تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (23 تیر تا 29 تیر 1403)

طالع بینی هفتگی فال هفته (23 تیر تا 29 تیر 1403) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بینی هفتگی (22 بهمن تا 28 بهمن 1401)طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (22 بهمن تا 28 بهمن 1401)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

این هفته ممکن است از چیزهایی ناراضی باشید. ممکن است بی حوصله شوید که می تواند بر نحوه صحبت کردن شما تأثیر بگذارد. توصیه می شود تندگویی خود را تنظیم کنید، در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی در زندگی حرفه ای و خانگی داشته باشید. حتی ممکن است مشکلات احترام به خود داشته باشید که باعث ناراحتی شما شود، ممکن است با افسردگی مواجه شوید. ممکن است تصمیم به تغییر مکان یا نوعی مهاجرت داشته باشید، به شما پیشنهاد می شود که صبور باشید. به شما پیشنهاد می شود که مراقب سلامت والدین نیز باشید. مشکلات مربوط به اموال می تواند شما را به سمت مراحل قانونی سوق دهد، بنابراین اسناد را قبل از امضا به دقت اسکن کنید.

 

به شما پیشنهاد می شود مدیتیشن انجام دهید و می توانید چند مانترا یا دعا بخوانید که می تواند مسیر درست را به شما نشان دهد. چند روز آخر هفته ممکن است عملکرد بهتری داشته باشید و سلامت بچه ها بهتر شود. احتمالاً ممکن است برای آینده فرزندانتان سرمایه گذاری کنید. ممکن است نسبت به شغل خود وفادارتر باشید. ممکن است شما بر مخالفان و رقبای خود کنترل داشته باشید. احتمالاً ممکن است اشتباهات خود را بشناسید و بتوانید آنها را تجزیه و تحلیل کنید، که می تواند اعتماد به نفس شما را برای رسیدن به اهدافتان فراهم کند. در آخرین روز هفته، ممکن است با خانواده مشغول باشید، همچنین ممکن است مبلغی را برای خرید برخی از مصنوعات یا وسایل خانه بپردازید. سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری های آتی ایجاد کنند. پرندگان عشق از قرار خود لذت خواهند برد.

 

شما ممکن است با خانواده مشغول باشید، همچنین ممکن است مبلغی را برای خرید برخی از مصنوعات یا وسایل خانه بپردازید. سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری های آتی ایجاد کنند. پرندگان عشق از قرار خود لذت خواهند برد. شما ممکن است با خانواده مشغول باشید، همچنین ممکن است مبلغی را برای خرید برخی از مصنوعات یا وسایل خانه بپردازید. سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری های آتی ایجاد کنند. پرندگان عشق از قرار خود لذت خواهند برد.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

این هفته ممکن است از سیارات مثبتی برخوردار شوید که می توانند شما را خوشحال کنند. احتمالاً نتایج خوبی از کار سخت خود خواهید داشت. ممکن است بتوانید اختلافات را با خواهر و برادر و دوستان خود حل کنید. ممکن است برای سفرهای کوتاه مدت کاری بروید که می تواند در آینده نزدیک مفید باشد. شما ممکن است روی اهداف خود متمرکز شده باشید، که می تواند سرعت پروژه فعلی شما را افزایش دهد. شجاعت شما می تواند به شما کمک کند تا به برخی از تماس های سخت پاسخ دهید.

 

زیردستان شما در تماس سخت شما با شما خواهند بود، که می تواند یک تیم صادق در کار ایجاد کند. ایجاد سرمایه گذاری در ملک پیشنهاد می شود برای چند روز متوقف شود. جویندگان کار می توانند شغل مناسبی پیدا کنند. نتیجه بچه مطلوب خواهد بود. روزهای آخر هفته عادی خواهد بود. ممکن است تصمیم بگیرید برای تحصیلات عالی بروید، که می تواند مهارت های آموزشی شما را افزایش دهد، که باعث پیشرفت شغلی شما می شود. می توانید از دانش خود برای حل و فصل اختلافات در زمینه تجارت و زندگی اجتماعی استفاده کنید. سرمایه گذاری های گذشته شما اکنون به شما پول می دهد.

