پیشنهاداتی برای خرید هدیه برای بهترین دوست 

پیشنهادهایی برای خرید هدیه به دوستانتان

 

خرید هدیه برای بهترین دوست چه حسی دارد؟ یک دوست واقعی؛ یک دوست خیلی واقعی. از آن دوست ها که از کارهای مخفیانه و رازهای شما با خبر است و تنها کسی است که ماجراجویی‌های شما را بدون قضاوت دنبال می‌کند. از آن آدم‌هایی که حتی اگر از خراب‌کاری‌های شما نیز خبردار شود، باز هم شما را دوست خواهد داشت. هدیه خریدن برای چنین فردی از آن کارهای سهل و دشوار است؛ با آنکه او را و علائقش را خوب می‌شناسید اما باز هم انتخاب هدیه‌ای که او را خوشحال کند، برای شما یک فرآیند پیچیده است. شاید دوست های زیادی داشته باشید اما دوستی که بتوانید به راحتی با او درباره‌ی خانواده، مشکلات مالی‌، ماجراهای عاشقانه و اشتباه های کاری و شخصی‌تان حرف بزنید، زیاد پیدا نمی شود. در این مطلب به شما پیشنهادهایی برای خرید هدیه برای دوست خوبتان ارائه می دهیم.


بهترین پیشنهاد های خرید هدیه برای بهترین دوست
به این چیزها که فکر می‌کنید به این نتیجه می‌رسید که او را بهتر از خودش می‌شناسید. حتی بهتر از او می‌دانید که چه چیزی را دوست دارد، چه چیزی او را خوشحال می‌کند و به چه چیزی نیاز دارد. اینها را کنار بگذارید. به این بیندیشید که چطور می‌توانید یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین افراد زندگی‌تان را هیجان‌زده کنید؛ یک هدیه‌ی جالب، خیال‌انگیز و شاید خیرخواهانه!

 

ما برای شما پیشنهادهایی داریم که احتمالاً از بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید بسیار گران تر است. اما شما با یک برنامه ریزی خوب برای سورپرایزکردن او در روز تولدش و یا هر مناسبت دیگری، می توانید دیگر دوستان‌تان را نیز در این کار شریک کنید. شما آنقدر با او صمیمی هستید که از برخی از اعضای خانواده‌ی او نیز بخواهید که در این کار شما را یاری کنند. پس خیلی به محدودیت های مالی در این زمینه فکر نکنید.

 

وسایل سفر؛ کوله بار خاطره بازی

دوستان صمیمی معمولاً این توانایی را دارند که ساعت ها بدون مشکل با هم خوش بگذرانند و یا برای سفرهای کوتاه و طولانی برنامه ریزی کنند. مقصد بعدی سفرتان کجاست؟ کوله ها را بردارید، کفش ها را بپوشید و راه بیفتید. شاید دوست شما به یک کوله ی سفر جدید احتیاج داشته باشد و یا یک زیرانداز تازه که هر دو بتوانید زیر سایه‌ی درخت، روی آن دراز بکشید.

اگر دوست تان عازم یک سفر طولانی برای ادامه‌ی تحصیل و یا زندگی است، به فکر یک چمدان و یا ساک سفر خوب برای او باشید. بگذارید در تمام طول آن سفر لعنتی، چهره‌ی شما که کوله بار رفتنش را مهیا کرده اید، جلوی چشمانش باشد.

 

اگر دوست تان عازم یک سفر است، یک چمدان و یا ساک سفر خوب برای او هدیه بدهید

 

یک ساعت هوشمند؛ راه‌ و رسم دیوانه بازی
دوست تان از آن عشق گجت ها است؟ از آن دیوانه هایی که صدای گوشی اش ضربان قلب اوست؟ احتمالاً تا الآن به اندازه‌ی کافی به خاطر غرق‌شدن در تکنولوژی او را سرزنش کرده اید، بارها تبلتش را به گوشه ای پرتاب کرده اید و احتمالاً وقتی غرق در پاسخ دادن به پیام‌هایش بوده است، با یک پس‌گردنی از خجالتش درآمده‌اید! اشکالی ندارد! حالا وقت آن است که به او بگویید با تمام این حرف‌ها باز هم او را دوست دارید و به علائقش احترام می‌گذارید. چرا با یک ساعت هوشمند او را هیجان‌زده نمی کنید؟

 

دوربین ؛ دنیای رنگ ها و شکل ها

همیشه از عکاسی خوشش می آمده است. یک دوربین شکسته و چسب خورده‌ی به یادگار مانده از دوران قاجار دارد که با آن هم معجزه می کند. درست است که همیشه بهترین و ناب ترین ناسزاهای تان را برای هم نگه می دارید؛ این خاصیت بهترین دوست بودن است؛ ولی گاهی به هم کمک کنید که رویاهایتان روی زمین نماند. نترسید! دوربین رقیب شما در دوستی نخواهد شد؛ ولی با چنین هدیه ای او را به آسمان می فرستید.

 

اگر دوستتان عاشق عکاسی است خرید یک دوربین برای هدیه دادن به آن مناسب است

 

ماساژور؛ ساعتی برای آرامش

هنوز هم پیشنهادی مناسب برای خرید هدیه برای بهترین دوست خود پیدا نکرده اید؟ بهترین دوست ها معمولاً زیاد برای هم ناله می کنند. تا کنون چند بار موقع برگشتن از سر کار و یا میان یک روز تعطیل کسل کننده راه تان را کج کرده اید و به سمت خانه اش روانه شده اید؟ حتماً به‌اتفاق، کمی به این دنیا و متعلقاتش ناسزا گفته اید و بعد به این نتیجه رسیده اید که به کمی استراحت نیاز دارید، به کمی آرامش.

گاهی یک ماساژور غُرپارتی شما را لذت بخش تر می کند. ضمن اینکه کمک می کند انرژی ای که در طول روز از دست داده اید تا حدودی تجدید شود. با خرید چنین هدیه ای خودتان هم از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

 

با خرید ماساژور خودتان هم از مزایای آن بهره مند خواهید شد

 

کتاب‌ ؛ یک علاقه‌ی ناب، یک چاشنی تاثیرگذار برای تکمیل هدیه

شاید شاعرپیشه باشد؛ یا از آن آدم های خوره‌ی کتاب، موریانه‌ی خواندن. اگر چنین است حتماً دلش می خواهد کتابخانه اش از آثار نویسنده های معروف و یا کتاب هایی در بحث و نقد تألیفات آنها پر باشد. این علاقه اش همیشه هم باب میل شما نیست و گاهی کلافه تان می کند. در هر حال مهم این است که بداند فرد مهمی در زندگی شماست؛ یک دوست واقعی تا همیشه.

 

کتاب هدیه ای مناسب دوستان شاعرپیشه است

 

عروسک یک هدیه اعجاب انگیز برای تکمیل هدایای دیگر
عروسک یکی از مواردی است که سن و سال نمی‌شناسد. مخصوصا اگر کیفیت بالایی داشته باشد و طراحی آن خنده آور و بامزه باشد. مرد و زن نمی شناسد و هر جنسیت و سنی با دیدن یک عروسک بامزه لبخند می‌زند. اگر می‌خواهید هدایای خود را تکمیل کنید در کنار یک کتاب خوب می‌توانید یک عروسک بامزه هم بگذارید تا دیگر روی دست شما کسی پیدا نشود.

 

منبع : blog.bamilo.comمهارت های خانه داری

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------