در تصویر چند شوالیه وجود دارد؟در تصویر چند شوالیه وجود دارد, چند شوالیه در تصویر وجود دارد, معماهای تصویری

در تصویر چند شوالیه وجود دارد ؟

 

معمای تصویری به همراه پاسخ:

بسیاری از تصاویر و آثار هنری جزئیاتی را پنهان می‌کنند که مردم دهه‌ها طول می کشد تا آن ها را بیابند، نمونه ای از آن این واقعیت است که حتی امروزه متخصصان لئوناردو داوینچی و پابلو پیکاسو، به عنوان مثال، هنوز توضیحات متفاوتی برای کلاسیک های بزرگ فرهنگ جهانی پیدا می کنند. نمونه ای از این معماها را در این مطلب بیتوته برای شما آورده ایم.

در منظره ای احاطه شده توسط برف و درختان، اطمینان از اینکه روباه در مرکز تصویر تنها نیست، می تواند باعث سردرگمی مردم شود.

 

بسیاری از تصاویر و آثار هنری جزئیاتی را پنهان می‌کنند که مردم دهه‌ها طول می‌کشد تا آن ها را بیابند، نمونه ای از آن این واقعیت است که حتی امروزه متخصصان لئوناردو داوینچی و پابلو پیکاسو، به عنوان مثال، هنوز توضیحات متفاوتی برای کلاسیک های بزرگ فرهنگ جهانی پیدا می‌کنند.

 

در طول سال ها، Bev این سبک را عمیق تر کرد و بیشتر و بیشتر به حیات وحش و مکان هایی که بازدید می کرد، علاقه مند شد، اما همچنین به داستان هایی که مردم بومی مجبور بودند برای او تعریف کنند. او معتقد است که هنر او دارای سبک «تکنیک استتار» است که در آن چندین نسخه از یک اثر را بسته به زاویه و نحوه نگاه به مردم ارائه می کند.

 

هنری که ما در این آزمون آوردیم «برخورد با طبیعت» نام دارد و بیو نشان می دهد که یکی دیگر از آثار اوست که از استتار به عنوان منبع استفاده می کند. "این از تلاش من برای زیر پا گذاشتن همه "قوانین ترانه سرایی" عادی ناشی شد. در مناظر برفی شلوغی که آن را احاطه کرده است اتفاق می افتد. و غنای طرح - بخش شگفت انگیز و طبیعی خود درختان - همچنین به من این فرصت را داد تا با استفاده های پذیرفته شده سنتی از فضا که بر یک اثر هنری خوش اندیشه حاکم است، بازی کنم.»

 

می خواهیم در کوتاه ترین زمان ممکن بگویید چند شوالیه در این تصویر وجود دارد و به خوبی به خاطر داشته باشید که هنرمند توانایی استفاده از "هنر استتار" را دارد.

 

برای حل این تست، فقط تصویری را که در بالای سایت در دسترس قرار داده ایم، تصویر اول را تجزیه و تحلیل کنید. خوب به آن منظره پوشیده از برف نگاه کنید و سعی کنید سواران استتار شده را پیدا کنید. در واقع، تصویر سفید با قطعات کوچک قهوه ای، دید کسانی را که قصد ورود به بازی را دارند اشتباه می گیرد، بنابراین تمام توجهات کم است.

 

برای کسانی که کمی فراتر از تصویر رفته اند، پیدا کردن روباه در مرکز نباید خیلی سخت باشد، به خصوص اگر یک چشم مراقب داشته باشید. با پریدن روی دسته چیزهایی که «میلیون ها ارزش دارند» و چیزهایی که «ارزش ندارند و یا کم ارزش هستند» هستند، بیایید ببینیم که آیا دیدگاه شما چگونه است؟

 

در تصویر بالا چند شوالیه می بینید ؟

 

پس از یافتن تعداد شوالیه هایی که فکر می کنید مناسب است به پایین بروید و جواب درست را نگاه کنید. درک کار Bev همیشه آسان نیست، اما یک شروع خوب این است که آن را به راحت ترین شکل تجزیه و تحلیل کنید. هر چه بیشتر با آثار هنری ارتباط برقرار کنیم، آنها بیشتر در واقعیت ما معنا پیدا می کنند.

 

پاسخ تست زیر را بررسی کنید و ببینید آیا آن را درست پاسخ داده اید یا خیر :

 

معماهای بیو, معماهای Bev, آشنایی با معماهای بیو

پاسخ در تصویر چند شوالیه وجود دارد

 

پاسخ :

اگر پاسخ شما دو شوالیه بود، به شما تبریک می گویم، شما آن را میخکوب کرده اید. اگر نه، خودتان را به چالش بکشید، و معماهای بسیاری در این مورد حل کنید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، ساده تر می شوند.

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------