تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (11 تیر تا 17 تیر 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (11 تیر تا 17 تیر 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

فال هفتگی (6 مهر تا 12 مهر 98)فال هفته, فال هفته ای

طالع بینی هفته

 

طالع بینی هفتگی (6 مهر تا 12 مهر 98)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی  ما باشید. 

 

فال هفته متولدین فروردین:

این هفته برای متولدین فروردین احتمالاً جذاب است. ممکن است فشارهای زیادی را از طرف خانواده و امور مرتبط با کار احساس کنید. از نظر شغلی ، ممکن است از شما خواسته شود به مکانی جدید بروید که ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند. اگر تجارت شما با دولت درگیر است ، به احتمال زیاد با چند مسئله روبرو خواهید شد. به احتمال زیاد از بیماری معده رنج می برید. اگر به موقع مراقبت نکنید ، ممکن است اوضاع بدتر شود و حتی ممکن است مجبور به جراحی شوید. همچنین به نظر می رسد این هفته امور مالی سخت باشد. با این وجود ، تأثیری بر پس انداز شما نخواهد داشت. دانش آموزان هفته را به نفع خود می یابند زیرا احتمالاً در زمینه تحصیلات خود پیشرفت می کنند. این هفته ایده آل برای خرید یا فروش وسیله نقلیه خواهد بود. 

 

  بیشتر بخوانید: فال حافظ 

 

فال هفته متولدین اردیبهشت:

برای متولدین اردیبهشت ، احتمالاً این هفته شگفتی های بسیاری را به همراه خواهد داشت. از نظر زندگی شخصی شما ،به احتمال زیاد با پدر یا یکی از بزرگان خانواده دیگر اختلافاتی دارید. با این حال ، همسر و فرزندان شما بیش از آنچه در بحث استدلال می کنند از شما حمایت می کنند. در امور ثروت و دارایی به شما توصیه می شود که احتیاط کنید. همچنین ، پس انداز کردن برای روز مبادا عاقلانه است. اگر با قوانین داخلی خود زندگی می کنید ، احتمالاً با آنها اختلاف نظر جزئی دارید. همین امر می تواند ارتباط شما با همسرتان را نیز مختل کند. ناسازگاری احتمالاً باعث ایجاد مشکلات زیادی خواهد شد. این عاقلانه خواهد بود که اجازه ندهید چنین مسائل ریز و درشتی باعث بهم ریختن آرامش شما شود.

 

فال هفته متولدین خرداد:

این هفته به نفع صاحبان مشاغل است. ممکن است شاهد رشد مداوم باشید و مطمئناً انتظارات شما را برآورده می کند. احتمالاً از کسانی که در گذشته به آنها کمک کرده اید ، هدایایی دریافت خواهید کرد. از نظر زندگی خانوادگی ، احتمالاً به فرزندان خود و پیشرفت آنها در تحصیل افتخار می کنید. با این حال ، ممکن است با خواهر و برادر خود یک بحث کوچک داشته باشید. در مورد عشق این هفته ثابت خواهد بود. شما می توانید وقت کافی را با محبوب خود بگذرانید و همچنین با هدایا او را غافلگیر کنید. به احتمال زیاد از بیماری های جزئی رنج می برید. در صورت عدم مراقبت صحیح ، وضعیت شما ممکن است وخیم تر شود و ممکن است لازم باشد که به پزشک مراجعه کنید. این امر عاقلانه خواهد بود که به موقع دارو بخورید و همچنین رژیم سالم و شیوه زندگی خود را حفظ کنید تا زندگی طولانی و شاد داشته باشید. 

 

  بیشتر بخوانید: فال ورق

 

فال هفته, فال هفته ای

 فال هفتگی

  

فال هفته متولدین تیر:

