه مدلینگ و هم در بازیگری موفق بود و موفق به دریافت دو گلدون گلوب ایتالیایی و ربان نقره ای سنتیکای ملی فیلم روزنامه نگاران شد.

چکیده ای از بیوگرافی مونیکا آنا ماریا بلوچی

نام : مونیکا آنا ماریا بلوچی

تاریخ تولد: 30 سپتامبر 1964

محل تولد: چی تا دی کاستلو، ایتالیا

پیشه: بازیگر سینما و مدل عکاسی

وضعیت تأهل: مطلقه

قد: 171 سانتی متر

 

بیوگرافی مونیکا بلوچی

 

بیوگرافی مونیکا بلوچی, زندگینامه مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی مدلینگ 

 

مونیکا بلوچی بازیگر و مدل ایتالیایی در 30 سپتامبر سال 1964 در شهر چیتا دی کاستلوی ایتالیا متولد شد. او زمانی به دنیا آمد که والدین او امیدی به بچه دار شدن نداشتند و با تشخیص پزشکان، مادر او نابارور بود. او تنها فرزند خانواده بود. خانواده مونیکا خانواده ای متواضع بود. پدرش پاسکال نام داشت و کشاورز بود. مادرش برونکا برگانتی نام داشت و یک هنرمند بود.

 

مونیکا در دوران مدرسه یک دانش آموز موفق و باهوشی بود. او از همان دوران مدرسه می دانست که می تواند با تحصیلات خود به بهبود وضعیت مالی خانواده اش کمک کند.

 

زندگینامه مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی, عکس مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی در فیلم معروف دراکولای بارم استوکر نقش آفرینی کرده است

 

او اکنون یک بازیگر و مدل معروفی است که بعد از اکران فیلم های "دراکولای برام استوکر" ، "مالنا"، "برگشت ناپذیر"، "برادران گریم" و .... به شهرت رسید.

مونیکا از کودکی دوست داشت که وکیل شود و بعد از اینکه فارغ التحصیل شد وارد دانشگاه حقوق پروجا شود. اما او توان مالی پرداخت هزینه تحصیل را نداشت و به همین علت در دوران دانش آموزی در یک پیتزا فروشی مشغول به کار شد. او در سن 16 سالگی مدل Liceo Classico بود.

 

ورود مونیکا بلوچی به حرفه مدلینگ

 

مونیکا بلوچی, عکس مونیکا بلوچی, عکسهای مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی در فیلم مالنا ایفای نقش کرده است

 

او در حرفه مدلینگ بسیار موفق بود و روز به روز بر موفقیتش افزوده می شد. بنابراین او می بایست بین ادامه تحصیل تا مقاطع بالاتر و مدلینگ یکی را انتخاب می کرد. در نتیجه مونیکا که بسیار هم اجتماعی بود وارد حرفه مدلینگ شد و وکالت را رها کرد.

 

مونیکا در سال 1988 زادگاهش را ترک کرد و راهی میلان شد و با آژانس الیت که از آژانس های مشهوری است قرار داد همکاری امضا کرد. او موفق شد در طول یک سال به یک مدلینگ موفق . معروف تبدیل شود و با ال دی اند جی قرار داد بست.

 

تصاویر مونیکا بلوچی, لیست فیلمهای مونیکا بلوچی, عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های مونیکا بلوچی 

 

دیری نگذشت که تصویر او بر روی جلد یکی از مجله ها چاپ شد. در سال 2001 مجله Esquire درباره او یک مقاله نوشت و در مجله پنج صفحه به او اختصاص داد و عکس او را بر روی جلد مجله چاپ کرد.

 

او در سال 2003 در عکاسی مجله ماکسیم شرکت کرد. او در سال 2004 طبق نظر سنجی Ask Men به عنوان یکی از جذاب ترین زنان معرفی شد. در سال 2011 مونیکا برای شرکت تبلیغاتی اوریفلیم فعالیت می کرد و چهره ی این مدل معروف بر روی محصولات برای تبلیغ استفاده می شد. در سال 2012 نیز عضو کمپین تبلیغاتی دی اند جی بود.

 

ورود مونیکا بلوچی به دنیای بازیگری

 

مونیکا بلوچی, عکس مونیکا بلوچی, عکسهای مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی بازیگر و مدلینگ

 

مونیکا بلوچی که در حرفه مدلینگ بسیار موفق و معروف شده بود اکنون تصمیم می گیرد که یک بازیگر شود. او برای اولین بار در سال 1990 در سینما حضور پیدا کرد. برای اولین بار در فیلم های Vita coi figli ، Briganti و La riffa به ایفای نقش پرداخت.

 

در سال 1992 برای بازی در فیلم معروف "دراکولای بارم استوکر" از او دعوت شد که در این فیلم نقش مهمی داشت. او در نقش یکی از عروس های دراکولا بازی کرد. او در آن زمان تجربه همکاری با ویونا رایدر، کیانو ریوز و آنتونی هاپکینز را به دست آورد. هرچند که او با بازی در این فیلم باعث شد تا در هالیوود مورد توجه قرار بگیرد اما نمی توان این فیلم را به عنوان نقطه عطف این بازیگر به حساب آورد. بعد از بازی در این فیلم کارگردانان زیادی برای بازی در فیلم ها از او دعوت کردند و از آن زمان بود که حرفه بازی گری اش شروع شد.

