چگونه احساس ثروتمند بودن کنید؟ روش های ثروتمند شدن,راهنمای ثروتمند شدن

با این کارها احساس ثروتمندی کنید

 

موفق بودن نیازمند نوعی ذهنیت خاص است. به دست آوردن ذهنیت میلیاردری آسان است؛ فقط کافی است از افراد ثروتمند الگوبرداری کنید.

زیاد برنامه‌ریزی نکنید؛ فقط عمل کنید

بعضی مواقع خود را موفق «فرض» کنید: زمانی می خواهید کاری کنید، برای آن برنامه ریزی کنید و در این کار هم افراط می کنید، مثلا کاغذ بزرگی برمی‌دارید و آن را با برنامه های آینده‌ی خود سیاه می کنید. اگر شما هم به این مشکل مبتلا هستید، راه حلی برای شما داریم. آماده‌اید؟ اول شلیک، بعد نشانه گیری.

 

بله، این دقیقا برخلاف تمریناتی است که در میدان تیر سربازی به شما آموزش داده‌اند. ما می‌گوییم اول آتش، بعد نشانه‌گیری. در واقع اشکال کار اینجاست که وقت خود را بیش ازحد صرف نشانه گیری می کنید، آنقدر زیاد که اصلا ماشه را نمی چکانید. اگر سربازی رفته باشید و روی خاک های میدان تیر دراز کشیده باشید، می دانید که هرچه بیشتر نشانه بگیرید، دست تان هم بیشتر می لرزد. پس به جای اینکه فکر و ذهن خود را درگیر این کنید که بزنید وسط هدف، تفنگ را سریع در دست بگیرید و یک نگاه تند و سریع هم به هدف بیندازید و بعد: آتش. اگر بخواهید از این دستورالعمل فراتر بروید و دقت بیشتری به خرج بدهید، با شکست روبه رو خواهید شد.

 

باور کنید امکان ثروتمند شدن وجود دارد

راه‌های زیادی برای به دست آوردن پول وجود دارد. تنها باید این باور را در خود پرورش دهید که "شما لیاقت کسب ثروت را دارید" هر چیزی ممکن است. اما قبل از آنکه چنین اتفاقی بیفتد، باید باورهای خود را شکل دهید.

 

نسبت به داشته هایتان شکرگزار باشید

در صورتی که نشسته اید و به این موارد فکر می کنید، "من خانه ام را دوست ندارم، ای کاش خانه بزرگتری داشتم" یا "من از رانندگی با این ماشین خجالت می‌کشم و دیگر تحمل ندارم تا ماشین جدیدی پیدا کنم"، در این صورت شما با افکار منفی، ارتعاشات منفی را ارسال می کنید. بر طبق قانون جذب، افکار منفی هیچگونه مورد مثبتی را ایجاد نخواهد کرد. در عوض شما باید نسبت به خانه و اتومبیل خود احساس رضایت داشته باشید. باید نسبت به این که سقفی بالای سر شما قرار دارد و تختی که برای خوابیدن در اختیار شما هست یا غذایی که روی میز شما وجود دارد، سپاسگزار باشید. هر چه نسبت به داشته‌های خود سپاسگزار باشید، احتمال دارد موارد بیشتری را جذب نمایید.

 

افراد ثروتمند باور دارند شروع یک بیزینس، سریع ترین راه کسب ثروت است

مردم عادی و معمولی فکر می‌کنند که شروع یک بیزینس یک کار پرخطر و مخاطره آمیز است. حقیقت این است که داشتن یک شغل، امن‌تر از راه اندازی یک بیزینس به صورت شخصی نخواهد بود. افرادی که برای خودشان کار می‌کنند این قدرت را دارند که فعالانه بیزینس خود را پیگیری نمایند و درآمد خود را افزایش دهند. البته، برای شروع یک بیزینس ریسک‌هایی وجود دارد، اما افراد ثروتمند می‌دانند که بزرگترین ریسک این است که روی خود شرط بندی کنند.

 

"در حالی که افراد ثروتمند اقدام به راه اندازی کسب و کار خود می‌کنند و در نتیجه سودهایی از راه اندازی آن می‌برند، مردم عادی به دنبال کسب و کاری ثابت هستند و بنابراین، این شانس را نخواهند داشت که برای خود فرصت خلق ثروت را ایجاد کنند. افراد عادی با ثبات مالی که از طریق مشاغل کم درآمد و افزایش حقوق سالانه‌ای که به دست می آورند، زندگی خود را تضمین می کنند.

 

افراد ثروتمند شروع یک بیزینس را، سریع ترین راه کسب ثروت می دانند

 

کارهایی که باعث می شود احساس ثروتمندی کنید
برای اینکه ثروتمند باشید همیشه لازم نیست یک حساب بانکی پر از پول داشته باشید! با لذت بردن از کوچک ترین چیزها در زندگی می توان احساس ثروتمند بودن کرد. پس امروز نگران حساب بانکی خود نباشید و کارهایی که باعث می شود احساس کنید ثروتمندترید را انجام دهید.

