تصفیه آب راد گستر نوینX

تازه های متفرقه خانه داری


قانون نگهداری حیوان در آپارتمان,نگهداری حیوان در آپارتمان ,نگهداری حیوان در واحد خصوصی

قانون نگهداری حیوان در آپارتمان چگونه می باشد؟

قانون نگهداری حیوان در آپارتمان نگهداری حیوان در آپارتمان در حال حاضر در حالی هر روز به تعداد کسانی…

ورود این مواد به راه آب و فاضلاب ممنوع!! 

با موادی که باعث گرفتگی لوله ها می شوند آشنا شوید

 

مردم اغلب هنگام ظرف شستن و... چیزی را در زیر آب تخلیه می کنند و حتی به عواقب آن فکر نمی کنند. آیا می دانید که چیزهایی هرگز نباید در راه آب ریخته شوند؟ توصیه می کنیم این لیست را یک بار و برای همیشه به خاطر بسپارید.

برنج و ماکارونی

ماکارونی و برنج به مرور زمان آب را جذب می کنند و بسیار بزرگتر از گذشته می شوند. و زمان زیادی طول می کشد تا آنها در آب حل شوند، که به راحتی می تواند باعث گرفتگی راه آب شوند..

 

ماکارونی و برنج به مرور زمان آب را جذب می کنند و باعث گرفتگی چاه می شوند

 

پوست تخم مرغ

مردم فکر می کنند اگر پوسته تخم مرغ را به قسمت های کوچک خرد کنند، گیر نمی افتد، اما این کاملاً درست نیست. قطعات کوچک می توانند به یکدیگر گیر کنند که می تواند با گذشت زمان یک قطعه بزرگ شکل بگیرد و منجر به گرفتگی شود.

 

پوسته های تخم مرغ به هم گیر می کنند و راه آب را می بندند

 

آرد

تصور کنید که آرد و آب در داخل سیفون شما ترکیب شده و یک ترکیب چسب مانند درست می کنند. این مخلوط می تواند زباله های دیگر را به خود جذب کند و گرفتگی بزرگی را ایجاد کند.

 

آرد و آب خمیر چسبناکی به وجود می آورند که سبب گرفتگی لوله های فاضلاب می شوند

 

دارو

برخی تصور می کنند که دارو به راحتی در آب حل می شود، بنابراین قرص ها را در راه آب می اندازند. در واقعیت، آنها در آب حل نمی شوند، آنها آب را آلوده می کنند. فیلترهای آب می توانند اکثر میکروارگانیسم ها را پاک کنند اما هیچ فیلتری وجود ندارد که بتواند آلودگی داروها را از آب پاک کند.

 

داروها درون آب حل نمی شوند علاوه برگرفتگی لوله سبب آلوده شدن آب و لوله ها می شوند

 

مو

مو یکی از شایع ترین دلایلی است که لوله ها در حمام قفل می شوند. این خصوصاً در مورد موهای بلند صدق می کند. زمانی که موها به داخل زهکشی می شوند، درون آن گیر می کنند و یک توپ تشکیل می دهند که به عنوان یک توری برای سایر زباله ها عمل می کند. بنابراین، دفعه دیگر که موها را از برس یا شانه ی خود تمیز می کنید، حتماً آن را داخل سطل زباله انداخته و سعی کنید قبل از دوش گرفتن، هر بار موهای خود را شانه بزنید. با این کار میزان موهای موجود در چاه کاهش می یابد.

 

موها سبب گیر افتادن آشغال های دیگر در راه آب می شوند

 

برچسب های میوه و ظروف

حتی اگر برچسب ها بسیار کوچک هستند ، شما باید آنها را به جای انداخت در راه آب، در سطل زباله بیاندازید. مشکل اینها این است که روی آنها چسب وجود دارد. و خود استیکرها از موادی ساخته شده اند که برای تجزیه بسیار زمان زیادی می برد.

 

استیکرهای میوه به علت داشتن چسب باعث گرفتگی لوله ها می شوند

 

ضایعات ساختمانی

مهم نیست که زباله های ساختمانی از کجا به وجود آمده است، شما هرگز نباید آنرا داخل چاه تخلیه کنید. خواه این قطعه ها کوچک یا بزرگ باشند. تکه های بزرگ گرفتگی ایجاد می کنند و ریزه ها می توانند راه های آن را به طور کامل ببندند و حتی به مشکلات جدی تری منجر شوند.

 

ریختن ضایعات ساختمانی خطرات جدی از گرفتن لوله ها را به وجود می آورد

 

کاندوم

ممکن است در ابتدا کاملاً بی گناه به نظر برسند ، اما باید در نظر داشته باشید که آنها از لاتکس ساخته شده اند که هرگز حل نمی شوند. آنها همچنین می توانند بسیار خوب کش بیایند و درون لوله ها گیر کنند. علاوه بر این، کاندوم ها می توانند از هوا، آب یا سایر زباله ها پر شوند که منجر به گرفتگی بسیار جدی می شود و خلاص شدن از آن بسیار سخت است.

 

کاندوم سبب کش آمدن و جمع کردن آشغال های دیگر در چاه می شود

 

ته سیگار

مشکل این است که فیلتر سیگار مصنوعی است و آب را جذب می کند و منبسط می شود. بدترین قسمت این است که هرگز حل نمی شود. دود سیگار همچنین حاوی مواد شیمیایی مضر مختلفی مانند نیکوتین است که می تواند منبع آب را آلوده کند.

 

ته سیگار علاوه بر حل نشدن باعث بزرگ شدن و بستن راه آب می شود

 

محصولات زنانه

همه می دانند که این موارد برای جذب رطوبت طراحی شده است، بنابراین می توانند به طور چشمگیری در اندازه افزایش یافته و به یک گرفتگی بسیار جدی منجر شوند.

 

محصولات زنانه با جذب آب بسیار بزرگ می شود و راه آب و فاضلاب را می بندد

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------