آکواریوم لاست چمبرز؛ بزرگترین آکواریوم خاورمیانهعکس های آکواریوم لاست چمبرز, هتل آتلانتیس, تاریخچه آکواریوم لاست چمبرز

آکواریوم لاست چمبرز از بزرگترین آکواریوم های خاورمیانه است

 

آکواریوم لاست چمبرز دبی در هتل آتلانتیس 

آکواریوم لاست چمبرز در یکی از مدرن ترین شهرهای توریستی جهان یعنی دبی قرار دارد. این آکواریوم از بزرگترین آکواریوم های موجود در امارات و خاورمیانه می باشد. هتل آتلانتیس از لوکس ترین هتل های دبی است که آکواریوم لاست چمبرز را در خود جای داده است.

هتل آتلانتیس

 

بازدید از آکواریوم لاست چمبرز, آدرس آکواریوم لاست چمبرز, آکواریوم لاست چمبرز

آکواریوم لاست چمبرز به دلیل تنوع بالای حیوانات آبزی اش در جهان معروف است

 

هتل آتلانتیس از لوکس ترین هتل های دبی است که در جزیره نخل جمیرا قرار دارد. معماری این هتل به صورتی است که هر ۱۵۳۹ اتاق هتل دارای بالکن هستند و چشم انداز بسیار زیبایی دارد. 

که نمایی از جزیره نخل و آسمان خراش ها است. هتل آتلانتیس بزرگترین آکواریوم و بزرگترین پارک آبی خاورمیانه را در خود جای داده است.

 

پارک آبی اکواونچر 

 

آکواریوم لاست چمبرز کجاست, آکواریوم لاست چمبرز دبی, تفریحات  آکواریوم لاست چمبرز

پارک آبی اکواونچر در هتل آتلانتیس

 

پارک آبی اکواونچر از بزرگترین پارک های آبی خاورمیانه است که در هتل آتلانتیس قرار دارد. البته این پارک در فضای بیرونی هتل قرار دارد و میهمانان می‌ توانند به راحتی به این پارک آبی دسترسی داشته باشند. سرسره های آبی مهیج، پارک آبی کوچکتر برای تفریح کودکان از خصوصیات این پارک آبی است که توجه گردشگران و توریستها را از سراسر جهان به خود جلب می‌ کند و یکی از تفریحات جذاب دبی است.

 

آکواریوم لاست چمبرز

 

 تاریخچه آکواریوم لاست چمبرز, حیوانات آبزی در آکواریوم لاست چمبرز, بازدید از آکواریوم لاست چمبرز

آبزیان آکواریوم لاست چمبرز 

 

یکی از جاذبه های گردشگری دبی آکواریوم لاست چمبرز است که در زیر هتل آتلانتیس قرار دارد و هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به سمت خود می کشاند.

 شهری به نام آتلانتیس هزاران سال است که در اعماق اقیانوس غرق شده است و مردم از آن زمان در جستجوی این شهر می باشند.

 

مردم عقیده دارند شهر آتلانتیس بهشتی است که با ثروت و گنجینه های بسیار زیاد در اعماق اقیانوس غرق شده است. اما اکنون شهر آتلانتیس در آکواریوم لاست چمبرز به نمایش گذاشته شده است و شما با سفر به دبی و دیدن از آکواریوم لاست چمبرز می توانید این شهر جادویی را نیز تماشا کنید.

 

همه چیز در مورد آکواریوم لاست چمبرز

آکواریوم لاست چمبرز به دلیل تنوع بالای حیوانات آبزی اش در جهان معروف است و سالانه گردشگران زیادی تعطیلات خود را در این کشور با دیدن جاذبه های گردشگری دبی می گذرانند.

 

آکواریوم لاست چمبرز از ۲۱ عدد آکواریوم و ۱۱ میلیون لیتر آب به وجود آمده است و توانسته محل زندگی بیش از ۶۵ هزار حیوان آبزی باشد. مانند انواع ماهی، اسب های دریایی، کوسه ها، سفره ماهی ها و....

 

آکواریوم لاست چمبرز و تفریحات آن

 

 تاریخچه آکواریوم لاست چمبرز, حیوانات آبزی در آکواریوم لاست چمبرز, بازدید از آکواریوم لاست چمبرز

هیجان انگیزترین تفریح در آکواریوم لاست چمبرز شنا کردن در کنار ماهی ها است

 

آکواریوم لاست چمبرز دبی تنها یک آکواریوم برای تماشای ماهی ها و انواع آبزیان نیست بلکه تفریحات دیگری نیز دارد.

ورزش یوگا یکی از تفریحات موجود در این آکواریوم است که اگر بازدیدکنندگان به این ورزش علاقه داشته باشند میتوانند یکی از بهترین تجربه های خود در رابطه با ورزش یوگا را داشته باشند.

 

تانکرهای لمس شونده یکی دیگر از تفریحات موجود در این آکواریوم است که بازدید کنندگان با استفاده از این تانکرها می توانند برخی از حیوانات و انواع آبزیان را لمس کنند و از این کار لذت ببرند.

 

 وجود سالن تئاتر در این آکواریوم برای کودکان بسیار مهیج است. زیرا غواصانی آنجا وجود دارند که به کودکان آموزش شنا و شیرجه زدن را می آموزند. از جالبترین و هیجان انگیزترین تفریحات موجود در آکواریوم لاست چمبرز، شنا کردن در کنار ماهی ها است. این تفریح برای افرادی مناسب است که دوست دارند تجربه شنا کردن در ماه کنار ماهی ها را داشته باشند. 

