خریدفرش,فرش ماشینی,فرش دستبافX

تازه های متفرقه خانه داری


هدیه دادن عکس, ایده برای هدیه دادن عکس, چند ایده برای هدیه دادن عکس

ایده برای هدیه دادن عکس

هدیه دادن عکس عکس هدیه بدهید عکس‌ها قدرت زیادی در به وجود آوردن احساس خوب دارند. چون که نشان دهنده…

از بین بردن عنکبوت ها و حشرات در خانه با مواد طبیعی 

با مواد طبیعی عنکبوت ها را در خانه خود دور کنید

 

مواد شیمیایی که اغلب برای خلاص شدن از حشرات موذی استفاده می شود می تواند برای افراد کوچک و حیوانات خانگی ما مضر باشد.

مواد شیمیایی که اغلب برای خلاص شدن از حشرات موذی استفاده می شود می تواند برای افراد کوچک و حیوانات خانگی ما مضر باشد. همانطور که مطالعات نشان داده است، آنها همچنین برای محیط زیست هم مضر هستند. استفاده از مواد طبیعی برای دور کردن این موجودات مزاحم راهی بهتر است.

 

به شما نشان خواهیم داد که با استفاده از محصولات طبیعی ساده خانه خود را از این حشرات خالی کنید.

 

کفشدوزک ها نیز جز حشرات موذی محسوب می شوند، اما بهتر است که آنها را در باغچه خود داشته باشید کفشدوزک ها باعث از بین رفتن مواد غذایی می شوند.

 

می توانید از گل ها و گیاهانی مانند سیلان، شوید، رازیانه، زیره سیاه، بومادران، شمعدانی معطر استفاده کنید تا کفشدوزک ها را در باغچه خود قرار دهید.

 

کفشدوزک ها را به باغچه خود منتقل کنید

 

از روغن نعناع استفاده کنید

روغن نعناع ماده قوی و مؤثر برای دفع حشرات است. اما می تواند باعث تحریک پوست در افراد و حیوانات اهلی شود. برای جلوگیری از این امر، توصیه می شود روغن نعناع خالص را با آب مخلوط کنید تا رقیق شود. این مخلوط را در مکان هایی که فکر می کنید عنکبوت و حشرات دیگر پنهان شوند، اسپری کنید. همچنین، آن را در امتداد در و پنجره های خود اسپری کنید تا از ورود آن ها جلوگیری کنید.

 

روغن نعناع ماده قوی و مؤثر برای دفع حشرات است

 

اسپری ضد آفت طبیعی خود را بسازید.

شما می توانید با ساخت مواد طبیعی حشرات را دفع کنید. برای این کار، سرکه سیب، روغن، فلفل و صابون مایع را به خوبی در یک بطری اسپری مخلوط کنید. این محلول را هر روز در خانه خود اسپری کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که آن را در آستانه پنجره ها، پنجره ها، و درها اسپری کنید تا حشرات از بین بروند.

 

با سرکه سیب، روغن، فلفل و صابون مایع محلولی تهیه کنید و در خانه اسپری کنید

 

خانه و محیط اطراف خود را تمیز نگه دارید.

ناگفته نماند که حشرات مزاحم در نقاط کثیف بیشتر می روند، بنابراین برای اینکه آنها را در معرض خطر قرار دهید، مهم است که محیط اطراف خود را تمیز نگه دارید. حداقل یک بار در هفته خانه خود را به طور کامل گردگیری کنید. تمیز کردن مکان های سخت و خارج از دید، مانند زیر تختخواب یا بالای کمدها را فراموش نکنید. را حتما تمیز کنید.

 

 

تمامی نقاط خانه خود را تمیز کنید

 

در اطراف محیط منزل از سرو استفاده کنید.

بوی چوب سرو چیزی است که بسیاری از حشرات از جمله عنکبوت ها آن را دوست ندارند. بنابراین افزودن مقداری مالچ سرو در اطراف محیط خانه و در چمن راهی آسان برای اطمینان از عدم وجود اشکالات است. همچنین می توانید با مخلوط کردن روغن سرو و آب و پاشیدن آن در اطراف خانه خود اسپری دفع عنکبوت درست کنید.

 

حشرات از بوی چوب سرو خوششان نمی آید

 

پوست مرکبات را در اطراف خانه خود قرار دهید.

این بوی مرکبات تازه چیزی است که حشرات را آزار می دهد. ممکن است از پوست هر مرکبات از جمله پرتقال، لیمو یا آهک استفاده کنید. این لایه برداری ها را در اطراف خانه خود، در نزدیکی درها، پنجره ها، قفسه ها و مکان های دیگر قرار دهید که گمان می کنید حشرات می توانند از آنجا وارد خانه شما شوند. به خاطر داشته باشید که هر 48 ساعت یکبار این لایه بردارها را تعویض کنید.

 

بوی مرکبات تازه چیزی است که حشرات را آزار می دهد

 

شاه بلوط های استراتژیک را در اطراف خانه خود قرار دهید.

یکی از شگفت آورترین مواد دافع حشرات (به خصوص عنکبوت ها) شاه بلوط است. آنها کاملاً از بوی آن متنفر هستند. بنابراین، قرار دادن آنها از لحاظ استراتژیکی در نزدیکی درها، پنجره ها، کمد ها و مکان های دیگر، اطمینان حاصل خواهد کرد که این حشرات از این مکان ها وارد نشده اند.

 

شاه بلوط یکی از شگفت آورترین مواد دافع عنکبوت ها است

 

از بسیاری از روغن های ضروری دفع حشرات استفاده کنید.

بسیاری از روغن های ضروری دارای خاصیت دفع حشرات هستند. اما آنها همچنین می توانند باعث سوزش پوست در افراد به خصوص نوزادان و حیوانات اهلی شوند. برای جلوگیری از این کار، به جای اینکه آنها را مستقیماً اسپری کنید، آنها را با آب مخلوط کنید تا روغن آن را رقیق کرده و با استفاده از یک بطری اسپری آن ها را اسپری کنید. یکی از روغن های ضروری روغن اکالیپتوس است که بسیار قدرتمند است. می توانید آن را اسپری کنید و یا توپ های پنبه ای کوچکی را با آن خیس کنید و آنها را در اطراف خانه خود قرار بدهید.

 

روغن اکالیپتوس روغنی قدرتمند برای از بین بردن حشرات می باشد

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------