 

زندگینامه مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی, عکس مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی با بازی در فیلم ملودرام آپارتمان،جایزه ی بهترین بازیگر زن را دریافت کرد

 

اوج موفقیت مونیکا در زمینه بازیگری را شاید بتوان در سال 1996 دانست. او در این سال موفق به دریافت جایزه سزار بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم ملودرام آپارتمان در نقش لیزا شد. بعد از این، او پیشنهاد بازی در فیلم دابرمن را دریافت کرد.

 

فیلم های معروف مونیکا بلوچی

 

بیوگرافی مونیکا بلوچی, زندگینامه مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی

عکس جدید مونیکا بلوچی 

 

او در سال 1997 بعد از اینکه به عنوان یک بازیگر زن موفق شناخته شد در سه فیلم "استرساتی"، "تو منو می خوای" و "موویاس" به طور همزمان ایفای نقش کرد.

در سال 1998 در فیلم های "سازش"، “Le Plaisir” ، "آخرین سال نو" و "آنهایی که عشق می ورزند" به ایفای نقش پرداخت.

 

مونیکا در تمام این فیلم ها اجرای موفقی داشت و همین امر باعث شد تا کارگردان های بیشتری به او توجه کنند و برای بازی در فیلم ها از او دعوت کنند.

او در فیلم های مالنا، استریکس و اوبلیکس نقش های به یاد ماندنی داشت و در فیلم های مأموریت کلئوپاترا، برادری با مرگ و برگشت ناپذیر نقش های مهمی بر عهده داشت. او به قدری نقش خود را طبیعی بازی می کرد که در صحنه خشن تجاوز فیلم که در حال اکران بود، عده ای از تماشاگران حالشان بد می شود، ونسان کسل نامزد مونیکا نیز با دیدن این صحنه حالش بد شده و با چشمان اشک آلود از سالن خارج می شود.

 

از دیگر فیلم های او می توان "ماتریکس را وارد کنید"، "انقلاب های ماتریکس"، "برادران گریم"، "مأموران سری" و "مصائب مسیح" را نام برد.

مونیکا در سال 2007 در فیلم کوتاه 7 دقیقه ای Heartango و در مقابل نقش خوزه فیدالگو بازی کرد.

 

مونیکا به علت مهارت و استعدادش موفق شد در ژانر های مختلف بازی کند و اغلب در فیلم ها نقش زن های باهوش را بازی می کند. او در طول فعالیت هنری خود در 50 فیلم بازی کرده است و بی وقفه به فعالیتش ادامه می دهد. او موفق به دریافت دو گلدن گلوب ایتالیایی و ربان نقره ای سنتیکای ملی فیلم روزنامه نگاران شد.

 

زندگی شخصی مونیکا بلوچی

 

لیست فیلمهای مونیکا بلوچی, عکس های جدید مونیکا بلوچی, بیوگرافی مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی و همسر سابقش ونسان کسل

 

او دوبار تاکنون ازدواج کرده است. اولین همسر او یک عکاس مدلینگ بود که کلودیو کارلوس باسو نام داشت. آنها در سال 1990 باهم آشنا شدند و ازدواج کردند و بعد از 4 سال از هم جدا شدند.

سپس با یک بازیگر ایتالیایی به نام نیکولا فارون نامزد شد. آنها در فیلم Vita coi figli همکار بودند.

 

بعد از آن مونیکا در فیلم آپارتمان با ونسان کسل آشنا شد. آنها در ابتدا از هم خوششان نمی آمد ولی بعدها به هم علاقمند شدند. بعد از اینکه مونیکا سه بار به خواستگاری کسل جواب رد داد در نهایت با او ازدواج کرد. چند سال بعد آنها صاحب یک دختر به نام دوا شدند و شش سال بعد نیز صاحب یک دختر دیگر به نام لئونی شدند. این زوج خوشبخت در سال 2013 از هم جدا شدند.

 

فهرست برخی از فیلم های مونیکا

دراکولای برام استوکر – ۱۹۹۲  آپارتمان – ۱۹۹۶ 
 دابرمن – ۱۹۹۷ مالنا – ۲۰۰۰ 
استریکس و اوبلیکس: مأموریت کلئوپاترا – ۲۰۰۲  برگشت ناپذیر – ۲۰۰۲ 
ماتریکس بارگذاری مجدد – ۲۰۰۳  انقلاب های ماتریکس – ۲۰۰۳ 
مصائب مسیح – ۲۰۰۴  برادران گریم – ۲۰۰۵ 
شاگرد جادوگر – ۲۰۱۰  اسپکتر – ۲۰۱۵ 
موتسارت در جنگل – ۲۰۱۶  Nekrotronic – ۲۰۱۸ 
عنکبوتی در تار – ۲۰۱۸ 

 

بیوگرافی مونیکا بلوچی, زندگینامه مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی

عکس های مونیکا بلوچی  

 

گرداوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------