راهنمای خرید سرویس کالسکه + تصاویر مدل های ست کالسکه مدل های سرویس کالسکه, تصاویر ست سرویس کالسکه

کالسکه دوقلو

 

نکات خرید سرویس کالسکه

اگر زیاد از کالسکه استفاده می کنید، ستی سبک خریداری کنید. زیرا به غیر از کالسکه، باید از کریر، ساک، روروئک و لوازم دیگر نوزاد خریداری کنید.

راهنمای خرید کالسکه :

اگر اهل پیاده روی و یا راه رفتن های زیاد هستید پیشنهاد می کنیم کالسکه ای تهیه کنید و برای راحتی خود، کودکتان را در آن قرار بدهید.

 

هنگام خرید کالسکه نوزاد به چه نکاتی توجه کنیم؟ نکته ی بسیار مهمی که توجه کردن به آن را بسیار تأکید می کنیم، این است که هنگام خرید هر نوع کالسکه ای در مورد استاندارد بودن آن مطمئن شوید. دقت کنید تمام نکات ایمنی جهت حفظ سلامتی کودک شما در هر کالسکه ای که می خرید، رعایت شده باشد. معمولاً وجود حرف E، نشان دهنده استاندارد بودن آن است.

 

توجه کنید که کمربندهای ایمنی ساخته شده در کالسکه، از نوع ایمن ترین آن و پنج نقطه ای باشد تا بتواند از تمام قسمت های بدن نوزاد محافظت کند. حتماً پس از ایمنی به طرح و رنگ کالسکه دقت کنید. ترکیب رنگ هایی را برای خرید کالسکه نوزاد، انتخاب می کنید دخترانه و یا پسرانه نباشد تا بتوانید برای فرزند بعدی هم استفاده کنید. جنس پارچه ی کالسکه کاملا خالص، ضد تعریق و بدون حساسیت باشد. تا به پوست نوزادتان آسیب نرساند.

 

کالسکه های خیلی ازران که جنس خوبی ندارند و کالسکه های خیلی گران خریداری نکنید. باید بدانید که نوزادتان مدت زیادی از آن استفاده نمی کند. 

 

کالسکه با بدنه آلومینیومی بخرم یا آهنی؟

انتخاب کالسکه ی مناسب به قیمت آن بستگی ندارد بلکه به استفاده هایی که از آن می کنید، بستگی دارد. اگر شما چند ساعت در هفته از کالسکه در پیاده روی هموار استفاده کنید، قطعا نیازی به خریدن یک مدل گران قیمت ندارید. کالسکه های گران قیمت ظاهری زیباتر دارند، از آلومینیوم سبک تری ساخته شده اند و به همین دلیل مقاومت بالاتری دارند. عمر چرخ ها و ترمز این کالسکه های گرانقیمت بیشتر است اما خودتان بررسی کنید که بر اساس میزان و نوع استفاده از آن به کدام یک از آنها نیاز دارید.

 

کالسکه ای بخرید که سایبان داشته باشد:

کالسکه ای خریداری کنید که سایبان ضدآب یا چتر داشته باشد تا در مواقع بارانی یا آفتابی از کودک محافظت کند.

 

ارتفاع کالسکه چقدر باشد ؟

کالسکه ای که ارتفاع دسته آن قابل تنظیم است را انتخاب کنید تا شما و یا همسرتان که قدهای متفاوتی دارید به راحتی بتوانید آن را حرکت دهید و اذیت نشوید اما اگر قرار است تنها یک نفر از آن استفاده کند، یک کالسکه با دسته های ثابت هم می تواند برای شما کافی باشد.

 

انواع کالسکه :

کالسکه ها انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نوع کارایی آن ها، کالسکه را تهیه کنید. این مدل های شامل: کالسکه دوقلو, کالسکه مسافرتی، کالسکه سنتی، کالسکه ورزشی، کالسکه چتری و یا دسته عصایی،  کالسکه با قابلیت نصب کری کات،

 

نکاتی برای خرید کالسکه

 

آشنایی با انواع کاسکه ها

 

مدل های کالسکه

 

مدل کالسکه

 

انواع سرویس کالسکه

 

نمونه هایی از کالسکه برای دوقلوها

 

ست سرویس کالسکه

 

راهنمای خرید کالسکه

 

مدل کالسکه های شیک

 

کالسکه مدرن

 

شیک ترین مدل کالسکه

 

انواع کالسکه های شیک

 

ست های شیک کالسکه

 

ست های کالسکه

 

مدل های سرویس کالسکه

 

مدل های جالب کالسکه

 

کالسکه های دوقلو

 

ست های شیک سرویس کالسکه

 

مدل سرویس کالسکه

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------