 

پول نقد شما که گیر کرده بود اکنون بازیابی می شود که می تواند پس انداز را افزایش دهد. مشکلات سلامتی مربوط به فرزندان یا اعضای خانواده شما اکنون حل خواهد شد. پرندگان عشق باید از پنهان کردن چیزی در رابطه خود اجتناب کنند. مجردها احتمالاً می توانند یک جفت روح پیدا کنند. مشکلات سلامتی مربوط به فرزندان یا اعضای خانواده شما اکنون حل خواهد شد. پرندگان عشق باید از پنهان کردن چیزی در رابطه خود اجتناب کنند. مجردها احتمالاً می توانند یک جفت روح پیدا کنند. مشکلات سلامتی مربوط به فرزندان یا اعضای خانواده شما اکنون حل خواهد شد. پرندگان عشق باید از پنهان کردن چیزی در رابطه خود اجتناب کنند. مجردها احتمالاً می توانند یک جفت روح پیدا کنند.

 

فال هفته متولدین خرداد

در این هفته، ممکن است مشغول تحصیل یا فعالیت های فرزندتان باشید، احتمالاً ممکن است از عملکرد او ناراحت شوید. همچنین ممکن است انتظار داشته باشید که هزینه های ناگهانی روی چیزهای ناشایست انجام دهید که می تواند بر پس انداز شما تأثیر بگذارد. با این حال، با کمک سیارات مثبت، ممکن است بر همه چیز کنترل داشته باشید. ممکن است کمی صبر و شکیبایی به دست آورید و شاد و در آرامش باشید که می تواند اعتماد به نفس و موقعیت شما را افزایش دهد.

 

شما ممکن است با کمک مهارت های ارتباطی چندین مسئله را حل کنید. از نظر زندگی شخصی مودب باشید. باید مراقب عادات مصرف باشید، مشکلات شکمی ایجاد می کند. پرندگان عشق می توانند در زمینه عروسی از دوستان یا اعضای خانواده خود حمایت کنند. دانش آموزان می توانند انتظار نتایج خوبی داشته باشند. در روزهای آخر هفته، ممکن است در اطراف خود تحت ارتعاش منفی باشید. شما' غمگین خواهید شد، تمرکز شما نسبت به اهدافتان بارها و بارها مورد آزمایش قرار می گیرد، ممکن است متوجه شوید که در کارهای معمول امروز بسیار سخت عمل می کنید.

 

پیشنهاد می شود از سرمایه گذاری در تجارت و املاک خودداری کنید. همچنین به شما پیشنهاد می شود از بزرگترهای خود مراقبت کنید. دوستان و عزیزان شما در تصمیمات سخت شما حمایت نخواهند کرد. ممکن است مغرور باشید که می تواند بر فرهنگ کاری و هماهنگی خانوادگی شما تأثیر بگذارد. تمایل به بی احتیاطی می تواند بر احترام شما به اطرافیان تأثیر بگذارد.

 

دوستان و عزیزان شما در تصمیمات سخت شما حمایت نخواهند کرد. ممکن است مغرور باشید که می تواند بر فرهنگ کاری و هماهنگی خانوادگی شما تأثیر بگذارد. تمایل به بی احتیاطی می تواند بر احترام شما به اطرافیان تأثیر بگذارد. دوستان و عزیزان شما در تصمیمات سخت شما حمایت نخواهند کرد. ممکن است مغرور باشید که می تواند بر فرهنگ کاری و هماهنگی خانوادگی شما تأثیر بگذارد. تمایل به بی احتیاطی می تواند بر احترام شما به اطرافیان تأثیر بگذارد.

