کارتهای زیبا و جالب برای روز عشقکارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

آیا شما فکر نمی‌کنید اگر یک کارت زیبا که خودتان تهیه کرده‌اید برای روز ولنتاین مناسب‌تر نیست؟ با استفاده از این ایده‌ها می‌توانید یک هدیه جالب و به یاد ماندنی برای این روز تهیه کنید.

 
قلبی در مرکز

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

توسط یک کاتر دایره بر و یا هر وسیله برنده دیگر که درمنزل در دسترس می‌باشد کاغذهای طرح دار یا رنگی را به صورت دایره‌های بزرگ و کوچک برش دهید. و روی یک کاغذ ساده بچسبانید و یک دایره با پیامی جالب در مرکز آن بچسبانید.

 
عشق جسورانه

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

در این کارت از 4 مربع استفاده شده است که روی یک کاغذ تا خورده به عنوان پایه چسبانده شده است، در مرکز آن یک پیام عاشقانه به رنگ قرمز نوشته شده، تضاد این 3 رنگ و نقش چرخشی باعث زیبایی این کارت ساده شده است.

 
جغد بامزه

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

با کاغذهای مختلف رنگی و طرح دار این شکلها را تهیه کنید و روی یک کاغذ با رنگ مناسب بچسبانید. سپس یک حباب نقل قول برای جغد ببرید و یک پیام جالب یا عاشقانه برای داخل آن انتخاب کنید.

 

3 قلب ایستاده

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

ساخت این کارت جالب بسیار ساده می‌باشد. ابتدا یک کارت مقوایی بسیار بلند را در اندازه‌های متفاوت تا بزنید تا حالت آکاردئونی بیابد، سپس روی هر تا یک قلب با سایزهای متفاوت از بزرگ به کوچک با طرح و رنگ متفاوت بچسبانید.

 
ساده و جالب

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

با چند مربع رنگی و یک قلب با 2 رنگ متفاوت و مونتاژ آنها می‌توانید این کارت زیبا را تهیه کنید. برای تهیه آن به مقواهای به رنگ سفید و صورتی و زرشکی نیاز دارید که مربع بزرگ سفید را می‌توان با قیچی‌های مخصوص، دالبری کنید.

 

گلدار و ساده

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

دو نوار سیاه رنگ در دو سایز متفاوت را روی یک کارت رنگی از وسط تا شده، بچسبانید. سپس با استفاده از گلهای کوچک برچسبی و پونزهای تزئینی و ربان این کارت را تزئین کنید و یک پیام جالب یا کلمه زیبا که روی تکه فلز حک شده، روی نوار سیاه بچسبانید

 

قطب نمای عاشقانه

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

با استفاده از کاغذهای طرح دار که روی یک کارت رنگی تاخورده چسبیده شده است، این کارت زیبا را تهیه کنید. یک دایره که به 4 ربع مساوی تقسیم شده است را روی مقوای رنگی بچسبانید و در هر چهار ربع یک پیام جالب بنویسید و یک عقربه با استفاده از پونز تزئینی روی آن بچسبانید. یک پیام عاشقانه روی یک کاغذ جداگانه بنویسید و درپایین آن بچسبانید.
 
استفاده از کلمات

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 

یک کاغذ کلفت از یک دفتر یادداشت تهیه کنید. روی سوراخ‌های کناری را با ربان تزئین کنید از چندین مقوای رنگی برای قراردادن کلامات مورد نظر استفاده کنید و با قلب و طرح‌های گرافیکی دیگر آن را تزئین کنید.

 

قلب‌های آویزان شده

کارتهای زیبا و جالب برای روز عشق

 
یک کارت با سلیقه و زیبا که بسیار ساده می‌باشد را با این روش تهیه کنید. 4 یا 5 قلب با کاغذهای رنگی و وسایل تزئینی تهیه کنید و با نخ و پونز تزئینی به حالت آویزان روی کارت بچسبانید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------