تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (15 مرداد تا 21 مرداد 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (15 مرداد تا 21 مرداد 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بيني روزهاي هفته 

 

 

طالع بيني روزهاي هفته

 

شنبه
اين افراد در برخورد با طوفان هاي زندگي، زود جا خالي نمي کنند. براي موفقيت و خوشبختي مي جنگند و در آخر آن را به دست مي آورند. بايد کناره گيري و دوري کردن از اجتماع را کنار بگذارند. از چشم تنگي و خساست اجتناب کنند و تا مي توانند با مردم به شوخ طبعي و اخلاق خوب رفتار کنند.


يکشنبه
يکشنبه روزي بسيار خوش يمن و ميمون است . افرادي که در اين روز به دنيا مي آيند اغلب در زندگي ثروتمند و موفق خواهند شد. هر کجا مي روند، شانس به دنبال آنهاست. افرادي خوش بين و بشاش هستند، اما خود را خيلي جدي مي گيرند. بايد مراقب باشند که گرفتار غرور و خودبيني نشوند.


دوشنبه
بچه ي متولد روز دوشنبه، پولدار و ثروتمند نخواهد شد، اما از گرسنگي هم نخواهد مرد. هميشه به دنبال آرامش و خوشبختي است. بايد ياد بگيرد که کمي باثبات تر باشد و خيلي تحت تاثير حرف هاي ديگران قرار نگيرد. معمولاً از عقل خود تبعيت مي کند و مراقب خيالات خود هست.


سه شنبه

متولدين سه شنبه زندگي آسوده اي نخواهند داشت. بايد براي خوشبختي و موفقيت خود همواره بجنگد تا بتواند جاه طلبي هاي خود را ارضاء کند. بايد مراقب باشد که گرفتار سلطه جويي و تعصب نشود.


چهارشنبه

بچه ي متولد چهارشنبه ذاتاً هنرمند و هنرگراست. بايد اجازه بدهد تا استعدادهايش شکوفا شود. مي تواند در زمينه هاي کسب درآمد هم موفق باشد، اما بايد از افراط و زياده روي در اين مورد خودداري کند.


پنج شنبه
کسي که پنج شنبه به دنيا آمده است، بايد در همين روز نيز ازدواج کند. فقط از اين طريق است که ميتواند اطمينان حاصل کند که زندگي زناشويي خوبي در انتظار اوست. نبايد در کارها زياده روي کند و تا مي تواند بايد قدرت شخصيتي خود را بالا ببرد. اگر سخت کوشانه کار کند و از تنبلي دوري کند، مطمئناً موفق خواهد شد.


جمعه
اين روزِ آدم هاي عادي است. افرادي که در اين روز به دنيا مي آيند، زندگي بسيار ساده و معمولي را پشت سر خواهند گذاشت و به همان زندگي نيز راضي و خرسندند. فقط بايد مراقب باشند تا زندگيشان دچار پوچي نشود.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------