 

فال هفته متولدین تیر

در این هفته، سیارات مثبتی به شما برکت داده می شود که می توانند شادابی و سلامتی را برای شما فراهم کنند. ثبات در زندگی شما وجود خواهد داشت. ممکن است از هر لحظه در کار و زندگی خانگی لذت ببرید. شما احتمالاً انتظار شراکت سالم در تجارت را دارید. انرژی مذهبی شما می تواند شما را راهنمایی کند که از نظر رشد در کار تصمیمات سخت بگیرید. ممکن است انتظار تغییرات لازم را در شغل فعلی خود داشته باشید، جویندگان کار احتمالاً می توانند شغل جدیدی پیدا کنند.

 

ممکن است تصمیم بگیرید مقداری سرمایه در کسب و کار خانوادگی خود سرمایه گذاری کنید. روزهای آخر هفته بسیار عالی به نظر می رسد. ممکن است مقداری قدرت در خود احساس کنید. تیم شما برای شما مفید خواهد بود. شما با افراد مهمی آشنا خواهید شد که در آینده ای نزدیک در زمینه حرفه ای مفید خواهند بود. شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید.

 

مشکلات مربوط به اموال با خواهر و برادر بدون شک اکنون قابل حل است. سخت کوشی شما از نظر کسب سود به شما پول می دهد. ممکن است با کمک زیردستان و اعضای تیم تصمیمات سخت بگیرید. ممکن است بعد از کمی تلاش به موفقیت برسید. برخی از نوآوری های جدید می توانند ذهن شما را به خود جذب کنند و در آینده نزدیک مزیت هایی را ارائه دهند. ممکن است تصمیم بگیرید که محل کار خود را با کمک تفکر خلاق خود بازسازی کنید.

 

فال هفته متولدین مرداد

این هفته ممکن است احساس بی حوصلگی کنید، ممکن است با کمبود اعتماد به نفس مواجه شوید. ممکن است در موقعیت فراری قرار بگیرید، ممکن است آمادگی پذیرش هیچ مسئولیتی را نداشته باشید، که می تواند سناریوهای ناخوشایندی را در خانه و محل کار ایجاد کند که می تواند بر وضعیت شما با اطرافیان تأثیر بگذارد. ممکن است پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را در چیزهای ناشایست قرار دهید، که می تواند بر سلامت پولی شما تأثیر بگذارد و انرژی منفی در اطراف شما ایجاد کند.

 

توصیه می شود برای مدت کوتاهی از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید. چند روز آخر هفته، مشغول امور داخلی و آموزش کودکان خواهید بود. ممکن است لازم باشد تلاش خود را در زمینه آموزش کودکان به کار ببندید. ممکن است در آینده کودکان سرمایه گذاری کنید. سلامت کودکان و عزیزان نیز باعث ناراحتی شما می شود. آنجا' در زندگی شخصی شما کمی جدایی خواهد بود، بنابراین به شما پیشنهاد می شود که تند صحبت کردن و منیت خود را کنترل کنید.

 

در شراکت هایی که به شما پیشنهاد می شود برای ایجاد مشاجره از آنها اجتناب کنید، ممکن است در شراکت ها اختلافاتی نیز وجود داشته باشد. آخرین روز هفته به نوعی معقول است. ممکن است با یک سناریوی نامرتب بیرون بیایید. ممکن است از برخی رویدادها با خانواده یا دوستان لذت ببرید. پرندگان عشق مشغول رویدادهای خانوادگی هستند.

 

فال هفته متولدین شهریور

این هفته اوضاع مساعد است. می توان منابع جدیدی برای سود مالی باز کرد. سرمایه گذاری های گذشته شما می تواند سود مناسبی را به شما ارائه دهد که می تواند موجودی بانکی شما را افزایش دهد. ممکن است با یک سیستم ارتباط برقرار کنید که می تواند شبکه شما را افزایش دهد. زوج هایی که در انتظار بچه دار شدن هستند می توانند خبرهای خوبی بشنوند.

