پیشنهاداتی برای یک صبحانه سریع! 

صبحانه سالم , صبحانه خوشمزه

 

صبحانه از جمله وعده‌های غذایی است که باید به آن اهمیت زیادی بدهیم اما گاهی اوقات مجبور هستیم تا با سرعت بیشتری این وعده را صرف کنیم.

 

در مواقعی که عجله دارید و باید هر چه سریع‌تر به محل کار بروید می‌توانید از جایگزین‌هایی که به شما در داشتن یک صبحانه کامل کمک می‌کنند استفاده نمایید.

 

در اینجا به تعدادی از این راه‌ها که می‌توانید با سرعت صبحانه بخورید اشاره می‌کنیم:

 

*از جمله غذاهایی که می‌توانید استفاده کنید غلات هستند. یک کاسه کوچک از غلات می‌تواند به اندازه کافی برای شما ویتامین و معدنی را تامین کند به طوری که انرژی لازم داشته باشید.

 

*شما می‌توانید تخم مرغ‌های آب پز را در یخچال نگه ارید و تنها کاری که لازم است انجام دهید گرم کردن آن است و پس از ان شما یک صبحانه کامل در اختیار دارید.

 

*ماست از جمله موادی است که می‌تواند جای صبحانه را برای شما بگیرد. البته باید توجه داشته باشید که این ماست باید کم چرب باشد تا به میزان زیادی چربی وارد بدنتان نکند.

 

*یکی دیگر از صبحانه‌های کامل و ساده و سریع استفاده از مقداری نان و کره بادام زمینی است. این صبحانه می‌تواند انرژی و پروتئین لازم را وارد بدن شما کند.

 

*میوه‌ها از جمله موادی هستند که می‌تونند به جای صبحانه از آن‌ها استفاده کرد. در بین میوه‌ها نیز سیب می‌تواند بهترین جایگزین باشد. این میوه هم می‌تواند مواد معدنی را وارد بدن شما کند و هم اینکه بوی بد دهان را نیز رفع می‌کند.

 

*اگر نمی‌خواهید به جای صبحانه از میوه‌های تازه استفاده کنید متخصصین پیشنهاد می‌دهند تا از یک مقداری نان به همراه مربا استفاده کنید. شیرینی این مواد به شما انرژی می‌دهند.

 

*ما روزانه برای صبحانه از پنیر استفاده می‌کنیم و همین پنیر اگر به صورت محلی باشد و چربی‌های اضافی به آن اضافه نشده باشد، می‌تواند به همراه مقداری نان سبوس دار یک صبحانه کامل و خوشمزه باشد.

 

*برای یک صبحانه پر ویتامین می‌توانید از آجیل‌ها استفاده کنید. آجیل‌ها به تنهایی می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند اما اگر در کنار ماست از آن‌ها استفاده کنید به طور کامل پروتئین لازم را وارد بدن شما می‌کند.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------