به احتمال زیاد به دلیل عدم کارآیی در محل کار مورد توبیخ قرار گرفته اید. حتی صاحبان مشاغل به دلیل نگرانی بی دغدغه خود نسبت به کارشان احتمالاً با انتقاد روبرو خواهند شد. اگر با یکی از بزرگان خانواده مشکلی داشته باشید ، این هفته همچنان پرتنش خواهد بود. ممکن است هنوز نتوانید مشکلات خود را حل کنید. به عنوان والدین ، ​​احتمالاً از مدرسه یا دانشگاه مربوطه شکایت فرزند خود را دریافت خواهید کرد. سلامتی یک عضو خانواده می تواند دلیلی برای نگرانی شما باشد. با این حال ، هیچ چیز قابل توجهی قابل پیش بینی نیست. بنابراین به شما توصیه می شود که مواظب باشید. از نظر مالی ، احتمالاً ممکن است با ضرر جزئی روبرو شوید. با این حال ، شما قادر خواهید بود به زودی از آن نجات یابید. در مورد زندگی عاشقانه شما ، شما هفته افسانه ای خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد:

این هفته برای متولدین مرداد یک هفته مهیج است! از نظر شغلی ، احتمالاً کارمندان یک پیشنهاد شغلی پرسود دریافت می کنند. حتی ممکن است موقعیت بهتری به شما پیشنهاد شود. یک مسئله سلامتی ناخوشایند می تواند شما را ناامید کند. اما به شما توصیه می شود در صورت لزوم با پزشک یا متخصص مشورت کنید. به شما توصیه می شود که در نیمه اول این هفته آرام باشید. شما ممکن است در معاملات خود انتظار موفقیت داشته باشید. کارهای مرتبط با دولت و نیمه دولتی نیز ممکن است به نفع شما باشد. سفر با خانواده شما پیش بینی می شود. برای جلوگیری از بی خوابی ، سردرد و غیره ، از خود مراقبت کنید. به شما توصیه می شود از انرژی خود به طور مثبت استفاده كنید تا از آن بهره مند شوید. 

 

  بیشتر بخوانید: فال انبیا 

 

فال هفته متولدین شهریور:

آغاز این هفته پر از رقابت برای زندگی حرفه ای شما خواهد بود اما راه هایی برای بیرون آمدن از آن پیدا خواهید کرد. این هفته می تواند الهام بخش شما برای شروع چیزهای جدید باشد. در حدود روزهای 8 و 9 ، ممکن است کمی احساس اضطراب کنید و تصمیم گیری را دشوار کنید. با این حال ، در آخرین روزهای این هفته ، شما بسیار شاد و پرانرژی خواهید بود. با این حال ، اگر مایل به شروع یک رابطه جدید هستید ، به خصوص در حدود 10 و  11 ، مطلوب نخواهد بود. تقریباً به احتمال زیاد در همان زمان از بیماری معده رنج می برید. این امر می تواند با احتیاط های مناسب عاقلانه باشد. 

 

فال هفته متولدین مهر:

اگر درگیر در بخش واردات / صادرات هستید یا در یک شرکت چند ملیتی کار می کنید ، به احتمال زیاد در طی این هفته نتایج شگفت انگیزی به دست خواهید آورد. سفر طولانی پیش بینی می شود. شما در اواسط روزهای این هفته در زندگی حرفه ای خود بسیار فعال خواهید بود. توصیه می شود در آخرین روز این هفته هیچ تصمیم مهمی اتخاذ نکنید. ارتباط معنادار با سالمندان شما احتمالاً در این مدت اتفاق می افتد. وضعیت مالی شما مفید خواهد بود ، اما باید براساس نیاز خود پول خرج کنید. علاوه بر این ، برخی از مزایا از نظر یارانه دولت ، مزایای مالیاتی می توانند به دست بیایند. برای شما توصیه می شود که برای نجات رابطه خود ، از عصبانیت خودداری کنید. در روز آخر ممکن است احساس سرگیجه کنید و با مشکلات مربوط به سرفه ، سرماخوردگی و تب روبرو شوید. از شما خواسته می شود قبل از وخیم شدن وضعیت خود ، از خود مراقبت کنید.

 

فال هفته متولدین آبان:

در نتیجه افکار منفی شما ، این هفته برای شما کاملاً کندتر خواهد بود. در طول دو روز اول این هفته ، ممکن است احساس تنبلی کنید و ممکن است مایل به برقراری ارتباط یا ملاقات با کسی نباشید. با این وجود ، ممکن است اوضاع بعد از این وضعیت بهبود یابد و شما احساس انرژی کنید. شما باید در ارتباطات خود نسبت به همسالان و افراد برتر خود در محل کار روشن باشید. برای زندگی حرفه ای شما ، اواسط هفته ممکن است مطلوب باشد. دانش آموزان طی دو روز اول این هفته به مطالعه خود بسیار علاقه مند خواهند شد. احتمالاً شما برای عزیزان خود لباس و جواهرات جدیدی خریداری می کنید. علاوه بر این ، ممکن است در ابتدای این هفته با برخی مسائل مربوط به چشم روبرو شوید یا احساس ضعف کنید ، اما بعد از آن ممکن است احساس بهتری داشته باشید.