 

مجردها می توانند از نظر عروسی یک جفت روح پیدا کنند. افراد بومی در این شغل احتمالاً می توانند باعث ارتقاء شوند. خانه های تجاری ممکن است تصمیم بگیرند که تغییراتی در هیئت مدیره ایجاد کنند. روزهای آخر هفته خوب خواهد بود. همه چیز کنترل خواهد شد، ممکن است مقداری قدرت حیاتی و قدرت درونی احساس کنید، ممکن است روی اهداف خود متمرکز شوید، پروژه های شما به طور خودکار به خط لوله باز می گردند. ممکن است برای شروع پروژه های به تعویق افتاده آماده باشید.

 

ممکن است احساس انرژی داشته باشید، که می تواند به شما کمک کند تا در کسب و کار خانوادگی تصمیمات سختی بگیرید. جویندگان کار می توانند با یک سازمان جدید شروع به کار کنند. شما ممکن است چندین مشکل را با کمک مهارت های ارتباطی حل کنید. از نظر زندگی شخصی مودب باشید. ممکن است بین پس انداز و مخارج کنترل داشته باشید که می تواند موجودی بانک شما را افزایش دهد. باید در عادات بلع احتیاط کرد. پرندگان عشق می توانند در زمینه عروسی از اعضای خانواده خود حمایت کنند. دانش آموزان می توانند انتظار نتایج معقول را داشته باشند.

 

فال هفته ,  فال هفته آینده , طالع بینی هفته بعد

فال و طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

در این هفته ممکن است سر کار شلوغ باشید، ممکن است بتوانید برنامه های خود را در داخل کسب و کار برای رشد و موفقیت آینده در تجارت پیاده سازی کنید. زیردستان شما می توانند به شما کمک کنند تا آن را قابل دستیابی کنید. ممکن است بتوانید سفارشی عظیم را تشویق کنید، که می تواند حرکت های مثبتی را در تجارت شما ایجاد کند. سرمایه گذاری های شما می تواند سودی را به شما ارائه دهد که می تواند پس انداز شما را افزایش دهد.

 

ممکن است در سرمایه گذاری های کوچک سود معقولی به دست آورید. در جبهه داخلی، خانواده شما می توانند از شما حمایت کنند تا هماهنگی را حفظ کنید. شما همچنین ممکن است در موقعیت برنده از مخالفان و دشمنان پنهان باشید. ممکن است انتظار برخی ارتقاء یا تغییر شغل را داشته باشید که می تواند ثبات حرفه ای را افزایش دهد. سلامت پدر و مادرتان الان خوب است. پرندگان عشق می توانند از لحظات شاد خود لذت ببرند. افراد مجرد می توانند عشق پیدا کنند. روزهای آخر هفته چندان مطلوب نخواهد بود.

 

ممکن است غمگین و بی تاب باشید، که می تواند در روز امروز شما تأثیر بگذارد. پروژه های شما به طور خودکار کار نمی کنند. ممکن است مشکلات سلامتی داشته باشید اضطراب و بی قراری می تواند باعث ناراحتی شما شود. ممکن است وقت گرانبهای خود را با انجام کارهای ناشایست تلف کنید. به شما پیشنهاد می شود چند مانترا بخوانید و مدیتیشن انجام دهید، که می تواند به شما کمک کند از یک سناریوی نامرتب بیرون بیایید.

 

توصیه می شود از سرمایه گذاری های پرخطر و سفته بازی اجتناب شود. توصیه می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید. توصیه می شود از سرمایه گذاری های پرخطر و سفته بازی اجتناب شود. توصیه می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید. توصیه می شود از سرمایه گذاری های پرخطر و سفته بازی اجتناب شود. توصیه می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید.

 

فال هفته متولدین آبان

این هفته، چیزهای نامرتب هفته گذشته اکنون از بین خواهد رفت. ممکن است سیاره های مثبت برکت داشته باشید، مشکلات مزمن مرتبط با سلامت اکنون حل شده اند. ممکن است پروژه های با تاخیر را دوباره شروع کنید. سرنوشت شما از نظر کسب و کار با شماست. احتمالاً برای کار سخت خود پاداش هایی دریافت خواهید کرد. ممکن است انتظار سفر معنوی و کاری را داشته باشید.