 

مرتب کردن و سازماندهی کمدها
حتما برای شما هم پیش آمده که با تماشای کمد لباس های افراد ثروتمند به آنها حسادت کرده باشید! کمدی پر از لباس های شیک و رنگارنگ که زندگی آنها را لوکس تر نشان می دهد. بد نیست بدانید چیزی که بیش از پول در این مساله مطرح است یک زندگی مرتب و منظم است، کمدی که لباس ها در آن به ترتیب، اتوکشیده و منظم چیده شده اند جلوه بیشتری از کمد نامرتب با لباس های چروک دارد وقتی به چنین کمدی نگاه می کنید ناخودآگاه آن شخص را ثروتمندتر می بینید در حالیکه می توانید با مرتب کردن کمد لباسها و نظم و ترتیب دادن به آن، از خود چهره ثروتمندتری بسازید.

 

کمدی پر از لباس های شیک و رنگارنگ که زندگی آنها را لوکس تر نشان می دهد

 

داشتن یک باغچه کوچک اختصاصی

جالب است بدانید برخی از محققان معتقدند وقتی یک باغچه کوچک در خانه دارید و می توانید در آن گیاهانی بکارید که در غذا پختن به شما کمک می کند، حتی بدون خارج شدن از خانه و خرید کردن احساس خوبی خواهید داشت. هرچند در زندگی آپارتمان نشینی شاید کاشتن برخی از این گیاهان و نگهداری از آنها سخت باشد اما همیشه رسیدگی به گل و گیاه، حتی اگر هیچ محصولی نیز به شما تحویل ندهد، احساس بهتری به شما خواهد داد.

 

می توانید در باغچه تان گیاهانی بکارید که در غذا پختن به شما کمک می کند

 

خوردن صبحانه ای مفصل و خوشمزه

اکثر ما بیشتر روزهای هفته را سر کار هستیم و فرصت خوردن صبحانه ای مفصل با دوستان نداریم. بد نیست گاهی اوقات این فرصت را به خود بدهید که صبحانه ای مفصل خارج از خانه بخورید و زمانی را با دوستان بگذرانید. وقتی صبحانه آماده می خورید کمی احساس ثروت و قدرت بیشتری خواهید داشت تا زمانیکه خودتان صبحانه آماده می کنید.

 

هرزگاهی این فرصت را به خود بدهید که صبحانه ای مفصل خارج از خانه بخورید

 

استفاده از گل های تازه در فضای خانه

نه تنها گل های تازه و رنگارنگ به چهره و فضای خانه رونق بیشتری می دهند بلکه باعث می شوند روح و ذهن شما آزادتر شود. گیاهان با خستگی مبارزه می کنند و باعث می شوند تمرکز و توجه بیشتری به کارها داشته باشید. بد نیست برای خود گل یا گلدان بخرید و در اتاق قرار دهید. این کار باعث می شود فضای خانه زنده دیده شود و احساس بهتری داشته باشید.

 

برای خود گل یا گلدان بخرید و در اتاق قرار دهید

 

رفتن به استخر

وقتی تصاویری از دوستان می بینید که کنار دریا یا استخر هستند به آنها غبطه می خورید و احساس می کنید زندگی شما کسل کننده تر از آنهاست، این در حالیست که لذت بردن از تفریحات آبی مختص پولدارها نیست بلکه این قدرت آب است که حال شما را بهتر می کند. می توانید آخر هفته با دوستان به استخر بروید و یک نوشیدنی خنک کنار استخر بنوشید. شما متوجه خواهید شد بدون اینکه هزینه هنگفتی پرداخت کرده باشید از روزتان لذت برده اید و احساس ثروتمند بودن داشته اید.

 

آخر هفته با دوستان به استخر بروید و یک نوشیدنی خنک کنار استخر بنوشید

 

ماساژ بگیرید

یک روز را به رسیدگی به خود اختصاص دهید، به ماساژ بروید و با اینکار ریلکس بدن و ذهن را آرام کنید. به یاد داشته باشید از پولی که دارید لذت ببرید و آن را برای خودتان هم خرج کنید. چه چیز بهتر از یک ماساژ که بتواند روح و جسم شما را آرام و ریلکس کند. وقتی به خود توجه داشته باشید بدون شک احساس بهتری نسبت به زندگی خواهید داشت و احساس ثروتمند بودن به شما دست خواهد داد.

 

از پولی که دارید لذت ببرید و آن را برای خودتان هم خرج کنید

 

دوختن لباس

خریدن لباس کار ساده ای است اما اینکه لباسی دقیقا با پارچه و مدلی که می خواهید در بازار پیدا کنید، سخت است. می توانید با پرداخت همان هزینه لباسی سفارش دهید که دقیقا به شکل و طرح دلخواه شما دوخته شود. وقتی لباسی که می پوشید دقیقا اندازه تنتان باشد، بدون شک احساس می کنید مثل سلبریتی ها روی فرش قرمز قدم گذاشته اید.

