معروف ترین شهرهای گردشگری جهان با گران ترین هتل ها+ تصاویربا این که می توان در طول سفر در مکان هایی ارزان تر زمان را سپری کرد، افرادی هستند که می خواهند بهترین تجربه مسافرتی را به دست آورند و به همین خاطر هزینه بسیاری را صرف اقامت در بهترین هتل های دنیا می کنند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که افراد بسیاری حاضر هستند تا هزینه سنگینی را صرف اقامت در بهترین هتل های یک منطقه کنند. این موضوع باعث شده است تا قیمت هتل های تعدادی از  گرانترین مناطق گردشگری جهان به شدت افزایش یابد.

نگاه داریم به تعدادی از معروف ترین شهرهای گردشگری جهان با گران و بهترین هتل های دنیا، بر اساس قیمت متوسط یک اتاق برای هر شب اقامت.
 
Oahu, Hawaii, U.S
قیمت: 440 دلار
یکی از بهترین هتل های دنیا جزایر هاوایی  آمریکا است. هتل های این جزایر درسال های اخیر با توجه به تعداد زیاد طرافداران با افزایش قیمتی نزدیک به 30 درصد مواجه شده اند که آن ها را در میان گران ترین ها قرار می دهد.

بهترین هتل های دنیا,بهترین هتل ها,تصاویر بهترین هتل های دنیا

قیمت بهترین هتل های دنیا بالاتر از حد معمول بوده است


St John, U.S. Virgin Islands
قیمت: 444 دلار
یکی دیگر از جزایر معروف آمریکا که توانسته با در اختیار داشتن تعدادی از بهترین هتل های دنیا در میان پرطرفدارترین مناطق گردشگری قرار گیرد. قیمت هر شب اقامت در یک هتل ایمن جزیره برابر با 444 دلار است .

بهترین و عالی ترین هتل ها,دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری,بهترین و گران قیمت ترین هتل ها

 یکی از بهترین هتل های دنیا جزایر هاوایی  آمریکا است


Manalapan, Florida, U.S
قیمت: 448 دلار
این منطقه از فلوریدا در سال های اخیر با افزایش قیمت چندانی مواجه نشده است، اما این موضوع در حالی است که قیمت بهترین هتل های دنیا بالاتر از حد معمول بوده است. یکی از بهترین ترین هتل های این منطقه هتلی 5 ستاره 5 الماسی است که توانسته جایگاه خود را در میان بهترین های جهان حفظ کند.

گران ترین مناطق گردشگری جهان,بهترین هتل های دنیا,بهترین هتل ها

بسیاری از افراد هزینه زیادی برای اقامت در بهترین و گران قیمت ترین هتل ها متحمل شوند


Soufriere, St Lucia
قیمت: 448 دلار
جزایر تفریحی و توریستی در میان پرطرفدارترین مناطق گردشگری جهان قرار دارند و به همین خاطر هتل های لوکس و گران قیمت بسیاری در آن ها ساخته شده است. بهترین و عالی ترین هتل های این منطقه با اینکه امکانات بسیاری را به مهمانان خود ارایه می دهند در سال های اخیر با کاهش قیمت رو به رو شده اند.این هتل یکی از دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری جهان را دارد.

تصاویر بهترین هتل های دنیا,بهترین و عالی ترین هتل ها,دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری

یکی از بهترین ترین هتل های این منطقه هتلی 5 ستاره 5 الماسی است


Mahe, Seychelles
قیمت: 448 دلار
با افزایش قیمتی برابر با بیش از 35 درصد هتل های این منطقه توانسته اند در سال های اخیر به سود بسیار قابل توجهی دست یابند. افرادی که به این منطقه سفر می کنند بیشتر با هدف گشت و گذار در طبیعت و بازدید از نقاط منحصر به فرد این منطقه به سفر آمده اند اما حاضرند تا هزینه بسیاری را هم برای اقامت در بهترین و گران قیمت ترین هتل ها متحمل شوند. 

دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری,بهترین و گران قیمت ترین هتل ها,گران ترین مناطق گردشگری جهان

این هتل یکی از دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری جهان را دارد


Wailea (Maui), Hawaii, U.S
قیمت: 470 دلار
یکی دیگر از جزایر هاوایی آمریکا که با بیش از 30 درصد افزایش قیمت مواجه بوده است. به نظر می رسد که بسیاری از مناطق گردشگری هرچقدر هم قیمتشان را افزایش بدهند بازهم افراد بسیاری را جذب می کنند.

بهترین هتل های دنیا,بهترین هتل ها,تصاویر بهترین هتل های دنیا

یکی از گران ترین مناطق گردشگری جهان


West End, Anguilla
قیمت: 449 دلار
یک شب اقامت در بهترین هتل های دنیا یعنی هزینه ای برابر با بیش از 450 دلار. توجه داشته باشید که این قیمت متوسط است و شما در صورتی که بخواهید در بهترین هتل های این منطقه شب را سپری کنید باید نزدیک به 700 دلار هزینه کنید.

بهترین و عالی ترین هتل ها,دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری,بهترین و گران قیمت ترین هتل ها

مناطق گردشگری هرچقدر قیمتشان را افزایش بدهند بازهم افراد بسیاری را جذب می کنند


Bora Bora, French Polynesia
قیمت: 799 دلار
یکی از گران ترین مناطق گردشگری جهان که تعدادی از زیباترین و بهترین هتل های دنیا را در اختیار دارد. هتل های این منطه با توجه به ساخت منحصر به فردشان و امکانات بی نظیری که ارایه می دهند به صورت متوسط هزینه ای برابر با 799 دلار برای مسافران به همراه دارند.

بهترین هتل های دنیا,بهترین هتل ها,تصاویر بهترین هتل های دنیا

یک شب اقامت در بهترین هتل های دنیا یعنی هزینه ای برابر با بیش از 450 دلار

 

 منبع: bazarkhabar.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------