 

فال هفته, فال هفته ای

طالع بینی هفته جاری

 

فال هفته متولدین آذر:

ممکن است قدردانی دولت از کارهای حرفه ای شما باشد. اگر مشاغل مشارکتی دارید ، دو روز اول این هفته ممکن است احتیاط لازم را برای شما ایجاد کند. شما باید از آغاز هر کاری جدید در 8 و 9 جلوگیری کنید. خلاقیت ممکن است عملکرد شما را در محل کار تقویت کند. برای دانشجویان ، اواسط هفته مطلوب خواهد بود. احتمال ایجاد رابطه جدید برای شما وجود دارد ، اما شاید نتوانید آنقدر لذت ببرید. علاقه شما به فعالیت های مذهبی نیز ممکن است افزایش یابد. نیمه دوم این هفته به نفع شما خواهد بود.

 

فال هفته متولدین دی:

در ابتدای این هفته می توان گفتگوهایی با سالمندان خود داشته باشید. شما ممکن است به یک سفر کاری نیز بروید. ممکن است حجم کار شما افزایش یابد ، اما با موفقیت هر پروژه ، اعتماد به نفس شما نیز افزایش می یابد. علاوه بر این ، شما می خواهید در مورد موضوعات مهم با اعضای خانواده خود صحبت کنید. افراد مجرد ممکن است شریک زندگی ایده آل خود را پیدا کنند.اگرچه ، در روز گذشته ، سعی می کنید ارتباط خود را با دوست خود بهبود ببخشید. به جز 10 و 11 این هفته ، دانشجویان ممکن است علاقه مند به تحصیل خود باشند. در این هفته ممکن است از خستگی ، درد مفاصل یا درد معده رنج ببرید. 

 

فال هفته متولدین بهمن:

ممکن است یک مشکل در رابطه شما ایجاد شود. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در رابطه با ازدواج مدتی منتظر بمانید. همچنین ممکن است مجبور شوید با خشم همسر خود روبرو شوید. فرصت هایی برای افزایش منابع درآمدی شما می تواند در 7 و 8 این هفته ایجاد شود. کارمندان بهترین عملکرد خود را در این هفته نشان می دهند ، اگرچه عدم پشتیبانی از سالمندان ممکن است اعتماد به نفس آنها را کاهش دهد. دانش آموزان این هفته کاملاً متوسط ​​خواهند یافت. اگر سخت کار نکنید ، ممکن است نتایج مورد انتظار را بدست نیاورید. این هفته می تواند بسیار مهم باشد. ذهن شما می تواند در اواخر این هفته به سمت فکر منفی برگردد. 

 

فال هفته متولدین اسفند:

اگر مشغول امور شخصی یا خانوادگی خود بوده اید ، ممکن است نیاز داشته باشید که تمرکز خود را به سمت زندگی حرفه ای خود منحرف کنید. اگر درگیر در بورس سهام یا بازار ارز  هستید ، باید در روزهای 8 و 9 این هفته اقدامات محاسبه شده را انجام دهید. کارمندان برای انجام به موقع وظایف خود بسیار هیجان زده و پرانرژی هستند. افراد مجرد ممکن است در این مدت شریک زندگی ایده آل خود را پیدا کنند. در روز آخر ، شما ممکن است لحظات بسیار خوبی را با دوست خود تجربه کنید. شهرت شما در جامعه بیشتر می شود. به جز دو روز اول این هفته ، دانش آموزان می توانند به خوبی روی آموزش خود تمرکز کنند. نیمه اول این هفته ممکن است به سلامتی شما کمک کند ، اگرچه در نیمه دوم ممکن است با مشکلات مربوط به سردرد یا جراحات ناشی از تصادف یا آتش سوزی روبرو شوید. 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------