 

ممکن است تصمیم بگیرید مبلغی را به هر مکان معنوی یا خیریه اهدا کنید. شما ممکن است افراد نیازمند را تسهیل کنید، که می تواند وضعیت شما را افزایش دهد. ممکن است به طور مشترک برای یک سفر دور آماده شوید. اتصال اموال می تواند امکان پذیر باشد. چند روز گذشته، سود شما افزایش یافته است. ممکن است با افراد جدیدی شروع به فعالیت کنید که در آینده نزدیک می تواند در کسب و کار افزایش یابد.

 

مخالفان و دشمنان پنهان شما تحت کنترل هستند. شما احتمالاً در هر موضوع حقوقی در یک موقعیت برنده خواهید بود. دانشجویان می توانند برای تحصیلات عالی به مکان های مختلف سفر کنند. مجردها می توانند با کمک اقوام نزدیک خود جفت روحی خود را بدست آورند.

 

فال هفته متولدین آذر

این هفته سیارات شما در موقعیت مناسبی قرار نخواهند داشت، احساس بی حوصلگی خواهید کرد و احتمالاً با برخی مشکلات سلامتی مواجه خواهید شد. احتمالاً در این دوره با ضرر و زیان مواجه خواهید شد. پیشنهاد می شود در دارایی های پرریسک سرمایه گذاری نکنید. سود شما می تواند به ضرر تبدیل شود. مشکلات مربوط به ملک برطرف شده است. سلامتی مادر به نوعی خوب است. شما باید از درگیر شدن در مجادلات اجتناب کنید. در غیر این صورت شما را منفی می کند.

 

اراده قوی و نعمت بزرگان ممکن است از شما در برابر این سناریوی نامرتب دفاع کند. روزهای آخر هفته می تواند باعث شود که در عرصه حرفه ای و شغلی خود مشغول شوید. شما می توانید سفارش عظیمی را درخواست کنید که می تواند در تجارت شما افزایش یابد. شما نسبت به کار خود مشتاق خواهید شد که می تواند به شما خستگی روحی بدهد. در رویدادهای خانوادگی نمی توانید به موقع به آن برسید.

 

با این حال خانواده شما می توانند شما را بسیار حمایت کنند. پرندگان عشق می توانند انتظار داشته باشند که با کمک دوستان تصمیمات لازم را در مورد عروسی بگیرند. جویندگان کار ممکن است در آخرین روز هفته خبرهای خوبی از نظر مشاغل اخیر بشنوند. از برخی مهمانی ها یا برخی گردش ها با خانواده یا دوستان لذت خواهید برد.

 

فال هفته متولدین دی

در این هفته همه چیز برای شما مساعد است، سیارات در موقعیت مثبتی قرار دارند و می توانند شما را خوشحال کنند. شما پرانرژی خواهید بود و می توانید روی کار خود متمرکز شوید. شما همچنین مزایایی از جنس مخالف خواهید داشت. رابطه شما با همسر ممکن است قوی تر باشد. هماهنگی در زندگی خانگی افزایش یافته است. اختلافات با شریک تجاری حل می شود که می تواند در تجارت شما افزایش یابد.

 

مجردها می توانند نامزد شوند. به شما پیشنهاد می شود در زمینه سلامتی مراقب باشید، احتمالاً درد، مشکلات عضلانی و مشکلات سرفه خواهید داشت. در چند روز آخر هفته، از سیارات مثبت برکت خواهید داشت، همه چیز تحت کنترل است. با دعای بزرگتر، اعتماد به نفس خواهید داشت. سرنوشت شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های جدیدی را برای موفقیت در آینده نزدیک در کار خود پیاده کنید. شما شجاع خواهید بود، که می تواند به شیوه کار شما منعکس شود.