 

بنابراین بازدید از آکواریوم لاست چمبرز تنها به نگاه کردن ماهی ها و انواع آبزیان از پشت شیشه محدود نمی شود.

یکی دیگر از نقاط  دیدنی و جذاب آکواریوم، اتاق گمشده یا لاست روم است. اتاق گمشده به صورت تونل پیچ در پیچ است که از دیگر آکواریوم های موجود در آکواریوم سطح پایین تری دارد و افراد را به سطح عمیق تر آب می برد و یک دنیای جدید را به آنها نشان می دهد. 

 

در تونل های پیچ در پیچ این اتاق می توان یک تجربه عالی از شنا کردن در کنار کوسه ها، مارماهی ها ، اسب های دریایی و انواع دیگر جانوران دریایی به دست آورد. همچنین برای افرادی که به دست آوردن اطلاعات در مورد گونه های جانوری دریایی و شیوه زندگی موجودات دریایی جذاب است بسیار مناسب می باشد.

 

شرایط شنا کردن در کنار ماهی ها چنان خوب است که همه اعضای خانواده می توانند با استفاده از تجهیزات مخصوص، به این تفریح هیجان انگیز بپردازند حتی کودکان. این یک فرصت خوب برای یک تجربه بسیار لذت بخش در کنار خانواده است.

 

راه دسترسی به آکواریوم لاست چمبرز

برای افرادی که در هتل آتلانتیس اقامت دارند رفتن به آکواریوم راه دشواری نیست. زیرا این آکواریوم در زیر هتل آتلانتیس قرار دارد. البته بسیاری از افراد به خاطر نزدیک بودن آکواریوم ، هتل آتلانتیس را برای اقامت انتخاب میکنند.

 

برای افرادی که در هتل های دیگر اقامت دارند بهترین راه برای رفتن به آکواریوم لاست چمبرز استفاده از اتوبوس یا مونوریل است. در طول مسیر اتوبوس و مونوریل ایستگاه های مختلفی وجود دارد که می‌ توان با استفاده از این دو وسیله نقلیه به آکواریوم لاست چمبرز دسترسی پیدا کرد. مسیر اتوبوس ها و مونوریل برای رفتن به آکواریوم لاست چمبرز‌ تونل‌های زیرزمینی است که این مسیر برای گردشگران بسیار جذاب و شگفت انگیز است.

 

اما بسیاری از افراد برای رفتن به این آکواریوم قصد دارند از ماشین‌های شخصی استفاده کنند. در این صورت باید مسیر موازی با مونوریل را طی کنند تا به تابلوی هتل آتلانتیس برسند.

 

عکس های آکواریوم لاست چمبرز, هتل آتلانتیس, تاریخچه آکواریوم لاست چمبرز

ماهی های متنوع در آکواریوم لاست چمبرز 

 

بازدید از آکواریوم لاست چمبرز چگونه است؟

همانطور که می دانید آکواریوم لاست چمبرز بسیار بزرگ است و این گستردگی و بزرگی آکواریوم باعث شده است که بلیت های این مکان به صورت ۱روزه و ۲ روزه به فروش برسد و بازدید کنندگان باید حداقل ۳ الی ۴ ساعت از زمان خود را در این آکواریوم بگذرانند. این امر سبب شده تا گردشگران با خیال راحت به تفریحات موجود در این آکواریوم مانند غواصی کردن کنار ماهی ها، تماشای آکواریوم ها، ورزش یوگا، قدم‌ زدن‌در تونل ها و سالن تئاتر برای کودکان بپردازند.

 

مکان ها و تفریحات دیگر در نزدیکی آکواریوم لاست چمبرز

در نزدیکی آکواریوم لاست چمبرز مکان ها و تفریحات دیگری نیز وجود دارد که گردشگران می‌ توانند از این مکان ها دیدن کنند و لذت ببرند.

پارک آبی آتلانتیس که به پارک آبی آکواونچر هم معروف است در قسمت بیرونی هتل آتلانتیس قرار دارد و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی به این پارک آبی دسترسی داشته باشند. از دیگر مکان های دیدنی نزدیک به آکواریوم می توان به پارک شیر دریایی، خلیج دلفین دبی و نخل جمیرا اشاره کرد.

 

همچنین رستورانهای هاکاسان و اوسیانو هم در نزدیکی آکواریوم لاست چمبرز قرار دارند و گردشگران می توانند از خدمات آنها برخوردار شوند.

 

نکات مهم در مورد سفر به دبی و بازدید از آکواریوم لاست چمبرز

• برای سفر به دبی حتما باید افراد ویزا داشته باشند.

 

• بهترین زمان سفر به دبی و بازدید از آکواریوم لاست چمبرز در فصل پاییز و زمستان است. زیرا در اکثر فصول هوا گرم و خشک است و در این فصل ها هوا معتدل است. همچنین از فستیوال هایی که در زمستان برگزار می شوند می توان استفاده کرد.

 

• زمان سفر در فصل های شلوغ و پر رونق حتماً باید بلیط هواپیما و هتل را رزرو کرد.

 

• تور آکواریوم لاست چمبرز مناسب افرادی است که فقط بازدید از آکواریوم  برایشان اهمیت دارد.

 

• مجسمه و پیکسل برج خلیفه، خرما، شکلات شتری شکل، طلا، زیورآلات و عطر عربی از سوغاتی هایی است که می توان برای اقوام و نزدیکان خریداری کرد.

 

گردآوری:بخش گردشگری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------