ایده برای عروسی مذهبیایده برای عروسی مذهبی,عروسی مذهبی,عروسی مذهبی

عروسی مذهبی

 

اجرای مراسم عروسی مذهبی

استفاده از ایده های خلاقانه برای اجرای مراسم عروسی مذهبی، یک شب خاطره انگیز و تکرار نشدنی را برای شما خواهد داشت. میهمانان هم همیشه خاطرات خیلی خوبی از مراسم عروسی مذهبی شما در ذهنشان خواهد ماند.

ایده های خلاق برای برپایی مراسم عروسی مذهبی احتیاج به هزینه زیادی ندارد و فقط با استفاده از قدرت تفکر و ایده پردازی می توانید، یک مراسم عروسی مذهبی خاص داشته باشید.

 

شما می توانید این خاطرات شیرین را به صورت فیلم و عکس های خیلی زیبا ثبت کنید و در طی سالیان آینده با دیدن این تصاویر از روزهای شروع زندگی مشترکتان، لذت بیشتری از در کنار هم بودن ببرید.

 

ایده برای عروسی مذهبی

کارت دعوت و گیفت های زیبا

کارت دعوت با طراحی های خاص و زیبا و همینطور استفاده از گیفت های جذاب خاطره ای خوش از مراسم عروسی تان را در ذهن میمهانان به وجود خواهد آورد. شما عروس و داماد جوان می توانید با استفاده از اثر انگشتان خود قلبی خیلی زیبا به وجود آورده و آن را بر روی کارت عروسی تان چاپ کنید.

 

کارت دعوت مراسم عروسی مذهبی تان را می توانید به صورت لباس عروس هم سفارش دهید و یا کارت های عروسی ساده تر را با استفاده از روبان های رنگی به روشی خیلی خلاقانه و زیبا تزیین کنید.

 

ایده برای عروسی مذهبی,عروسی مذهبی,عروسی مذهبی

ایده برای عروسی مذهبی

 

هدیه‌ای برای همه بچه‌

تعداد بچه ها را از قبل در نظر بگیرید، برای هر کدام کتابی کم حجم و جذاب تهیه کرده و حتماً قبل مراسم کادو کنید. یادداشتی نیز درباره کتاب‌خوانی تهیه کنید و روی آن بچسبانید. مثلا این جمله که: «کتاب هنوز هم یار مهربان است؛ بهترین دوست خود را کتاب قرار دهید.» و زیرش بنویسید از سوی خانواده فلان و فلان.

 

برای دو گروه سنی ۲ تا ۸ سال و ۸ تا ۱۵ سال کتاب‌ها را به طور جداگانه تهیه نمایید. ساده بودن کتاب‌ها خیلی اهمیت دارد. در قسمت بانوان و آقایان، فردی را مشخص کنید که با روی خوش و احترام سراغ تک تک بچه‌ها بروند و هدیه آن‌ها را تقدیم کند. شاید هدیه کوچکی باشد ولی برای بچه ها هدیه گرفتن جذاب است.

 

ایده برای عروسی مذهبی,عروسی مذهبی,عروسی مذهبی

ایده های خلاق برای برپایی مراسم عروسی مذهبی

 

مداح برای بانوان

سعی کنید برنامه شما نزدیک یکی از مناسبت‌های شادی اهل بیت برپا گردد. برای مجلس بانوان، خانمی که به شعرهای شاد اهل بیتی و نیز شعرهای مؤدبانه عروس و دامادی تسلط داشته باشد پیدا کنید.

 

برای آنکه افراد از قبل آمادگی داشته باشند، موقع دعوت به مهمانان خود بگویید رقص و آهنگ نداریم تا در موقع برنامه به شما فشار نیاورند و زمانی که برنامه‌ای خوب جای آن می‌بینند، خوشحال و راضی باشند. البته استفاده از بعضی آهنگ‌های ملایم پیش از مراسم اشکالی ندارد ولی سعی کنید آن قدر مراسم را خوب برگزار کنید که نیازی به این مقدار آهنگ هم نباشد.

 

مداح و مجری توانمند برای آقایان

برنامه‌ای فرهنگی مانند مسابقه فرهنگی خیلی جذاب طراحی کنید و ۴ جایزه کادو شده برای آن تهیه کنید. (جوایزی مانند پازل هزار قطعه، بسکتبال خانگی و …) برای مسابقه باید سوالی معماگونه طرح کنید و اولش خیلی سخت باشد و در ۳-۴ مرحله مجری راهنمایی کند تا بتوانید به جز هیجان، در حد توان عدالت را در انتخاب برنده رعایت کنید.

 

خواندن شعرهای عروس دامادی (با تاکید بر مسخره نکردن دیگران و استفاده نکردن از لطیفه قومی) می‌تواند جذابیت خوبی داشته باشد. در قسمتهایی نیز در حد کشش مخاطب، از مولودی و مدح اهل بیت (علیهم السلام) استفاده کنند.

 

ایده برای عروسی مذهبی,عروسی مذهبی,عروسی مذهبی

عروسی مذهبی

 

گریم چهره بچه‌ها

چنانچه می‌توانید، یک نفر را از شهربازی یا مهدکودک ها پیدا کنید که با هزینه‌ای کم به مدت یک ساعت در گوشه‌ای از مجلس (بهتر است بیرون سالن باشد) چهره بچه‌ها را نقاشی کند. این کار به شدت برای آنان جذاب است و برای خانواده‌ها نیز غافل‌گیرکننده است. این نوع برخوردها باعث می‌شود احساس کنند برای شاد کردن آن‌ها زمان گذاشته‌اید و به فکر آن‌ها بوده اید. اغلب هزینه زیادی نیز ندارد. به خصوص به نسبت هزینه‌های معمول این مراسم‌ها چنین هزینه‌هایی زیاد نیست.

 

ایده برای عروسی مذهبی,عروسی مذهبی,عروسی مذهبی

عروسی مذهبی شاد

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات نظافتی,تمیزکار منزل,نظافتکار منزل

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023