 

قدرت درونی شما می تواند به شما کمک کند تا در پروژه یا کار فعلی به موفقیت برسید. علاوه بر این، تصمیم خواهید گرفت که با خانواده یا دوستان از مکان معنوی دیدن کنید. شما همچنین تصمیم خواهید گرفت که مقداری مبلغ را به یک مکان معنوی یا به یک موسسه خیریه اختصاص دهید. در آخرین روز هفته، با شخص مهمی آشنا خواهید شد که می تواند از نظر پیشرفت به شما در کسب و کارتان کمک کند. شما همچنین از تفکر خلاق خود در بازسازی محل کار یا خانه خود استفاده خواهید کرد. با شخص مهمی ملاقات خواهید کرد که می تواند در زمینه پیشرفت به شما کمک کند.

 

فال هفته متولدین بهمن

این هفته سر کار شلوغ خواهید بود. شما قادر خواهید بود در کار خود عملکرد بهتری داشته باشید. رئیس شما می تواند مسئولیت های جدیدی را در زمینه ترفیع به شما پیشنهاد دهد. انتظار سودهای پولی دارید، تعادلی بین درآمدها و هزینه های خود حفظ خواهید کرد که می تواند موجودی بانکی شما را تقویت کند. شما پول خود را از وام دهندگان خود پس خواهید گرفت. شما برای کنترل مخالفان و دشمنان پنهان خود آماده خواهید بود.

 

الان سلامتی خوبه شما می توانید با برخی از مسائل مربوط به هماهنگی داخلی روبرو شوید. توصیه می شود از تکبر با شریک زندگی خودداری کنید. روزهای آخر هفته مختلط خواهد بود. احساس بی حوصلگی خواهید کرد، از نگرانی های ناشناخته خواهید ترسید. شما جذب چیزهای غیبی خواهید شد. به شما پیشنهاد می شود مانترا بخوانید و مراقبه کنید. همچنین به شما پیشنهاد می شود از افکار منفی دوری کنید. شما' در محل کار بی حوصله و بی تمرکز خواهد بود.

 

پیشنهاد می شود سرمایه گذاری در دارایی های پرریسک را متوقف کنید، در غیر این صورت به سرمایه گذاری مرده تبدیل می شود. همچنین به شما پیشنهاد می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی خودداری کنید. از مناطق متراکم نیز دوری کنید. دانش آموزان در درس خود جدی تر هستند. پرندگان عشق نمی توانند از لحظات شاد خود لذت ببرند.

 

فال هفته متولدین اسفند

در این هفته سیارات مثبتی به شما برکت داده می شود که می توانند آرامش و صبر را به شما ارائه دهند. همچنین از سرمایه گذاری های گذشته خود انتظار سودهای خوبی خواهید داشت. با تلاش کمتر می توانید به اهداف خود برسید. این می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کند. به شما پیشنهاد می شود صراحت خود را تنظیم کنید. باید این امکان وجود داشته باشد که بر روابط شما با اطرافیان تأثیر بگذارد. شما از نظر دانش بسیار روشنفکرتر خواهید بود.

 

همچنین برای ارتقای شغل خود برای تحصیلات عالی برنامه ریزی خواهید کرد. شما می توانید یک بار برای خانواده و عشق خرج کنید. احتمالاً تصمیم به ایجاد سرمایه گذاری جدید در زمین یا پس انداز بانکی خواهید داشت. پرندگان عشق می توانند از لحظات شاد خود لذت ببرند. جویندگان کار ممکن است بتوانند شغل مناسبی پیدا کنند. روزهای آخر هفته شاد است. شما' احتمالاً خودتان را تجزیه و تحلیل خواهید کرد و اشتباهات را در رابطه با همسر پیدا خواهید کرد که می تواند هماهنگی خانواده را تقویت کند.

 

در تجارت شراکت، چندین مشکل قابل حل است. دانش آموزان می توانند در زمینه شغلی خود تصمیمات سریع بگیرند. خوشبختانه مجردها می توانند مسابقات خوبی پیدا کنند. آخرین روز هفته، برای انجام مدیتیشن، یوگا یا برنامه ریزی برای ارتباط مستقیم با طبیعت برنامه ریزی خواهید کرد. به علاوه برای یک سفر کوتاه با خانواده یا دوستان برنامه ریزی خواهید کرد.

 

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------