بالی، بهشت روی زمینتور لحظه آخری بالی,تور نوروز بالی,هتل های بالی


بالی، بهشت روی زمین در کشور اندونزی قرار گرفته و دو اقیانوس آرام و هند را به یکدیگر متصل نموده است. جزیره بالی از محبوب ترین مقاصد توریستی در دنیا میباشد و جزء بهترین جزیره های جهان شناخته شده است. از نظر اقتصادی مردم بالی در گذشته بیشتر به کشاورزی، ماهیگیری، منبت کاری چوب، نقاشی، طراحی روی پارچه ها میپرداختند، اما در حال حاضر بالی یکی از ثروتمندترین منطقه در کشور اندونزی به شمار میرود و پیشرفت چشم گیری در رشد صنعت خود داشته است. سفر به بالی مختص فصل خاصی نیست و در هر زمان میتوانید به این بهشت زمینی بروید. جزیره بالی دیدنی های متعدد و بی شماری دارد که به اختصار به چند نمونه از آن میپردازیم:


1 – روستای باتوبولان: این روستا در شرق پایتخت دنپاسار قرار گرفته که در آن مردم رقص محلی خود که بارونگ نام دارد انجام میدهند، روستای باتوبولان یک مکان تاریخی با فرهنگ هنری مشهور در دنیا میباشد.


2- جشن گالونگان: از مهم ترین جشنواره های بالی گالونگان و کونینگن میباشند. اجرا این جشنواره تا 10 روز ادامه داشته و مردم بالی معتقد هستند که خدایانشان برای دیدن این جشن به زمین می آیند. در این جشن مردم بهترین جامه ی خود را میپوشند و فضا را با گل و میوه تزیین می کنند.

 

تور لحظه آخری بالی,تور نوروز بالی,هتل های بالی

 
3- مرکز خرید دیسکاوری: زیباترین و لوکس ترین فروشگاه در بالی، مرکز خرید دیسکاوری است که تمامی برند های برتر جهان را با قیمت مناسب ارائه کرده است. این مرکز خرید در منطقه کوتا در کنار دریا واقع شده است.


بالی تنوع غذایی بسیاری دارد و میتوانید انواع طعم های اروپایی، مکزیکی، آسیایی، اندونزی و اسپانیایی را با هزینه مناسب تهیه کنید و از خوردن این غذاها لذت ببرید.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------