 

با پرداخت همان هزینه لباسی سفارش دهید که دقیقا به شکل و طرح دلخواه شما دوخته شود

 

هنگام پرداخت قبوض خود، خوشحال باشید

مطمئناً زمانی که قصد دارید قبوض خود را پرداخت نمایید، احساس دلشوره دارید. اکثر مردم این حس را تجربه کرده‌اند. به این دلیل که تمرکز آنها بر جوانب منفی این موضوع است. آنچه ذهن آنها را مشغول ساخته است، این است که چه مقدار پول از دایره اختیاراتشان خارج می‌شود و بازگشتی نخواهد داشت. لازم است این طرز تفکر را بازسازی نمایید.

 

زمانی که قبوض خود را پرداخت می‌نمایید، خوشحال باشید. حدس بزنید چرا باید چنین تفکری داشته باشید؟ به این دلیل که در واقع شما این امکان را دارید که قبوض خود را پرداخت کنید. در صورتی که نتوانید آنها را پرداخت نکنید، به این معنا است که پول لازم برای پرداخت قبوض خود را در اختیار ندارید. بنابراین به خاطر پرداخت آنها سپاسگزار باشید. با این طرز تفکر، مکانی برای زندگی شما فراهم خواهد شد، ماشینی در اختیار دارید که می‌توانید با آن رانندگی کنید و غذایی برای خوردن دارید. بسیار رضایت بخش خواهد بود!

 

بالابردن اطلاعات
دانش، نه تنها قدرت شماست بلکه وقتی ذهن پری داشته باشید ثروت بیشتری نیز خواهید داشت. نمی گوییم باید حتما مدرک PhD داشته باشید اما بالابردن اطلاعات و به روز بودن می تواند بسیار ارزشمند باشد. وقتی در جمعی هستید که درباره بیشتر مطالب، اطلاعات دارید و می فهمید درباره چه موضوعی صحبت می کنند، از شما شخصی ثروتمندتر نشان دهد، بدون اینکه کسی بداند در حساب بانکی شما چه مقدار پول است !

 

بالابردن اطلاعات و به روز بودن می تواند بسیار ارزشمند باشد

 

سفر رفتن
از تعطیلات لذت ببرید. چه تعطیلات کم، چه طولانی. سفر رفتن همیشه باعث می شود شما احساس ثروت بیشتری داشته باشید. چه در یک هتل لوکس بمانید، چه در یک خانه بومی اقامت کنید. ترک کردن خانه و قدم گذاشتن به فضای جدید و تماشای زیبایی ها و تجربه هیجانات جدید از شما انسان کامل تری می سازد و باعث می شود خودتان را فردی قدرتمندتر ببینید و احساس ثروتمند بودن بکنید.

فراموش نکنید که تجربیات شما بهترین ثروتی است که می توانید انباشته کنید.

 

سفر رفتن همیشه باعث می شود شما احساس ثروت بیشتری داشته باشید

 

چگونه از قوانین جذب ثروت استفاده کنیم؟

روی چیزهایی که ندارید یا هرگز نمی‌توانید آنها را داشته باشید تمرکز نکنید. جهان چیزی را به سمت تان می فرستد که روی آن تمرکز می کنید. دیگر بر شکست خوردن تمرکز نکنید. زمانی که پولدار شدید، هیجان‌زده شوید و روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید.

 

بر روی چیزی که می‌خواهید تمرکز کنید

توجه خود را از روی چیزهایی که شما را ناراحت می کنند بردارید و آنها را با فکر و اندیشه های خوشایند‌تر جایگزین کنید. اگر چه تمرکز روی اندیشه های منفی آسان تر است، اما نمی توانند چیزی را که به دنبال آن هستید، برای شما به ارمغان بیاورند. اگر فکری شما را ناراحت می کند، آن را با فکری دیگر که باعث می شود حس بهتری داشته باشید جایگزین کنید.

 

این فکر تازه می تواند در جهت چیزی که می خواهید، تکانه ای ایجاد کند. اندیشه‌ی جدید نباید موضوع اندیشه‌ی پیشین را داشته باشد. بلکه فقط کافی است اندیشه‌ی بهتری باشد. هدف این است که با استفاده از افکار، جنبش شما بیشتر شود. جنبش بیشتر، همیشه و در همه‌ی حوزه های زندگی منجر به نتایج بهتری می شود.

 

توجه داشته باشید که شما نباید وقوع چیزی را محقق کنید، بلکه فقط باید شرایط را برای وقوع آنها فراهم کنید. سعی کنید احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. زمانی که حس خوبی دارید، می توانید تحرک بیشتری داشته باشید، افراد بهتری را به خود جذب کنید و در جذب موقعیت های بهتر، موفق تر عمل کنید. چنین معادله ای نه تنها در جذب ثروت بیشتر کمک تان می کند، بلکه عشق و خوشحالی بیشتری نیز به سراغ شما می آید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------